PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!Момичета вие сте



big_hug
08-09-2012, 13:43
Мина година а момчето с което излизах тогава все още не ми излиза от главата....Малка съм а от 1 година и 3,4 месеца вече,не е имало ден в който да заспивам без да мисля за него,и нито ден без сълзите ми да се гонят по бузата ми.А той явно дори вече не ме забелязва.Какво ли не правих да го забравя: изтрих всички смс и номера му,от Facebook го блокирах,всички подаръци които ми е правил ги изхвърлих,песни с които ме е поздравявал не ги слушам,но са в главата ми и ги знам на изуст а не съм ги слушала от година,не нося дрехи в любимия му цвят, изолирах се от компанията с която се събирах(той също е от нея),тръгнах с друго момче нарочно но не се получи прост защото в мислите ми бе той.не приказвам с никой за него но той е все още в мен,не мога да го забравя.Помощ!!!!кажете какво да правя!!!!!!!!!!

slivergold
08-09-2012, 13:49
Любов се забравя с друга любов .. т'ва е. ;)

big_hug
08-09-2012, 13:54
Да аз пробвах с друг но не стана дори седмица не мина и го зарязах

SisiStrange
08-09-2012, 14:07
Ами обсебила си се. За мен е супер глупаво да не носиш определен цвят и да не слушаш хубави песни заради момче. Живей си нормално просто. Като си си навила на пръста, че трябва да го забравяш, си мислиш още повече за него и само тотално се вманиячаваш. Занимавай се с нещо странично.

scandalousLady
08-09-2012, 14:21
Както каза SisiStrange занимавай се с нещо друго. Не си навивай всеки ден мисълта, че ТРЯБВА да го забравиш. Просто си живей нормално, излизай, запознай се с нови хора, спортувай нещо. Момчета - много, когато най-малко очакваш може би ще се появи по-добър. Айде успех и горе главата.

big_hug
08-09-2012, 15:28
Още днес излизам да спортувам с приятелката ми...Благодаря ви много :)

MegiBoOm
08-09-2012, 15:37
Всичко трябва да върви по старо му. (:

Amore-Mio*
08-09-2012, 19:17
Нормално да не можеш да го забравиш. Вманиачила си се във всеки един детайл, но изпускаш факта, че така само и единствено, сама си се караш да мислиш за него. Миналото си е минало, няма как да върнеш времето назад и да промениш нещата. Приеми факта. Живей си нормално живота. Занимавай се с нещо, което максимално да ти разсейва мислите за него и за всичко, свързано с него. Излизай повечко с хора. Разсей на max и всичко ще е наред. Не бъди на принципа клин клин избива. Нищо няма да се получи, само ще нараниш себе си и другия, а не си струва.