PDA

View Full Version : Моля ви обърнете ми внимание!!..(=



smile12345
08-09-2012, 10:06
Търсих,търсих,търсих, но нищо не намерих...та се обръщам към вас.Искам да си стегна корема,да ми се виждат поне очертания на плочки.Въпросът е там,че не знам какви упражнения да правя-из нета има какви ли не,но не знам кои са правилни и кои не,също така съм чувала,че някои са доста вредни....ако някой има плочки или знае нещо да сподели кои упражнения са най-ефективни ;))..а също така,за да ти се образуват плочки трябва да отслабнеш или да надебелееш..?
-- мерси предварително (= --

anonymous546178
08-09-2012, 10:14
що лъжеш че си търсил/търсила.. ако скролнеш раздела 3 страници назад, със сигурност ще има поне 10 такива теми...

Трябва да отслабнеш.. за което ти трябва хранителен режим и кардио .

smile12345
08-09-2012, 10:23
да има наистина ,ама никъде не пише какви точно коремни преси да се правят...поне аз никъде не си харесах...

anonymous546178
08-09-2012, 10:27
къде съм писал нещо за коремни преси ..
ако толкова ти се правят коремни преси, потърси в ютуб има колкото искаш вариации

Horrificus
08-09-2012, 15:54
нормални коремни преси с много малки почивки и много бягане за премахване на мазнините. това е всичко

mobstagirl
08-14-2012, 11:06
Щом като искаш очертан корем без добре изразени коремни мускули отслабни, дори да не правиш коремни преси пак ще си с хубав корем,защото ще си свалила всички мазнини. Препоръчвам ти плодолечение и кардио по 1 час всеки ден, но след като приключиш с плодолечението, задължително се прави захранване със зеленчукови пюрета, колкото е траело и плодолечението примерно 1 месец плодове а след това захранване пак 1 месец. След това вече,за да си слаба цял живот забрави за безразнборното хранене, а тренировките също продължават. Личен опит.

smile12345
08-14-2012, 19:18
Щом като искаш очертан корем без добре изразени коремни мускули отслабни, дори да не правиш коремни преси пак ще си с хубав корем,защото ще си свалила всички мазнини. Препоръчвам ти плодолечение и кардио по 1 час всеки ден, но след като приключиш с плодолечението, задължително се прави захранване със зеленчукови пюрета, колкото е траело и плодолечението примерно 1 месец плодове а след това захранване пак 1 месец. След това вече,за да си слаба цял живот забрави за безразнборното хранене, а тренировките също продължават. Личен опит.
Въпросът е там,че не искам да отслабвам...аз тичам всеки ден по 4.5 км..и на въже скачам

Chacho
08-14-2012, 19:27
Въпросът е там,че не искам да отслабвам...аз тичам всеки ден по 4.5 км..и на въже скачам

От колко време тичаш и няма ли промяна? Иначе 8 минутната тренировка за корем е добра, можеш да я правиш през 1-2 дена. (има я в youtube, abs workout напиши)

~The Smile~
08-14-2012, 19:38
Прави коремни преси,по малко лицеви опори,скачай и клякай,аз така си спортувам всеки ден и съм си във форма,опитай. :) :) :) даже миналото лято си открих,че имам очертания от плочки!!... и тогава бях така :?:

FuckedUp
08-14-2012, 20:49
Въпросът е там,че не искам да отслабвам...аз тичам всеки ден по 4.5 км..и на въже скачам

Не мога да ви разбера. Искаш преса, а не искаш да отслабваш. Само с упражнения няма да направиш преса. Пресата е 90% диета и 10% упражнения. Демек, трябва да си свалиш %bf-то (или телесните мазнини). Ако нямаш хранителен режим и искаш да направиш преса само със упражнения, няма да стане. Откажи се.
Колкото и да тичаш на ден и на въже да скачаш (ти докато правиш това отслабваш, ама както и да е), без хранителен режим няма да стане.

smile12345
08-15-2012, 08:04
Не мога да ви разбера. Искаш преса, а не искаш да отслабваш. Само с упражнения няма да направиш преса. Пресата е 90% диета и 10% упражнения. Демек, трябва да си свалиш %bf-то (или телесните мазнини). Ако нямаш хранителен режим и искаш да направиш преса само със упражнения, няма да стане. Откажи се.
Колкото и да тичаш на ден и на въже да скачаш (ти докато правиш това отслабваш, ама както и да е), без хранителен режим няма да стане.

добрее сигурно ще ме разбереш така висока съм 172 и тежа 48кг...не искам да ставам по-слаба.Не тичам,за да отслабна и тия всичките упражнения,които ги правя не са,за да отслабна,а просто искам да имам оформено тяло с изразени мускули(смисъл не някви големи като на момчетата просто очертания-не говоря само за коремни мускули ами като цяло..)

smile12345
08-15-2012, 08:06
Прави коремни преси,по малко лицеви опори,скачай и клякай,аз така си спортувам всеки ден и съм си във форма,опитай. :) :) :) даже миналото лято си открих,че имам очертания от плочки!!... и тогава бях така :?:

и аз правя всичко това вече от 3 месеца ,но не ми се появяват плочки имам само 2 и дотам ...

smile12345
08-15-2012, 08:08
От колко време тичаш и няма ли промяна? Иначе 8 минутната тренировка за корем е добра, можеш да я правиш през 1-2 дена. (има я в youtube, abs workout напиши)

амии тичането има ефект само върху краката ми..и ръцете малко(тичам от почти 2 месеца всеки ден без събота и неделя)..мерсии много ще пробвам..(=...всъщност се сетих кое е само не знам по 1 път дневно ли се прави..и защо през 1-2 дена не може ли всеки ден по 2 пъти примерно ;дд

Chacho
08-15-2012, 08:21
амии тичането има ефект само върху краката ми..и ръцете малко(тичам от почти 2 месеца всеки ден без събота и неделя)..мерсии много ще пробвам..(=...всъщност се сетих кое е само не знам по 1 път дневно ли се прави..и защо през 1-2 дена не може ли всеки ден по 2 пъти примерно ;дд

Щото мускула трябва да почива за да расте.

Второ, отслабването и изразените мускули са общо взето едно и също нещо. Да не са ти изразени мускулите означава, че са ти скрити от мазнини. Може да си 172см, 48кг, но въпреки това да си мазна. Тоест, да си пълничка на малки килограми. Както можеш да си 172см, 76кг и почти да нямаш мазнини, само мускули. Схващаш ли?

Което разбира се ни довежда до въпроса: как се храниш?

smile12345
08-15-2012, 08:31
Щото мускула трябва да почива за да расте.

Второ, отслабването и изразените мускули са общо взето едно и също нещо. Да не са ти изразени мускулите означава, че са ти скрити от мазнини. Може да си 172см, 48кг, но въпреки това да си мазна. Тоест, да си пълничка на малки килограми. Както можеш да си 172см, 76кг и почти да нямаш мазнини, само мускули. Схващаш ли?

Което разбира се ни довежда до въпроса: как се храниш?

аха ясно....попринцип не ям месо(само риба) също така не ям и яйца...а иначе ям по 3-4 пъти на ден-закусвам чай след това ходя да тичам и като се върна ям плод...за обяд различно,но най-често леща,грах,боб някви такива ...за вечеря домати,краставици,чушка и сирене..това е,но понякога си позволявам и сладолед за вечеря,хляб ям само пълнозърнест най-много по 1 филия на ден,абе честно изобщо не ям пържено или много мазни неща..забравям ли нещо? ;дд

Chacho
08-15-2012, 10:35
Ми храненето ти е под всякаква критика. Пробвай да се доближиш до РБД:

http://www.bb-team.org/articles/908_ravnomerno-balansirana-dieta-rbd

FairPlayer
08-15-2012, 10:52
Прави упражненията за абдоминалните мускули с тежести, така се развиват и се личат по-добре. Явно тук хората си мислят, че пресата по рождение ти е развита и се вижда. Правилното хранене ПОМАГА да си намалиш подкожните мазнини и съответните мускули да се видят когато вече имаш нещо оформено(особено за момиче). Твърде буквално приемате 'abs are made in the kitchen'. И да, мога да твърдя от личен опит и на хората около мен.

smile12345
08-15-2012, 12:11
Ми храненето ти е под всякаква критика. Пробвай да се доближиш до РБД:

http://www.bb-team.org/articles/908_ravnomerno-balansirana-dieta-rbd

амии не мога да ям така...ям каквото искам и когато искам...няма да успея да се доближа..

Chacho
08-15-2012, 12:15
Ти си знаеш.

fankata:)
08-18-2012, 20:00
Въпросът е там,че не искам да отслабвам...аз тичам всеки ден по 4.5 км..и на въже скачам
От кога повтаряш цикъла на тренировка. Хапвай по качествени храни (месо,плодове,зеленчуци и т.н)

LeePriest
08-19-2012, 06:58
"Пресата не се прави в залата ,а в кухнята"
Повече няма да пиша по темата.