PDA

View Full Version : Wi-Fi Sony Ericsson



mishyyy12
08-10-2012, 08:12
Здравейте!Искам да Ви попитам едно нещо.Първо телефона ми е Sony Ericsson R800i.Навсякъде Wi-Fi му хваща чудесно,но когато съм в нас не открива мрежата на моя компютър,като имате на представа,че интернетът ми е много бърз.Живея в къща,рутера ми е изключително близо,а и съм с жичен интернет.Защо Wi-Fi не засича мрежата?Моля,помогнете.Бла одаря Ви предварително :)

php
08-10-2012, 21:06
Може самият Wi-Fi да е настроен да хваща само определен вид ключове като WPA или WPA2 и така. И провери дали имаш места за допълнителни устройства.

mishyyy12
08-12-2012, 19:11
Що рече "места за допълнителни устройства"?Как и къде ? :)

Kamikazeto
08-12-2012, 23:50
Това за допълнителните устройства трябва да го е намерило вече за да не те пусне..и за ключа също..това че интернета ти е бърз няма никво значение..ако можеш да хващаш нет с лаптопа то няма защо да не може с телефона..осигури се че самия рутер(осигури се че е рутер) и уайфая на телефона ти са пуснати..
П.П. Доколкото разбрах си на жичен интернет на лаптопа но имаш и уайфай?

mishyyy12
08-14-2012, 13:07
Явно не си ме разбрал...работа с компютър,не лаптоп..И между другото съм сигурен,че е рутер,както и това,че е включен..а що се отнася до Wi-Fi,естествено,че и него съм включил..що за отговор :?

prolimbo
08-17-2012, 21:09
Щом работите с компютър, или трябва да имате някакъв Wi-Fi connector или кабел, директно свързващ се към модем, а не рутер. Рутера е отделно свързан към компютъра.