PDA

View Full Version : Клубове по гребане



pakoti
08-08-2012, 13:25
Здравейте всички,


Напоследък съм се замислил сериозно да тренирам (академично) гребане. Харесват ми много неща в тази дисциплина - натоварва цялото тяло, изисква се и сила и издръжливост, работа в екип (в повечето случаи), скоростите които може да се достигнат, а и обичам да плувам и свързвам двете неща, нали за вода става дума:).

Обаче ме интересуват клубовете по гребане в София, където живея. Предполагам, че повечето провеждат тренировките си на езерото в Панчарево. Ако има такива, които не са там, то къде? Просто не изгарям от желание за оргии в градския транспорт от по над час :D. Става дума за Дружба 1, и видях, че не се стига много трудно до Панчарево...


Абе накратко ще съм ви благодарен ако си дадете мнението за клубовете по гребане ;)

bReAk3R
08-08-2012, 18:39
Ако беше от Пловдив, можех да ти помогна, но за София незнам нищо... Попринцип там къде се гребе?

anonymous546178
08-08-2012, 19:40
По принцип се гребе на Панчарево, но и аз не знам подробности.. тъй като и аз си търся нещо подобно, ще следя темата

pakoti
08-08-2012, 20:41
Може би към цска (нали имат спортно училище) има някакви канали, нещо такова, ама не ми се вярва много. Тия дни ще ходя до Панчарево с приятели и ще питам, ако намеря къде ;)

bReAk3R
08-08-2012, 20:50
Аз дори не знам кво е тва Панчарево ;D Абе в Пловдие си е най-айляк, със специална гребна база :PP

anonymous546178
08-08-2012, 20:53
Козлодуй си е най-добре.. с цял Дунав :D:D:D

bReAk3R
08-09-2012, 19:55
Хаха вярвай си :D Кой знае колко вълни и подобни такива ще има в реката. А тук в специалния гребен канал няма никакви проблеми. :> Само като е ветровито, има малки вълни, които ти дърпат лодката, ама ... ;D

pakoti
08-14-2012, 12:11
OK хора, аз съм готов :)) По съвсем случайна връзка се оказа, че имам познат гребец, и днеска отидох с него на тренинорвка.... На Панчарево естествено.

Тренирах към клуб "Електрон" (._.) Имат двайсетина-трийсет лодки, и 4 аргометъра, тренажора или каквито бяха там машини.

Има по две тренировки всеки ден освен неделя, първата е откъм 9 сутринта. Треньорът е... сгоден, а и има доста хора. А, между другото на месец се плаща 15 лева, ако включим карта за транспорт. Без нея остава 0! :) Безплатно е!; за тея които не разбраха.

Общо взето това е, идвайте ;)