PDA

View Full Version : Секс без презерватив?



balsamkata
08-09-2012, 14:12
Какво мислите като цяло за секса без презерватив? Правили ли сте? Постоянно ли рискувате по този начин? И колко сте склонни да имате доверие на партньора си, момичета?

x3eme
08-09-2012, 14:23
имах връзка,която продължи година,година и нещо и през времето когато бяхме заедно съм слагал презерватив няколко пъти
секса със презерватив няма нищо общо със другото
за рисковете...че то винаги си има риск,дори с кондома.верно,че като си с него е 'по-безопасно' ,но пък ако и двамата знаете какво правите и имаш доверие на самия себе си,нищо не ти пречи

granger
08-09-2012, 14:26
Мда,доверието в предеякулационната течност и доверието в нередовния цикъл предпазват!

balsamkata
08-09-2012, 14:38
Много ясно, че риска си го има винаги, но все повече и повече приятели си казват, че го правят без презерватив, а все пак кой иска да има дете на 17-18-19-20 години? Аз не съм пробвала, но явно разликата в удоволствието си е голяма хах

anonymous708973
08-09-2012, 14:55
Истината е, че нищо не може да ти се случи, ако го вади навреме и ако пикае между повторенията.

lamer4e7o
08-09-2012, 14:58
Истината е, че нищо не може да ти се случи, ако го вади навреме и ако пикае между повторенията.

А предеякулационната течност?

x3eme
08-09-2012, 15:01
стига с тая предякулационна течност
шанса да се забременее от нея е 1 на 1000
има го,но е минимален и не съм чул някоя да е забременяла така

3oPuTy
08-09-2012, 15:27
Водя сексуален живот от 7 години и за това време съм правила секс с презерватив около 5 пъти.
До сега нито съм се чудила дали може да съм бременна,нито съм пила Ескапел,нито тестове съм си правила,болести също не съм лепвала ...
Не казвам,че е правилно,но аз лично не харесвам усещането при секса с презерватив,а и не мисля,че ми е нужен.С момчетата,с които съм правила секс съм имала сериозна връзка и съм била сигурна в тях.Знам как да си изчислявам овулацията,следя си рисковите дни и всичко си е на 6+ :)

mir4eto93
08-09-2012, 15:47
Правила съм и след това съм се чудила дали е било правилно и дали няма да има последствия. Не съм си докарвала болести, нито съм забременявала. Но определено за напред ще е само със.

ShtrudeL
08-09-2012, 15:50
имах връзка,която продължи година,година и нещо и през времето когато бяхме заедно съм слагал презерватив няколко пъти
секса със презерватив няма нищо общо със другото
за рисковете...че то винаги си има риск,дори с кондома.верно,че като си с него е 'по-безопасно' ,но пък ако и двамата знаете какво правите и имаш доверие на самия себе си,нищо не ти пречи

плюсчИ

Violenza
08-09-2012, 18:13
Правила съм и правя, но в безопасните дни. Доверие имам само на изследванията. От бременност не се притеснявам.

mechone
08-09-2012, 18:23
Правим го винаги без.. много рядко слагаме.

sunshine35
08-09-2012, 18:32
Много по хубав отколкото със, има си рискове много ясно, но ако имаш пълно доверие на човека с когото го правиш и знаеш,че ще те пази няма от какво да се притесняваш, само гледай да не е в дните около овулацията ти за по сигурно. По темата да правя го понякога, но в повечето случай със .

DarkTemplar
08-09-2012, 18:33
Сексът без презерватив е много по- от този със. Независимо дали ползваш Дюрекси, Спортекси, оребрени, посребрени, обезмаслени, ароматизирани, никилирани, мега тънки или квито и да е, презервативите си притъпяват усещането. Естествено пазят от болести и нежелани наследници и затова много хора се лишават от доза удоволствие в името на сигурността. Другия бонус е, че с чувал мъжът свършва малко по-бавно. Сексът с презерватив е като да гледаш голямо спортно събитие по телевизията, пак ти харесва, но не е същото.

...и все пак от време на време използвам, налага се...

Amore-Mio*
08-09-2012, 18:36
Определено е много по - хубав секса, когато е без, но нямаме избор в момента. Трябва да се пазим, до момента, в който ще заживеем заедно. Иначе, става ясно, че сме го правили. Доста пъти, бих казала. Харесва ми, но не искам особено да рискуваме. Имам му предостатъчно доверие и точно, заради това съм пожелала да го правим и без.

alex_alexiewa
08-09-2012, 18:38
Определено без презерватив предпочитам, усещането е коренно различно много по приятно е не ти се протърква вътре и после да ти е некомфортно незнам на мен ми е по приятно без.

Furious?
08-09-2012, 18:51
Дали поради това , че съм имал много на брой , но мимилетни връзки , мога да преброя пътите без презерватив на пръстите на едната си ръка.Не ми пука за момичето , просто пазя себе си

marilyn
08-09-2012, 19:00
Да, правила съм с 1 човек. Няма място за сравнение секса със и без кондом. Удоволствието е голямо, а и някак си сближава партньорите. Главна роля играе доверието, за мен сексът без презерватив е много отговорно нещо. А иначе, правя в безопасните дни.

alex_alexiewa
08-09-2012, 19:01
доста егоистично казано :D

ShtrudeL
08-09-2012, 19:04
Дали поради това , че съм имал много на брой , но мимилетни връзки , мога да преброя пътите без презерватив на пръстите на едната си ръка.Не ми пука за момичето , просто пазя себе си

много си зле вол.3253645747

Furious?
08-09-2012, 19:08
доста егоистично казано :D


все едно имаш нещо против =)

alex_alexiewa
08-09-2012, 19:11
Ами какво ти нямаш ли доверие на секс партниорката си... Това е глупаво според мен трябва да си имате доверие и 2мата :)

Furious?
08-09-2012, 19:20
разбира се , че нямам . преди години си хванах цистит от едно момиче , което подозирам , че не е знаело , че го има дори. а и някакси не върви след дискотека да те питам "ъъъъъъъ ,имаш ли ППБ " би ти убило желанието за секс нали

ShtrudeL
08-09-2012, 19:21
не е в това въпроса, а че не ти пука за момичето

alex_alexiewa
08-09-2012, 19:25
разбира се , че нямам . преди години си хванах цистит от едно момиче , което подозирам , че не е знаело , че го има дори. а и някакси не върви след дискотека да те питам "ъъъъъъъ ,имаш ли ППБ " би ти убило желанието за секс нали

ами тогава по внимателно подбирй момичетата с които правиш секс :)

bathory
08-09-2012, 19:30
Когато човек има сериозна връзка, може да си позволи лукса.. :)

DarkTemplar
08-09-2012, 19:51
ами тогава по внимателно подбирй момичетата с които правиш секс :)
Прекалено голям плейбой е (или по-скоро се вживява в тая роля), че да ти повярва. ;)

Иначе на всеки е ясно, че при случайните забивки капута е закон.

alex_alexiewa
08-09-2012, 20:07
еми не точно защото секс ай така просто с непознат едва ли не, не е ли прекалено избързано. Аз лично не бих правила секс някой който съм се запознала с него вечерта в дискотеката това вече е адски курвенско и е логично че ще фанеш какво ли не, ако спиш с такова момиче и тогава е задължително да. Но щом не му пука за момичето ми става ясно с какъв тип момичета спи :D

DarkTemplar
08-09-2012, 20:20
Абе и аз не го приемам, ама зависи колко му се прави секс. Доста хора ползват дискотеките като по-евтини бардаци. За него е ясно, че бройка курви.

Furious?
08-09-2012, 21:10
не ми е до бройката или до секса. сигурно съм правил секс по-малко пъти от повечето редовни потребители в раздела. когато ми хареса някое момиче в дискотека и се получи , за мен няма разлика между натискане в нас и впоследствие секс. такива авантюри по ред причина приключват още същата вечер

draid
08-09-2012, 22:29
Правил съм доста без, главно защото имах доста дълги връзки. Но като се замисля, доста главоболия си докарах и горещо Ви препоръчвам да не си позволявате лукса да правите без. И все пак ако имате сериозна връзка то, трябва да се изследвате защото прочетох някакви малоумни коментари, че си подбирали момчетата/момичетата и нямало опасност и ред подобни глупости, които може да каже само незапознат човек. Да приемем, че трябва да се изследвате поне за HIV, Хепатит B,C. И не забравяйте че тези вируси в 98% от случаите се проявяват, когато вече е твърде късно. Другите банални хиляда бацила няма нужда да ги споменавам, но общо взето шанса да си лепнете нещо е по скоро едно 20-30 % което си заслужава найлона.

balsamkata
08-10-2012, 13:24
Добре де, а ако много ви се прави секс и имате възможност ( говорим за случай, когато нямате сериозна връзка ) бихте ли отказали, само защото нямате презерватив?

3oPuTy
08-10-2012, 13:28
Добре де, а ако много ви се прави секс и имате възможност ( говорим за случай, когато нямате сериозна връзка ) бихте ли отказали, само защото нямате презерватив?

Не случайно има денонощни аптеки,а и в повечето магазини също продават презервативи ...

DarkTemplar
08-10-2012, 13:32
Добре де, а ако много ви се прави секс и имате възможност ( говорим за случай, когато нямате сериозна връзка ) бихте ли отказали, само защото нямате презерватив?
В такъв случай "си слагаш главата в торбата" и ако стане гаф (болест, нежелана бременност), влизаш във филма.

anonymous708973
08-10-2012, 14:20
Добре де, а ако много ви се прави секс и имате възможност ( говорим за случай, когато нямате сериозна връзка ) бихте ли отказали, само защото нямате презерватив?

Въпросът е защо нямаш презерватив.

balsamkata
08-10-2012, 14:34
Ее предполагам, че ви се е случвало на повечето, а Зориту - ако тръгнеме и по аптеки, къде ще ни отиде желанието, то всичко си е на момента ..

UltraBlue
08-10-2012, 15:30
Правил съм много пъти секс без капут..и много пъти ме е боляло и главата от това :D Е..на празно де..но все пак ме е боляло :D

Wednesday666
08-10-2012, 15:48
Правила съм го. После съжалих. Да, за момента беше много хубаво, обаче като ми отмина кефа иии започнах да мисля, и осъзнах точно на какви рискове съм се поставила. И не само себе си.
Затова повече такива експерименти - не. След време, когато съм с някого от достатъчно време и взаимно си имаме достатъчно доверие - тогава да.

3oPuTy
08-10-2012, 16:02
Последния път, когато бях в мотел, най-близката аптека беше на 5 мили :)
В мотели по принцип се ходи точно с нагласата да се прави секс ... Ако и ти си бил с такава нагласа то сам си си виновен,че не си се сетил за гума ;)



Ее предполагам, че ви се е случвало на повечето, а Зориту - ако тръгнеме и по аптеки, къде ще ни отиде желанието, то всичко си е на момента ..
Ами за това момчетата,които правят секс с някоя мацка дет' са срещнали в диското (например) трябва да си носят гума в тях.Същото е и за момичетата,които са отишли с нагласата да не се приберат сами ... :)