PDA

View Full Version : егоистично ли е според вас?



wasch0
08-07-2012, 20:01
Преди време я наричах моя най-добра приятелка. Беше човекът, който ме разбира по-добре от всеки друг. Винаги е била на първо място за мен. Е, запозна се с едно момиче, което започна драстично да я променя. Започна да ми прави мръсно,търпях, но чашата преля, когато разбрах, че е казала "какво съм виновна, че съм по-хубава от нея". Скарахме се много и приятелството ни се прекърши. Исках да присъства на рождения ми ден и се оправихме. Сближихме се отново. Тя тръгна с едно момче, а аз с най-добрия му приятел.Но отново се намеси онова момиче и се скарахме. Преди няколко седмици се оправихме за пореден път. Започнахме да излизаме, защото приятелката й я няма, а аз нямах нищо против. Запознах я с приятелите си. След запознанството им повечето от момчетата вместо да ми кажат здравей питаха къде е тя. Когато седнехме някъде обръщаха гръб на мен и се бутаха кой да е до нея. Тя им даваше нещо, което аз не - тялото си. Е, аз се превърнах в нейна сянка. Днес ми кипна. Казах й какво ми е, а след това се почувствах ужасно виновна.. Винаги съм слагала на първо място щастието на другите, но може би ми кипна, защото никой никога не е правил това за мен..

Бихте ли търпяли да сте на заден план, за да бъде щастлива приятелката ви?
Да се извиня ли за думите си и всичко да остане по старо му?

Colouring
08-07-2012, 20:37
От километри се вижда правилното решение - зарежи я. Бих понесла някакви лишения, за да може някой мой ИСТИНСКИ приятел да е добре, но ти сама си казваш, че ти е правила мръсно и т.н. Естествено, че всеки трезво мислещ човек ще ти каже, че е най-добре да не движиш с нея.

sofityoy
08-07-2012, 20:43
Щом като толкова пъти сте се карали и отново сте се опитвали да спасите приятелството си значи вече е безнадеждно!
Colouring е права!-ЗАРЕЖИ Я!

wasch0
08-07-2012, 20:43
Имам и истинска приятелка до себе си. Тя също е на мнение, че не трябва да се занимавам с въпросното момиче. Жал ми, защото въпреки всички пъти, в които ми е доказвала, че не става за приятелка сме имали и много хубави моменти..

Skullcrusherka
08-07-2012, 21:07
Спри да слагаш щастието на другите на първо място и помисли малко за своето собствено. Щом имаш и истинска приятелка до себе си, не знам какво още се чудиш за другата. Както ти казаха - зарежи я. Изобщо да не ти е жал, тя сама си го е направила.И в никакъв случай не и се извинявай. Как изобщо ти хрумна това? Тя ти доказва, че не става за приятелка а ти ще и се извиняваш. Е защо?

Amore-Mio*
08-08-2012, 04:32
Ако нейното щастие се изразява в това да си дава плътта наляво и надясно. О'кей, в такъв случай аз нямам нищо против. Мога да съм щастлива и без да предлагам тялото си. Та, иначе то решението се вижда: не ти е добра приятелка , зарежи я. Не си струва да си тровиш и късаш нервите. Да полагаш усилия нещата да се оправят, но тя просто да си седи така и нищо да не прави, не става.

princesata21
08-10-2012, 21:32
Знам че тя те обича супер много и съжалява, че сте се скарали ... тя съжалява, че е направила толкова много грешки, но няма как да върне времето назад.. никога не би казала "какво съм виновна, че съм по-хубава от нея", защото знае че и ти си красива, но не можеш да го проумееш ! Сърдиш и се че си е писала с твои момчета, а мислиш ли какво и е било на нея като си си писала с Й.А. :)
НЕ Я ЗАРЯЗВАЙ :) ТЯ ИМА НУЖДА ОТ ТЕБ :) Н.Н :)

wasch0
08-10-2012, 21:41
Много мило написано. Айде другото на лично : )

m0nky
08-13-2012, 16:18
Мисля, че ще се оправите. :)

strawberry88
08-14-2012, 10:37
Не ти е истинска приятелка.Зарежи я! :?

wiiwa
08-14-2012, 11:11
Зарежи я. Нека да прави каквото си знае, ти не й обръщай внимание. Не се интересувай от нея, не я мраза. Просто все едно не се познавате. Не се занимавай с глупости. Да прави каквото си знае. Вече е изгубила добрата си приятелка с държанието си и едва ли ще има друга ако продължава така.