PDA

View Full Version : Моля ви, помогнете!



ednagolqmataina
08-09-2012, 23:45
Как да си му върна, че ме заряза..Обичах го толкова много и излъгах всички, за да се виждаме, а той е искал само секс. Искам да изпита какво е да страдаш, както аз страдах

Luidgie
08-09-2012, 23:51
К'ви са тия глупости? Искаш да страда? Хвани клещите и му го отрежи... Я си гледай живота и не драматизирай, радвай се, че е станало сега, а не след 10 години, когато наистина ще си си пропиляла времето за един боклук.

HollyGolightly
08-10-2012, 01:14
Той не ти е виновен , че ти си му се вързала, ако беше помислила сега нямаше да имащ причина да му връщаш. И като не искаш само секс ами и връзка, първо опознай човека и тогава си отваряй краката.
Сега просто не се занимавай с него, няма как да нараниш човек, на когото не му пука за теб.

scandalousLady
08-10-2012, 08:39
Защо не си го опознала преди това ? Вече много момчета искат само секс. Нека ти бъде безразличен и рано или късно ще се появи момче, което наистина ще те оценява. Я горе главата и не мисли за глупости.

Amore-Mio*
08-10-2012, 11:52
Вината си е твоя. Да беше го опознала
първоначално , преди да си отвориш краката. Вързала си се, проблема си е твой. Няма смисъл да му отмъщаваш, защото всичко си е било по твое съгласие, нямаш право да го съдиш. Хайде, порасни вече и това да ти е обица на ухото.

LeprikonA
08-10-2012, 13:54
Цялото това "връщане" би било пълна детинщина, която просто би му вдигнала егото.

ChuShki
08-10-2012, 20:25
Да му го върнеш на него, защото ти му се връзваш и нямаш мозък ??? Па давай. Това ще е поредното логично нещо което правиш. ;)

ednagolqmataina
08-10-2012, 21:32
Че кой е казал, че съм правила секс с него, разбира се, че не съм, той точно затова ме заряза- защото не го направих, въпреки, че ме притискаше и накрая ме заряза, а неговите приятели ми казаха за това, че никога не ме е обичал чак като бях плакала след раздялата.

tweety91
08-10-2012, 21:43
Ако обичаш някого, няма да искаш да му отмъщаваш и да страда.. Да му го върнеш, да го накараш да види какво е, да го боли, да реве, да страда - по-хубаво ли ще ти стане, ще ти олекне ли? Я се стегни момиче! Как може въобще да мислиш за такива глупости? Най-хубавото нещо, което можеш да направиш, е да продължиш напред. Забрави го, не ти трябва такъв боклук.. Нормално е да се почувстваш предадена, наранена и подобни депресивни състояния, но това ще мине. Гледай си живота и не се занимавай с ебачи повече, за да няма пак мрън мрън :)

scandalousLady
08-11-2012, 12:51
Нека ти бъде безразличен и рано или късно ще се появи момче, което наистина ще те оценява. Я горе главата и не мисли за глупости.

Казах ти вече!