PDA

View Full Version : Какво мислите ?



AvroraTAAA
08-09-2012, 13:14
Добър ден драги съфорумници, искам да ви попйтам какво мислите за връзката между Скорпион (Мъж) и Лъв (Жена) ,благодаря предварително за отговорите ако въобще има такива ха . Ако съм объркал мястото на темата моля да бъда извинен :) .

Rebirthing
08-09-2012, 13:31
Здравей. Няма как да ти кажа, че връзката между Скорпи и Лъв ще бъде успешна или не, тъй като самата зодия не е достатъчен критерий. В астрологията за да се определи връзката на двама души се съпоставят техните натални карти с дата, месец, година и час на раждане, т.е прави се синастрия.

Amore-Mio*
08-13-2012, 13:07
Хайде, стига с тия глупости. И какво? Ако ти кажем, че двете зодии не са един за друг, няма до пробваш с въпросното момиче ли? Хайде, стига. Едното няма нищо общо с другото. Не зодията определя характера, връзката, любовта и всичко останало.

Chacho
08-13-2012, 13:32
Хайде, стига с тия глупости. И какво? Ако ти кажем, че двете зодии не са един за друг, няма до пробваш с въпросното момиче ли? Хайде, стига. Едното няма нищо общо с другото. Не зодията определя характера, връзката, любовта и всичко останало.

Загубена битка водиш.

Luidgie
08-15-2012, 13:02
Хайде, стига с тия глупости. И какво? Ако ти кажем, че двете зодии не са един за друг, няма до пробваш с въпросното момиче ли? Хайде, стига. Едното няма нищо общо с другото. Не зодията определя характера, връзката, любовта и всичко останало.

Все едно говориш на стена. Колкото и да им обясняваш как зодията няма никво значение - те си знаят едно и си определят живота според зодиите и хороскопите си, което е пълна простотия...

harabadabarche
08-15-2012, 14:08
Зае*и тоя въпрос и просто пробвай да видиш ква ще излезе връзката. За моята зодия пък пише, че изобщо не се разбираме с водолейте, а една от най-близките ми приятелки е водолей, приятелят ми също е водолей и с двамата се разбирам отлично. Всичко си е до човека. :}