PDA

View Full Version : какво иска от мен?



vesinka899
08-08-2012, 09:49
Здравейте,имам нужда от съвет.
С въпросното момче се познаваме от 7 години . Оказа се мой съсед.Отначало се зарибявахме,целувки ,глупости обаче не знам какво стана и спряхме да се виждаме.Аз още откакто се запознах с него го харесвам много.
Минаха 2 години аз му признах чувствата си,но той каза че е минало много време ,той е охладнял, иначе преди ме харесвал ,но не знаел дали чувствата са споделени...Оттогава се виждаме рядко.Той за четири години сменидве приятелки и аз умирах всеки път щом го виждах с тях.
От скоро го ръчкаме във фб и така една вечер преди един месец той ми писа.Покани ме у тях.Аз бях най-щастливия човек на света.Прайхе си мохабет,пушихме и пихме бира.Направихме го.Не знаех какво да очаквам след това от него.Знам,че не е използвач,но пък ако се лъжа?..На следващия ден ми писа за онази вечер и аз казах да,знам какво ще кажеш-няма да те търся и да те притеснявам,спокойно !Той ми каза че скоро бил приключил връзка и не искал все още връзки.Разбрахме се,че ще се виждаме,но не за секс.
Преди 2 седмици ми писа,после след няколко дена пак ми писа.Онзи ден го поканих на вила,но той трябвало да помага на негов приятел и каза че ще идем,но друг път.Покани ме у тях- искал уж масаж..нищо не правихме само масаж,макар че той може би е искал и нещо друго.Аз също,но бях объркана не знаех какво да си мисля.Защото,докато аз изгарям от любов по него,той може само да си задоволява нуждите.Изнесе ми една лекция за товаче трябва да се отпуксам и да не съм мълчалива, дрън дрън.Говореше ми разни работи,но аз не мислих изобщо,а се чудих за кво го прай това.А аз наистина много мълча и съм скована.
Стана 3 часа и той каза,че ще си ляга.После каза ,че ще се видим скоро.Аз го питах кога той каза че не знае,но скоро.
Не знам какво да си мисля вече.Той ми каза ,че не е безчувствен,но не знам какво точно изпитва дали приятелски чувства или пък знам ли..
Онази вечер като ме разпитваше и изнасяше лекция аз исках да ми призная чувствата си,но не намерих смелост.Само мълчах и отговарях с да и не.Еми такава съм трябва ми време,за да се отпусна с хората...Мисля че ако стане нещо между нас проблема ще е в мълчанието ми.Но ще се постарая да сеотпусна.
Защо ме кани у тях,защо ми пише?Какво очаква от мен?Дали има някакви надежди?

jeni4kata
08-08-2012, 09:55
Еми човека сигурно те харесва

scandalousLady
08-08-2012, 09:56
На колко сте ? Иначе, 100 % се е досетил , че ти още имаш чувства към него. Може би е объркан. Не знам, според мен трябва да си поговорите сериозно.

jeni4kata
08-08-2012, 10:04
питаш директно

vesinka899
08-08-2012, 10:06
той е на 23 аз на 22.

scandalousLady
08-08-2012, 10:08
Е големи сте вече. Покани го у вас или у тях седнете и си поговорете.

HoBaTopka
08-08-2012, 14:56
Спри да мислиш.
Кажи му. Нищо не губиш, а щом не сте и friend with benefits, наистина нищо не губиш.
Ако те отреже ... знаеш какво да правиш, сигурно не ти е за първи път. Но според мен има надежда, защото щом те разпитва ...

Amore-Mio*
08-08-2012, 16:54
Съгласна съм с другите.

Пробвай, няма какво да губиш. Възможно е да те харесва, възможно е да те използва, само заради секса. Само той си го знае.

08-08-2012, 17:03
Е*бала си се с него, но ти трябвало време да се отпуснеш и да му признаеш чувствата си, защото не си намерила смелост?!?
Пхаххихухаааа... чакай малко ..не съм сигурна дали разбрах правилно :D:D:D:D

Anichkaxxwee
08-08-2012, 18:19
22 и 23, сериозно ?!

Не си намерила смелост да си признаеш чувствата, ама иначе сте се е*али?

Skullcrusherka
08-08-2012, 19:31
Няма логика в това да не можеш да се отпуснеш при положение нещата, които сте правили вече и времето, от което го познаваш. Най-добре седнете и поговорете като големи хора(каквито всъщност сте) и си изяснете нещата. И давай по-смело, признай му какво чувстваш.. Едва ли ще стане по-зле.

HollyGolightly
08-08-2012, 22:06
Просто го попитай какво иска от теб, за това не се иска много смелост. Ако не ти отговори , сама си прави изводите.