PDA

View Full Version : Обсебващи хора



MegiBoOm
08-09-2012, 15:20
Здравейте! (:
Стана ми интересно и реших да попитам тук...Някога имали ли сте връзка с обсебващ човек или ако не, то как бихте третирали такъв? Аз лично ценя страшно много личното си пространство и съм способна да се разделя с даден човек, само защото е обсебен от мен и се опитва постоянно да има връзка с мен..
Не знам..стана ми интересно. Вие какво бихте направили?

DisappointedDreamer
08-09-2012, 15:22
Уау, откри топлата вода.
Разбира се че бихме постъпили както теб.

scandalousLady
08-09-2012, 15:27
Не бих искала човекът до мен да е обсебен. Всеки трябва да си има дадено лично пространство.

HoBaTopka
08-09-2012, 15:46
От различни градове сме, демек срещаме се недостъчно често (колкото искам) и честно казано бих споделила с него всяка частичка от личното си пространство. :D

SisiStrange
08-09-2012, 16:05
Имам приятел с обсебваща връзка. Определено не мисля, че му е лесно. Всеки в определени дни има нужда да бъде оставен намира било да си научи, било да си се излежава или да си свърши нещо друго. Трудно е, когато човекът до теб не го разбира. Не съм имала такава връзка.

BrokenInnocence
08-09-2012, 16:30
Реагирам по същия начин, по който бих реагирала ако някой изведнъж ми навлезе физически в пространството - инстинктивно се дръпвам назад. Ужасявам се от обсебващи хора, мразя да се чувствам пристисната и моментално се дистанцирам от човека. И да, ако няма промяна в поведението от другата страна връзката приключва, не мога да съм с някой, който ме кара да се чувствам притисната в ъгъла, имам клаустрофобия.

fenkaaa
08-09-2012, 17:03
Сегашният ми приятел е обсебващ понякога,но мисля,че и той си има неговите причини.

Violenza
08-09-2012, 18:16
Обсебващи хора няма, има такива, които се оставят да бъдат обсебени.

mechone
08-09-2012, 18:27
Да, имала съм. Зарязах го на втората седмица.

Amore-Mio*
08-09-2012, 18:29
Не съм имала връзка с подобен тип човек. Най - вероятно не бих продължила напред с него. Надали това ще е връзка.

Furious?
08-09-2012, 18:57
Никога не съм имал голям проблем с такива момичета , дразнещо е , обаче знам лекарството.Може би се дължи , че аз преди бях малко изискващ

horacio
08-09-2012, 23:25
Реагирам по същия начин, по който бих реагирала ако някой изведнъж ми навлезе физически в пространството - инстинктивно се дръпвам назад. Ужасявам се от обсебващи хора, мразя да се чувствам пристисната и моментално се дистанцирам от човека. И да, ако няма промяна в поведението от другата страна връзката приключва, не мога да съм с някой, който ме кара да се чувствам притисната в ъгъла, имам клаустрофобия. Именно. И аз съм точно така. Моят приятел се държеше по тоя начин и колкото повече ми се буташе, толкова повече се дърпах и се държах зле и му се заяждах... Обаче му обясних как се чувствам.. няколко пъти :D и сега всичко е наред от към тази си страна. ^^

Hilary_
08-10-2012, 06:59
Аз лично ценя страшно много личното си пространство и съм способна да се разделя с даден човек, само защото е обсебен от мен и се опитва постоянно да има връзка с мен..
Aз също. Една връзка не е причина да ме откъсне от живота ми, от личното ми пространство.
Обсебващите хора ме отблъскват!!

Blab
08-10-2012, 09:27
като достоен представител на обсебващия вид (впрочем, не сте изяснили значението, което влагате в "термина":Д), ще отбележа, че не лишавам никого от личното му пространство. ако един човек по/докаже ясно на друг, че всичко е наред, че му е важен, ако не крие/завоалира намеренията си, вярвайте ми, всичко е наред. проблемът е неспособността/нежеланието на хората да осъществяват близост. честно, масово човеците наоколо са осакатени в това отношение. вярвам, че това е от епохата и ще премине, както всичко друго. крайният индивидуализъм води до катаклизми и изродявания. сори. дишайте:Д

SisiStrange
08-10-2012, 13:01
като достоен представител на обсебващия вид (впрочем, не сте изяснили значението, което влагате в "термина":Д), ще отбележа, че не лишавам никого от личното му пространство. ако един човек по/докаже ясно на друг, че всичко е наред, че му е важен, ако не крие/завоалира намеренията си, вярвайте ми, всичко е наред. проблемът е неспособността/нежеланието на хората да осъществяват близост. честно, масово човеците наоколо са осакатени в това отношение. вярвам, че това е от епохата и ще премине, както всичко друго. крайният индивидуализъм води до катаклизми и изродявания. сори. дишайте:Д
Това беше много хубаво мнение. :)

bloodyF
08-10-2012, 13:07
имала съм, не ми беше приятно, не ми беше интересна връзката
и под интересна разбирам да намирам нещо ново в нея
той просто ми се даваше напълно, следеше всяко мое движение и не се чувствах много комфортно, поради което и се разделихме..

LeprikonA
08-10-2012, 13:27
като достоен представител на обсебващия вид (впрочем, не сте изяснили значението, което влагате в "термина":Д), ще отбележа, че не лишавам никого от личното му пространство. ако един човек по/докаже ясно на друг, че всичко е наред, че му е важен, ако не крие/завоалира намеренията си, вярвайте ми, всичко е наред. проблемът е неспособността/нежеланието на хората да осъществяват близост. честно, масово човеците наоколо са осакатени в това отношение. вярвам, че това е от епохата и ще премине, както всичко друго. крайният индивидуализъм води до катаклизми и изродявания. сори. дишайте:Д

Не знаеш колко много съм съгласна с мнението ти! Казвам го като друг обсебващ човек, който на моменти изпуска контрол и прекалява ( и никак не се гордее с това ).

anonymous708973
08-10-2012, 14:11
На моменти се притеснявам, че аз съм обсебваща. Не че си няма достатъчно време за себе си, просто имам чувството, че понякога прекарваме повече време заедно отколкото му се иска в този момент.

3oPuTy
08-10-2012, 14:50
Имах връзка от близо година с такова момче ... Докато беше на работа ми звънеше при всеки удобен момент,пращаше ми СМС-и,след работа набързо се изкъпваше и излизахме,вечер като се приберем сяда пред компа и лаф в скайп ... :?
Ако беше станало нещо и се скараме по телефона (за няк'ва мижава глупост) си хващаше едно такси (тогава още беше без кола,а живееше на 5-6км. от нас) и идваше до нас и се почваше с едни извинения,едно чудо малеее ... :?
Интересното беше,че до 5-6 месец нямаше подобни изпълнения ама после к'во му стана о.О
Честно казано и аз постъпих тъпо като му позволих да се държи по тоя начин.Трябваше още в началото да сложа края,но дали от прекалена привързаност,или от жал останах с него още 5-6 месеца ...