PDA

View Full Version : Диета с диня



NewYorker94
08-09-2012, 16:47
Здравейте, на 18 съм и имам много излишни килограми - 81 тежа. Опитвам се да отслабна, но не мога. Ходя на фитнес от 12 дни, много упражнения правя и най-вече изминавам много километри на пътеката - до 10. Ям много диня, вечер салата и ястието за вчеря, а през деня обикновено супа или филия черен хляб с кренвирш или салам. Това ям само, а за 12 дни не отслабвам със 100 грама даже!
Ако мина само и единствено на диня - ще тръгнат ли надолу тези килограми? Някой от вас пробвал ли е? Много моля за помощ, защото вече не ми е добре емоционално от тормоза от тия килограми и сланини по тялото ми. Благодаря предварително!

miladinka
08-09-2012, 16:54
Аз лично не сам пробвала,но според мен неможе само на диня виж тук за калорийте и се ограничавай от тези с повече калорий http://icothink.blogspot.com/2008/06/100.html.Аз преди бях 64 кила и минах за 2 седмици на тази диета- http://www.bgstuff.net/za-jenata/dieti-za-jeni/6106-dieta-smakvashta-5-kilograma-za-sedmitza и свалих около 11 килограма,но и спортувах след обяда тичах наван по 30 мин както и сутрин,но понякога сутринта не можех.Както и излизах на разходки за по 1 час и ограничавах калориийте,спрях хляба и пиех повече вода

miladinka
08-09-2012, 16:58
А забравих да кажа,че правих и тези упражнения 1 път на ден,но ги повтарях повече http://www.youtube.com/watch?v=gOQwZgM6FKA&feature=plcp and http://www.youtube.com/watch?v=JSfd3MEFW2g&feature=plcp

NewYorker94
08-09-2012, 18:45
Благодаря за помощта :)

DownloadVirus
08-09-2012, 19:08
Ужас>.

bathory
08-09-2012, 19:26
Ужас>.
++++++++++

tjgirl
08-09-2012, 21:25
Моето мнение е, че като за начало е по-добре не да ограничиш храната, както правиш, а да си съставиш здравословно и пълноценно меню и да тичаш или да правиш някакви упражнения в домашна среда. Лично по мои наблюдения фитнесът е по-скоро за стягане, а не за отслабване (съдя по себе си и по близки). Разбира се, по-натам, когато постигнеш желаните килограми, фитнесът ще ти бъде от полза, но на този етам мисля, че това което споменах като физическо натоварване е по-добра алтернатива. Успех :*

DownloadVirus
08-10-2012, 05:21
Недей си изказва опит от фитнесът,защото той клони към нула :)

mariam123
08-10-2012, 07:14
Като видя салами, активии, кренвирши, диетични бисквити в диетата на някой и ми става ясно, че този човек наистина не знае, как да се храни здравословно.

Amore-Mio*
08-10-2012, 12:41
С тоя режим на хранене надали ще постигнеш някакъв ефект. Само с диета - отново се съмнявам. Спри с тия диети , а запомни да се храниш здравословно. Посъветвай се със специалист ако трябва, но с тия неща, които правиш - ефект трудно ще има. Поне според мен. Здравословен хранителен режим + спорт/домашни тренировки.

alex_alexiewa
08-10-2012, 12:47
от фитнес няма да отслабнеш фитнеса стяга отивай в сауната ии после ходи да тичаш на някоя алея за по 2-3 часа и ще видиш промяна много бързо :)

DownloadVirus
08-10-2012, 13:18
от фитнес няма да отслабнеш фитнеса стяга отивай в сауната ии после ходи да тичаш на някоя алея за по 2-3 часа и ще видиш промяна много бързо :)

Много мъка има по този свят :))

3oPuTy
08-10-2012, 13:26
от фитнес няма да отслабнеш фитнеса стяга отивай в сауната ии после ходи да тичаш на някоя алея за по 2-3 часа и ще видиш промяна много бързо :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
МОЛЯ ТЕ ... Кажи,че се шегуваш о.О

tjgirl
08-10-2012, 14:49
Много мъка има по този свят :))

Много грозно впечатление прави как във всяка една тема за здравословно хранене и спортуване се опитваш да натякваш само твоето мнение и да изкараш това на другите грешно. Всеки има право да се изкаже, а авторът/ката вече сам/а да си прецени какво ще му/и се отрази по-добре. Отдалеч се набива на очи, че се интересуваш сериозно от това, но не означава, че трябва да натякваш, че другите грешат с определен режим. Различен от твоя режим не означава грешен режим ;)

DownloadVirus
08-10-2012, 15:06
А защо си мислиш,че това което правиш е режим.Ще си нятяквам мнението,защото съм чел и експериментирал,а ти и другите подобни дето ви мързи да си седнете на гъза въобще защо пишете :))

alex_alexiewa
08-10-2012, 15:08
какво искаш да кажеш че повече ще отслабне с фитнес отколкото със сауна и тичане ли?

DownloadVirus
08-10-2012, 15:13
Не..Заеби ,трябва да четеш първо доста за да водиш някакъв разговор.А от сауна не се отслабва,само вода се маха

Violenza
08-10-2012, 15:14
А защо си мислиш,че това което правиш е режим.Ще си нятяквам мнението,защото съм чел и експериментирал,а ти и другите подобни дето ви мързи да си седнете на гъза въобще защо пишете :))
И като толкова си чел и експериментирал, 'що нищо не казваш по темата?

Авторке, забрави да ядеш само диня, ще си скапеш организма. Можеш през определен период от време да караш по 1 ден само на диня, но не повече. За диети не мога особено да ти помогна, никога не съм пазела такива, но една моя приятелка свали близо 10кг с 90 дневната и то без никакви упражнения. За правилен хранителен режим е най-добре да се консултираш със специалист.
А фитнесът е добре, но не прекалявай, по-скоро наблегни на тичането.
И не чакай бързи резултати, защото ще се разочароваш.

loliipops
08-10-2012, 15:22
Аз пък съм ''за'' диетата с диня,защото и аз съм я опитвала,но както Violenza каза наистина ще ти се скапе организма . Със динята може да ядеш и по малко сирене, за да се заситиш. Сутин може да ядеш и филия пълнозърнест хляб без да се притесняваш, защото сутрин попринцип би трябвало да се приема голямо количество храна.. таа при мен имаше ефект. освен диета с диня и диета с грозде можеш да опиташ, но пак похапвай и малко количество твърда храна :)

NewYorker94
08-10-2012, 17:22
Аз пък съм ''за'' диетата с диня,защото и аз съм я опитвала,но както Violenza каза наистина ще ти се скапе организма . Със динята може да ядеш и по малко сирене, за да се заситиш. Сутин може да ядеш и филия пълнозърнест хляб без да се притесняваш, защото сутрин попринцип би трябвало да се приема голямо количество храна.. таа при мен имаше ефект. освен диета с диня и диета с грозде можеш да опиташ, но пак похапвай и малко количество твърда храна :)
Може ли да ми кажеш колко кг свали и за колко дни? Мога ли да си позволявам сирене към динята, и също така позволено ли е поне по 5 пълнозърнести филии на ден... само диня - това е вода, и така никаква храна не приемам все едно. Благодаря.

3oPuTy
08-10-2012, 17:30
какво искаш да кажеш че повече ще отслабне с фитнес отколкото със сауна и тичане ли?
Ти въобще знаеш ли к'во е предназначението на сауната и как точно действа тя на организма о.О МОЛЯ ТЕ,образовай се малко ... :?


Може ли да ми кажеш колко кг свали и за колко дни? Мога ли да си позволявам сирене към динята, и също така позволено ли е поне по 5 пълнозърнести филии на ден... само диня - това е вода, и така никаква храна не приемам все едно. Благодаря.

5 филии хляб,малко сирене и диня ... т.е. яко В и минимално количество Б и М :? Според теб в повечето диети просто ей така за кеф ли се казва,че хляба трябва да се ограничава?!
Намали ги тия В,увеличи другите две,спортувай/прави упражнения вкъщи и всичко ще е окей.
Между другото има цяла тема за диети и може да прочетеш някои много важни неща в нея ...

tjgirl
08-10-2012, 19:03
DownloadVirus, изобщо не можеш да коментираш какво знам и какво не подади простата причина, че въобще не ме познаваш ;) , а и на всичкото отгоре и не си ми виждал тялото, за да казваш в каква форма съм и дали режимът ми върши работа. Не искам да кажа, че не си прав, просто кажи си мнението, както правим ние, и не натяквай, че само и единствено ти си прав, а ние не знаем нищо. За да пишем и да даваме съвети значи все пак имаме опит и сме чели - не може да кажем нещо без да сме запознати по въпроса.

NewYorker94
08-10-2012, 19:07
Зориту, последно може ли или не? Ако не може, то какво може? Ама не ми казвай Б, В Г Д, ами имена на храни. НЕ съм лекар и не разбирам от белтъчини, мазнини, витамини и т.н.

Dagichka
08-10-2012, 19:31
В- въглехидрати, Б-белтъчини, М-мазнини, боже мой, образовай се малко първо, не е нужно да си лекар, за да знаеш най-простите неща! най-малкото ти биология не учиш ли? и с тва отношение и незнание към храната, сериозно се чудиш защо не отслабваш?
5 филии, и после плюс 5 кила отгоре.. отиди при диетолог, да ти изготви най-уместното за твоя организъм меню, сама не ескпериментирай, че с тоя хляб и диня няма да стигнеш далеч.. против диетите съм, ама 90дневната е в пъти по-добре от твоята 'диета'

DownloadVirus
08-10-2012, 19:36
DownloadVirus, изобщо не можеш да коментираш какво знам и какво не подади простата причина, че въобще не ме познаваш ;) , а и на всичкото отгоре и не си ми виждал тялото, за да казваш в каква форма съм и дали режимът ми върши работа. Не искам да кажа, че не си прав, просто кажи си мнението, както правим ние, и не натяквай, че само и единствено ти си прав, а ние не знаем нищо. За да пишем и да даваме съвети значи все пак имаме опит и сме чели - не може да кажем нещо без да сме запознати по въпроса.

то ли личи кво знаеш и кво си чела от това което пишеш.Едиствено,че сядаш да коментираш диета с диня и да оспорваш,че на някого може да се отрази добре да се тъпче с фруктоза е ...... следват псувни ,няма да казвам повече.. Тялото квото и да ти е ,момичетата не спазват режими и пак имат нормални(ако не хубави) тела.Трябва доста да се потрудиш,за да можеш да впечателиш някого.

NewYorker94
08-10-2012, 20:05
На вас кой ви каза, че съм момиче? Мисля, че името ми завършва на er, а не на А....

DownloadVirus
08-10-2012, 20:17
Стана ми тъжно за теб... :(

FuCKkK13
08-10-2012, 20:53
не виждам какво в яденето ти ти помага да отслабнеш.. това не е нито диета,нито ограничение.. абе нищо не правиш... най-лесно е щом ходиш на фитнес казваш на инструктора да ти направи една програма за отслабване и си ок...

NewYorker94
08-11-2012, 05:02
Аз на фитнеса не вдигам тежести, а използвам пътеката. И тя ли е за стягане?
И Според теб Fuck13, кое е по-диетично от динята?

DownloadVirus
08-11-2012, 06:13
Чети ..... http://www.bb-team.org/hranene/hranitelni-rezhimi

http://www.bb-team.org/fitness

FuckingFreak
08-11-2012, 10:29
Абе, какво сте седнали да им наливате акъл в празните тикви, не мога да разбера. Нека си правят динените диети, да отслабват с 5 филии, да тичат на пътеката във фитнеса и всичко да е розово.

NewYorker94
08-11-2012, 14:03
Що не покажеш, че твоята тиква не е празна, а? Кажи кво да ям да те видим.

3oPuTy
08-11-2012, 16:02
Що не покажеш, че твоята тиква не е празна, а? Кажи кво да ям да те видим.

Тя отдавна е показала,че не е с празна тиква ;)
Друг е въпроса,че теб те мързи дори да погледнеш ОГРОМНАТА тема за диети,която се намира още на първа страница ... :?

Dagichka
08-11-2012, 16:47
* ахах не нее, не мога просто :ДД това да не ти е немски език, че дали имаш -er или -erin накрая определя от какъв пол си? и откъде на къде трябва да гледаме ника ти и да знаем кво си? никъде не си споменал, а такива глупости с диети принципно ги правят момичетата, so.. ;) *

виж тази тема: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/525767-%D0%9D%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BC-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BC%D0%B5-%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%B8-%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B5-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%87%D0%B5-)-vol-6

NewYorker94
08-11-2012, 17:02
И като го правят повече момичетата това значи, че трябва момчетата да сме свини ли? Това че твоя приятел е слаб и спортивен, не значи, че всички са такива. Генът ми е такъв, че по-лесно качвам килограми, имам корем и гърди като на жена, както и огромни бедра. Ето защо искам да го променя, но явно и операция да ми направят - с гените не може да се борим.

DownloadVirus
08-11-2012, 17:20
Докато си седиш на гъза и не захванеш да четеш и да практикуваш четенето може само да се оправдаваш с гените си :)

SisiStrange
08-11-2012, 17:29
Мой приятел има генетична обусловеност да е дебел и по бащина, и по майчина линия. Беше доста пълен. Сега е хем слаб, хем стегнат. Общо взето главно с мноооооого спорт и много bb-team.

3oPuTy
08-11-2012, 17:31
Това,че нямаш воля не означава,че гените са ти виновни ;)
Теб те мързи да си мръднеш пръста за да слезеш няколко реда по-надолу в раздела и да видиш ОГРОМНАТА тема за диети,а к'во остава да спазваш такава и/или да спортуваш о.О

cvetynkka
08-12-2012, 07:18
Здравейте : ) от началото на юли месец се опитвам да отслабна . Спазвах диети за около 4 /5 дни , правех упражнения в нас , тичах и свалям 3 килограма ... по надолу не слизам ; ( ако имате някакви идеи казвайте ;)

FuckingFreak
08-12-2012, 10:42
Спазвала си диета 5 дни. Какво очакваш? -10 кила за една седмица ли?

Smiilee
08-27-2012, 16:06
Като видя салами, активии, кренвирши, диетични бисквити в диетата на някой и ми става ясно, че този човек наистина не знае, как да се храни здравословно.

+++++++++++++++++++++++++++++

DownloadVirus
08-27-2012, 16:22
Здравейте : ) от началото на юли месец се опитвам да отслабна . Спазвах диети за около 4 /5 дни , правех упражнения в нас , тичах и свалям 3 килограма ... по надолу не слизам ; ( ако имате някакви идеи казвайте ;)

спазвай 4-5 месеца и после пак ела ..

neverbackdownx
08-27-2012, 17:23
Ами то динята си е вода, тъй че .. смятай ! ;д