PDA

View Full Version : Не мога да разбера какво се случва



twilightkid
08-08-2012, 20:14
Здравейте...
Имам връзка от 11 месеца, но последните месеци са фалш... Първите месеци бяха страхотни, разбирахме се, уважавахме се, изведнъж нещо се срина, връзката ни пропадна... Той започна да се държи отвратително без основателна причина, започна да ме обижда и да се държи с мен като с боклук, започна да ми посяга... Потресена съм от всичко случващо се.
Най - вече съм потресена, че ме обвинява за неща, които не съм извършила, не ми дава да имам контакт с най - добрия ми приятел (който е от моят клас), не ми дава да излизам с приятелки... Мога да разкажа всякакви куриозни случки, от които чеенетата да ви увиснат от потрес, но просто са потресаващи и ще се въздържа..
Мога да дам пример : Ходим по улицата.. И изведнъж избухваме в спор .. Започват адски караници и след това ми посяга без НИКАКВА нагледно представена причина... Обвинява ме, че спя с много мъже, че съм се целувала с някого без да го правя или да му давам поводи да го мисли. Не знам какво да правя, депресирана съм и нямам изход от ситуацията. Не искам да го оставям, но всички ми повтарят как това е единственият изход от бремето ми. Искам да ви попитам за съвет и ако сте преживели същото как сте се справили... И да питам държанието му на нервна почва ли се държи или просто си е бил такъв и чак сега показва същността си.. Благодаря ви предварително :(

DisappointedDreamer
08-08-2012, 20:17
Късай.

Не знам защо още го мислиш.

twilightkid
08-08-2012, 20:19
Нещото което най - много ме очуди беше, че ме удря и после ме пита: Откъде ти е синилката, не съм ти я правил аз и след като му отговоря, че той ме удари той казва: Не! Никога не съм те удрял.. the hell, изобщо не е нормално това поведение.. Иначе за късането наистина май е най - удачният вариянт... Но ме е страх, защото си пада малко кофти човек, първият ми път е бил с него и ще иде при родителите ми да им говори глупости... Може би затова не късам с него, защото изпитвам някакъв страх ..

Violenza
08-08-2012, 20:20
Не искаш да го оставяш? Че какво те задържа при такъв човек?!

Teenhelp1
08-08-2012, 20:22
Еми зарязвай го друг начин няма правилно са ти казали може да е трудно, но така трябва.Може да поговорите за това ама най-вероятно пак ще се ядоса ще се скарате и ще те напердаши.Така,че не виждам смисъл да продължаваш обичаш го,но едва ли би искала човек, които не ти позволява да правиш почти нищо да те отделя от приятелите ти и да те кара да се чувстваш зле/депресирана. :)

Amore-Mio*
08-08-2012, 20:24
Странно. В негов съвсем нормален ден с нормално отношение и настроение, му кажи да отиде и да се прегледа. Звучи ми, че е психически нестабилен, не знам точно как се нарича болестното състояние. Принципно съм на мнение, че в такива случаи всеки заслужава втори шанс, но в случая не знам. Не заслужава , според мен. Зарежи го и бягай, колкото се може по - надалеч. Не може това да продължи вечно. А щом не си щастлива, какъв е смисъла изобщо да оставаш с него ?

Edit: Под "в такива случаи" имах предвид за болестното му състояние/психическата нестабилност.

iBloodSucker
08-08-2012, 20:24
Късай веднага!

И аз бях свидетел на такава двойка, шок и ужас.

BlueGirl
08-08-2012, 20:25
Посегне ли ми,автоматично престава да ми бъде какъвто и да било.Да ме удря и аз да си трая...пффф..никакъв шанс...
Как търпиш този тормоз?Ужасно е някой да те обвинява в нещо,което не си направила и на всичкото отгоре да ти демонстрира физическо надмощие.Изобщо не се замисляй.Нямаш място до такъв човек.Нищо не оправдава подобна агресия.Явно ти е показал истинското си лице,а първите месеци умело се е прикривал.Не очаквай промяна.Щом е започнало,така ще си и продължи.Колкото и да ти е тежко,загърби го,защото може да стане и по-зле.Успех :)

twilightkid
08-08-2012, 20:27
Благодаря ви за бързите отзиви, страхотни сте :)
Най - шокиращото е, че отрича неща, които прави.. Това за мен не е нормално .. Удря ме, после казва не съм те удрял... Или нарича мен болна и ненормална, защото плача за него О_О И не осъзнава, че той е създателят на проблемите... И не знам по какъв начин да му обясня, на моменти наистина ми идва да си ударя главата някъде, защото изнемощявам о_О

iBloodSucker
08-08-2012, 20:27
Но ме е страх, защото си пада малко кофти човек, първият ми път е бил с него и ще иде при родителите ми да им говори глупости...

Абсолютно същото и с това момиче. Наистина, пак го казвам, но не се замисляй и го късай. Щом досега не им е казал, няма да го направи.

Teenhelp1
08-08-2012, 20:28
Като видях и другия ти коментар и изглежда яко те е шамарил и те е страх доста от него късай възможно най-бързо.Да си говори каквото иска ти си им дъщеря и ще им обясниш и ще те разберат той какъв им е за да са на негова страна...
Нещо му има както казва Amore-Mio*.

mimijessi
08-08-2012, 20:29
Според мен трябва да скъсаш с него!А ако наговори нещо на родителите ти , просто им обясни какво точно е била ситуацията!Това да те отделя от приятелите ти е много гадно! Едва ли и той не си говори с неговите! (не знам дали ме разбра..) :)

DisappointedDreamer
08-08-2012, 20:30
Коя зодия е

twilightkid
08-08-2012, 20:32
Да, разбирам ви .. Другата фаза е, че приятелите му изобщо не ме харесват, защото не съм кифла и не се държа като останалите, имам по - различни разбирания, постоянно му говорят, че излизам с други, а той сляпо им вярва, изкарва си целия яд на мен (под яд разбирайте МЪЖКИ яд - все едно съм мъж, чувствам се като боксова круша )
Зодия ВЕЗНИ: Ужасни са :/

marilyn
08-08-2012, 20:33
Мила, какво правиш още с тоя? Мъж, който удря жена... не е мъж, а някво същество.. долно! Защо го търпиш, защо се съсипваш? Мани го тоя нещастник, зарязвай го по-скоро!

Teenhelp1
08-08-2012, 20:34
Вярва на тях,а не на приятелката си,която познава от 11 месеца за това време трябва да е разбрал каква си(що за човек си) още една причина да го махаш. :)

Violenza
08-08-2012, 20:37
Или нарича мен ненормална, защото плача за него О_О
Има нещо такова.

HollyGolightly
08-08-2012, 20:47
Направо ти се чудя какво правиш още с него. А това , че не искаш да го оставиш ме шокира още повече. За какво ти е да си с човек, който не те уважава, постоянно се карате , не ти вярва и си позволява да те удря???? Това не е нормална връзка. Според мен даже няма и нужда да говориш с него , направо му бий шута и стой по-далече от такива. Разбирам да сте женени, да имате деца, да имаш причина да се позамислиш, но в твоя случай....

scandalousLady
08-08-2012, 20:48
Късай, не знам как търпиш мацка. Този 'човек' не те заслужава, как ще те удря бе ? Говори с вашите и се спасявай, колкото се може по-бързо !!

fenkaaa
08-08-2012, 21:08
Има я и тази опция някой да му е наприказвал нещо,заради което да се съмнява в теб,щом така изведнъж започва да те спира да излизаш,да се виждаш с най-добрия си приятел,обвинява те,че си му изневерявала и т.н.. или просто наистина е психически нестабилен.

jghgh
08-08-2012, 21:17
Този е пълен психар.
А ако те е страх, че след раздялата може да те пребие, опитай се да си издействаш забрана да те доближава от полицията. Сплаши го с това.

Ебати и ненормалника..

twilightkid
08-08-2012, 21:35
Благодаря отново на всички, че се отзовахте, имах нужда точно от истината да я чуя и най - вече да действам и го направих :)
Малко ме е страх за последствията, спрях контакти с него, допреди малко беше последната ни караница на която той не отговори, наричаше ме всякак и ме обвини във всевъзможни глупости, след което аз не издържах, блокирах го навсякъде, той няма телефон в момента, така че няма как да ме потърси. Надявам се да няма отвратителни последствия .....

NqkfaNikakva21
08-08-2012, 23:37
Кураж и никакви отстъпки занапред ... Хора, осъзнайте се. Как ще търпите да ви посягат?! Ритай, удряй, камък взимай, ако трябва ..такива боклуци само това чакат .. някой да им прекланя глава.
Интересно ми е, все пак, на колко години сте?

twilightkid
08-09-2012, 03:40
Аз съм на 17, той на 19 почти... Не мисля , че възрастта има значение, важното е какво прави, или поне какво правеШЕ.

scandalousLady
08-09-2012, 10:31
Добре си направила. Ако става нещо, сподели с някое момче приятел или с вашите !

twilightkid
08-09-2012, 10:45
Ами то вече се случи.. Днес срещнах най - добрият ми приятел и с мен беше най - добрата ми приятелка, стояхме и си говорехме, и мина сестра му на бившия ми . Побиха ме тръпки понеже тя има наглостта да си играе на счупено телефонче, тоест да си притурва доста, когато говори за нещо и ме побиват тръпки какво ли е измислила и какво ли му е казала и честно казано ме е страх да излизам след случилото се, не знам на онзи къде му е акъла и какво може да ми направи

UltraBlue
08-09-2012, 11:57
Странно. В негов съвсем нормален ден с нормално отношение и настроение, му кажи да отиде и да се прегледа. Звучи ми, че е психически нестабилен, не знам точно как се нарича болестното състояние. Принципно съм на мнение, че в такива случаи всеки заслужава втори шанс, но в случая не знам. Не заслужава , според мен. Зарежи го и бягай, колкото се може по - надалеч. Не може това да продължи вечно. А щом не си щастлива, какъв е смисъла изобщо да оставаш с него ?

Edit: Под "в такива случаи" имах предвид за болестното му състояние/психическата нестабилност.


Съгласен съм..или просто някой/я му говори простотий за теб и той вярва и за това се държи така..може би има друга която иска да е с него и говори така за да ви скара и раздели...има ги всякакви :) не бих се учудил ако съм прав :))

magita
08-09-2012, 12:13
^^ Ее т'ва че някой му говори глупости или пък иска да скъса с нея изобщо не му дава право да и посяга, обижда и да я напада по тоя начин.
Още от самото начало, когато се е променил е трябвало да го зарежеш. Надявам се да не почне циркове, защото става още по-грозно

twilightkid
08-09-2012, 12:18
Не иска да къса с мен, иска да сме ПОСТОЯННО залепени един до друг, да може да ме командва, да ми казва какво да правя, да ме контролира, изляза ли с приятелка почват скандали с кое момче съм излизала с кой съм правила секс и тъй нататък, едни сръдни едно чудо, няма оправия. И постоянно говори някакви налудничави неща от сорта на "Никога няма да те оставя намира и да бъдеш с друг - това няма да се случи " и просто на моменти усещам психично-налудничавата нотка, с която го казва.. Един вид е обсебен от мен и някой друг докосне ли ме и погледне ли ме - аз трябва да съм посинената. Има БОЛЕСТНА ревност, която за мен е нелечима и просто нищо не помага, дори нежното ми държание и обноски и труда ми да се промени, НИЩО НЕ ДЕЙСТВАШЕ.
Аз съм човек, който обича свободата, понеже цял живот нашите са ме спирали от всичко, просто обичам да съм свободна, да излизам с приятели, да се държа като нормален човек, а той не ми го позволява

scandalousLady
08-09-2012, 13:03
Спокойно, всичко ще се оправи. За нищо на света не се връщай при него, хубаво е че си споделила с приятелите. Щом изпитваш страх, излизай с тях да не си сама и не се притеснявай. Не може да живееш постоянно в страх, поговори с вашите или заповед от полицията.