PDA

View Full Version : Секс за една вечер или нещо повече? Помогнете ми



niccy
08-09-2012, 20:13
От известно време, излизам с едно момче. Преди няколко месеца той приключи едногодишна връзка. Излазахме, говорихме , целувахме се, докосвахме се, но не бяхме правили секс. На 1ви август той замина за морето и ми звънеше всяка вечер, с изключение на последната. Когато се върна се видяхме и ..ами незнам как точчно стана и намеренията ми определено не бяха такива но правихме секс, а на мен ми беше за първи път. Бяхме в колата на сред някакво поле. Беше наистина хубаво, той каза , че ще ми се обади на следващия ден, но това така и не се случи. Е, има ли смисъл да го търся или каквото било било..?

chushkopek
08-09-2012, 20:16
Глупаво ще е да тичаш след него.....привързана си => няма да ти е достатъчен само секса,а на повече не можеш да се надяваш. 1 година без секс? DAYMN!

П.С Защо се разделихте ако не е тайна.

DarkTemplar
08-09-2012, 20:17
Ако имаш някакви чувства към него (а според мен е така), ще го търсиш. Вече дали ще продължите да поддържате някви отношения или не, е въпрос на късмет (и най-вече на негово решение). В леко неизгодна позиция си, защото той е взел, каквото е искал и сега като нищо може да се насочи към някоя друга.

milen1112
08-09-2012, 20:22
+1 в тефтера. :D

3oPuTy
08-09-2012, 20:39
Глупаво ще е да тичаш след него.....привързана си => няма да ти е достатъчен само секса,а на повече не можеш да се надяваш. 1 година без секс? DAYMN!

П.С Защо се разделихте ако не е тайна.

Той е приключил едногодишна връзка,а не тя ;)


Авторке,според мен си постъпила глупаво като си му пуснала просто ей така ...
И все пак ако наистина го харесваш може да му звъннеш за едно кафе,например,и да видиш как ще се държи и дали има смисъл да го "чакаш" :)

DarkTemplar
08-09-2012, 20:40
Не мисля, че едногодишната му връзка има каквото и да е общо със секса помежду им. Доколкото разбрах от контекста, въпросната му връзка не е била с нея.

SexyBody.
08-09-2012, 20:48
+1 в тефтера. :D
UP

bReAk3R
08-09-2012, 20:49
Е такива мн ги мразя

AlokiNn
08-09-2012, 20:49
Потърси го 1-2 пъти ако не видиш от негова страна това което очакваш се откажи

SexyBody.
08-09-2012, 20:55
Явно е някакъв тузар бройкаджия

bReAk3R
08-09-2012, 21:00
Аз викам да му отмъстиш.. Кво е тва ве майна

niccy
08-09-2012, 21:20
Ние не сме били двойка, за да се разделяме. Той определено си пада бройкаджия, но общите ни познати казват, че след онази дълга връзка не са го виждали толкова ентусиазирън към момиче. И да определено просто секс не ме устройва и съм развила чувства към него.Не са силни, но все пак са чувства. Няма за какво да му отмъщавам, той не го е направил с мен на сила или нещо подобно. Да изчакам ли още малко преди да го потърся ?

bReAk3R
08-09-2012, 21:27
Ако съответно е искал само секс с теб и го е получил... Май наистина пък няма за какво да отмъщаваш, тъй като не е на сила. Но пък той така те нарананява/е наранил и има причина да му отвърнеш със същото сякаш съвсем несъзнателно. Аз бих и то по много зъл начин, който от злоба бих измислил...

niccy
08-09-2012, 21:47
Няма как да отмъщавам на всички които ме нараняват....непосилно е за когото и да било. Искам само да разбера дали си заслужава да го търся или не..?

black_lady11
08-09-2012, 22:59
Много е гадно тва, мразя ги тия и мен ме заряза след като спах с него... няма смисъл според мен да го търсиш...пълни идиоти само тва мога да кажа :(

lamer4e7o
08-09-2012, 23:00
Много е гадно тва, мразя ги тия и мен ме заряза след като спах с него... няма смисъл според мен да го търсиш...пълни идиоти само тва мога да кажа :(

http://store.picbg.net/pubpic/90/19/783e80ea85739019.gif

Violenza
08-10-2012, 03:22
Ако бях на твоето място, щях да го потърся и да изясня ситуацията. Иначе сега ще се чудиш защо не се обажда, тръгнеш ли да му държиш сметка за това, той или ще си търси глупави оправдания, или ще ти тегли майните. Обади му се и говори с него директно има ли намерения към теб или е било просто секс, но без излишен тон.

Amore-Mio*
08-10-2012, 14:39
Потърси го.
Макар да не одобрявам самата ти постъпка. Много бързо си отворила краката си, няма да се учудя , ако само това е искал от теб. Нищо лично. Но пък щом като е имал дългогодишна връзка, предполага се, че поне малко или много се е променил. Не знам. Потърси го, според мен. Покани го на кафе и виж как ще реагира, как ще се държи, ако се съгласи. И сама ще разбереш дали има смисъл да се бориш за него или не.

Иначе смисъл от отмъщение няма.
Имала си глава на раменете и сама си можела да му откажеш, ако не си го искала. Вината тук си е твоя. Било е по твое съгласие, нямаш никакво оправдание за отмъщение.