PDA

View Full Version : за отслабването с хапчета



maria.petkova.73
08-08-2012, 11:54
какво мислите за отслабването с хапчета като лида и там другите известни като се има предвид, че съм само на 14 :\? опасни ли са за здравето и ако знаете някои които са за под 18 дайте линк :)

SisiStrange
08-08-2012, 12:27
Спортувай. Стига с тия боклуци, че ще си развалиш и организма, и няма да имаш деца 1 ден. Много са опасни за здравето. Камо ли под 18.

interradical
08-08-2012, 14:24
SisiStrange е права :) така е, много са опасни. Майка ми която е къде къде над 18 беше си купила някакви витаслим и от тях и се появи някакъв проблем със сърцето, та камо ли ти където си под. По-добре спазвай някакъв режим, спортувай, може и с фитнес за се занимаваш ..но не бързай, всичко хубаво с времето си..

Amore-Mio*
08-13-2012, 13:35
Не са полезни за твоя подрастващ организъм. Прави си тренировки вкъщи, тичай, храни се здравословно и ще има ефект. От тия хапчета само ще си развалиш организма и това е. На 14 години си, все пак, не е препоръчително. А и си изпълнена с енергия, така че няма да ти е трудно да правиш това, което ти казах по - горе.

PS: Искаш да отслабваш, а колко килограма и колко си висока, всъщност.

PS 2: Ако наистина имаш нужда от отслабване, то тогава си наложи една силна воля и положи усилия, за да го постигнеш. Не очаквай чудеса, като си седиш само на едно място и се тъпчеш.

maria.petkova.73
08-13-2012, 15:53
еми висока съм 170, а тежа 74 ;\ мисля че 8-9 килограма ще са достатъчни за та изглеждам добре :д

wermillion
08-13-2012, 17:39
Хапчетата за отслабване се налагат тогава, когато хранителния режим и тренировките се оказват недостатъчни за постигане на конкретната цел. Има много качествени, ефективни и напълно натурални продукти за отслабване, които по никакъв начин да причиняват здравословни проблеми. Разбира се, ако сте начинаещи, най-добрият вариант е дозите и начина на прием да ви бъдат обяснени от диетолог или персонален треньор за максимална сигурност.



--------------------------------------------------------------------------
Online магазин за бижута с кристали Сваровски (http://bijutata.bg)

rarbitch
08-14-2012, 21:26
Не са полезни за твоя подрастващ организъм. Прави си тренировки вкъщи, тичай, храни се здравословно и ще има ефект. От тия хапчета само ще си развалиш организма и това е. На 14 години си, все пак, не е препоръчително. А и си изпълнена с енергия, така че няма да ти е трудно да правиш това, което ти казах по - горе.

PS: Искаш да отслабваш, а колко килограма и колко си висока, всъщност.


PS 2: Ако наистина имаш нужда от отслабване, то тогава си наложи една силна воля и положи усилия, за да го постигнеш. Не очаквай чудеса, като си седиш само на едно място и се тъпчеш.

+1