PDA

View Full Version : Фалшива любов



Kamikazeto
08-10-2012, 07:31
Здравейте! Ето я и моята история (15 години съм)Преди около 4 месеца ми се случи да се запозная с едно момиче(с година по-малка от мен)..бяхме на състезание по ИТ и така стана че само двамата седяхме цяла нощ и си говорихме...оттогава започнах да я харесвам. Хубаво и намерих й фейсбука, скайпа, писахме се почти всеки ден и така го карахме около 2 месеца след което й казах че я харесвам (нещо в което вече бях силно убеден) и за мое грамадано учудване и щастие и тя ми каза че ме харесвала много но я пило срам да ми каже и т.н...наистина едни от най-хубавите моменти в живота ми...ии знаех аз че ме харесва но не й предлагах да тръгнеме някъде 1 седмица..не знам защо някакси не намирах подходящ момент и ме беше срам (тя щеше да ми бъде второто гадже)..както и да е на рожденния й ден взех някви готини неща и исках да ходя до тях да я изненадам, но тя живее в нови искър (софия) което е малко далечко от мен и реших да й се обадя да видя дали си е у тях..та след 34 пропуснати от мен обаждания най-накрая ми вдигна, честитх й рождения ден, аз лично бях адски въодушевен..смятах да я целуна за първи път..но в крайна сметка се оказа че не успяхме да се видим...след това в училище (ние учим в едно училище) се получи мега тъпото понеже като й дадох нещата направих нещо като прегръдка ама не точно..както и да е и още такива тъпотии през тази седмица...та най-накрая след леко скарване й предложих нормално, тръгнахме си като бели хора..1 месец, това беше най-якият ми месец през живота..правихме много неща обаче тя така и не ми омръзваше и вече бях толкова щастлив че намерих човека който обичам, наистина обичам..и тя един ден ми каза че ме обича, което разбира се ме зарадва още повече..и така след изтичането на този месец трябваше да замина на село, не ме пускаха да си остана в софия...стоях там 14 дена и планирахме да се видим обаче и тя замина точно деня в който аз се върнах..и така чаках да мине още време да се видим, което беше вече сигурно...и така 3 дена преди да се върне както си писахме ми каза че трябва да поговорим за отношенията си, които на момента никак не бяха добри-писах й смс-и, обаждах й се обаче от нейна страна нямаше такова нещо...преди ми беше казала че като се видим всичко ще се оправи...и аз като слепец вярвах на всичко -.-...Та като ми каза да поговим за отношенията си аз се съгласих, казах да, ок..тя започна да пише и въпреки че смятах възможността да стане нещо да беше малка това бяха много дълги мигове..та писа тя ии ми каза че вече не ме харесвала, още от 5 дни след като сме тръгнали и смятала че това чувство щело да се върне но не станало защото аз съм бил "подходящия" за нея човек..добави че при всички нейни връзки ставало така (което се оказа че не са били толкова малко колкото аз мислех)...разбира се аз бях съкрушен, казах й да не постъпва така в бъдеще и разговора свърши (каза ми също че искала да си останем приятели, но не знам дали това е просто обичайното клише) и сега просто това ме подлудява..случи се преди 5 дена но не мога да спра да мисля за нея..на моменти се чувствам че се е случило по-добре защото тя наистина ми беше почти пълна противоположност..но в повечето си мисля за нея..каква беше..че беше донякъде "перфектната"..какво ли щеше да бъде ако тя ме обичаше..гледам нейни снимки, ходидих на общи места..в началото ме болеше много но сега просто ми липсва..не ми е до реване вече но съм толкова объркан.нямам си и на идея какво да мисля и да правя..напоследък си мисля и да й пиша да я питам някои неща и мисля че искам да си останем приятели но не знам дали това е така или отново искам нещата да се върнат...хора дайте по едно съветче какво да правя? :/

dimitar_ak
08-10-2012, 07:36
Остави. Тя подхожда прекалено по детски.

twilightkid
08-10-2012, 07:39
Продължи напред. Бъди силен, не се отказвай, има по - добри момичета от нея, които ще оценят това, което ти си правил за нея. Малък си още, има бъдеще пред теб , излизай повече с приятели, забавлявай се, не се затваряй вкъщи и ще я забравиш, понеже времето ще отмине и ще те разсейва. Според мен не можете да си останете приятели, защото ти подсъзнателно я искаш за гадже а тя теб не, така че не се и опитвай. Продължавай напред и това е.

Amore-Mio*
08-10-2012, 12:03
Остави я. Случило се е , връщане назад няма, за да оправиш нещата. Приемаш този факт и си продължаваш напред. Не бива това твое разочарование да ти съсипе, буквално живота. Радвай се на тия години и вярвай, че след време наистина ще срещнеш точната за теб. Тя определено не е такава. а по действията ясно си личи, че не е готова за връзка, малка е, неосъзната. Лигла, дори.

HollyGolightly
08-10-2012, 16:49
Не се занимавай с нея, малка е за връзка все още. По-добре да не сте и приятели даже, понеже така само ще се сещаш за нея и ще ти е още по-трудно.

scandalousLady
08-10-2012, 17:13
Ако все още ти е мъчно, недей й пиши. Горе главата и си продължавай живота, като прецениш, че вече си напълно добре може да поговорите и да останете някакви приятели, макар че едва ли близки.

Kamikazeto
08-11-2012, 15:02
Хора, мерси много за съветитеи съпорта (((: ... днеска поговорихме съвсем малко и я питах дали онова за приятелството е било клише..тя отговори не и сега като че ли ще сме приятело-познати..което мисля че ме устройва защото напоследък вече не мисля чак толкова за нея и нещата ще минат ((:

Anichkaxxwee
08-11-2012, 19:22
Не си заслужава да се тормозиш заради това
Продължи напред и тва е
Не е трябвало да те разиграва така

FuCKkK13
08-11-2012, 19:52
просто си намери някакво занимание,за да не мислиш за нея и си намери друго момиче... тая логика'' тръгвам с някои и след 5 дни ми е омръзнал '' при положение,че преди това доста време сте си писали не мога да я разбера и никога не съм я разбирала... явно момичето не знае какво иска.. гадно е,но ще се оправиш.. успех :)

Kamikazeto
08-12-2012, 10:44
Мда от това следва че на всичкото отгоре като ние (момчетата), като си търсим момиче трябва да преценяваме и това дали е готова за връзка...което е много шибано щото като се влюбиш в някой пренабрегваш всички недостатъци, а това в някои случаи ти прави дооста лоша шега(както сега) -.-

druzilla
08-12-2012, 10:55
Мда от това следва че на всичкото отгоре като ние (момчетата), като си търсим момиче трябва да преценяваме и това дали е готова за връзка...което е много шибано щото като се влюбиш в някой пренабрегваш всички недостатъци, а това в някои случаи ти прави дооста лоша шега(както сега) -.-

Така е,когато обичаш някой смяташ,че е перфектен,а той далеч не е такъв,но го осъзнаваш твърде късно.Определено тя още не знае какво иска и предполагам,че й е било интересно докато сте се забивали,но като сте тръгнали тръпката е изчезнала за нея.По-добре си намери някоя колкото теб и забрави за това момиче,защото просто не си заслужава.

Kamikazeto
08-12-2012, 11:12
Мда но то не е въпроса само с възрастта имам предвид нали момичетата бяха с 1.5 години по-напред развити от момчетата...wtf -.-..тва е и доста голяма част въпрос на късмет на кой ше попаднеш, как ше попаднеш, кога ше попаднеш...и в някой момент след много опити (и вече почти сломен дух) сигурно попадаш на някой перфектен за теб ^.^..поне така трябва да е

ameli
08-12-2012, 13:06
Как ще ти каже, че те обича след месец и 5 дена по-късно да и мине о.О поне аз това разбрах.. остави я, явно не знае какво иска, а ти ще намериш някоя, която наистина те заслужава :)

Kamikazeto
08-12-2012, 14:59
Как ще ти каже, че те обича след месец и 5 дена по-късно да и мине о.О поне аз това разбрах.. остави я, явно не знае какво иска, а ти ще намериш някоя, която наистина те заслужава :)

Не, не, не беше така. Каза ми че ме обича след тия 5 дена, някъде 20 дена след като сме тръгнали (примерно)..това че ме е харесвала само 5 дена след като сме тръгнали го разбрах когато късаше с мен... а онова за обичането го казала защото искала да си го набие в главата?! хД

notlike
08-12-2012, 15:11
Какво се занимаваш с тая малка пикла? Чиста загуба на време.

Kamikazeto
05-11-2013, 21:11
а може ли някой съвсем случайно да изтрие темичката че излиза много лесно в гугъла..бтв сори за ъпа на всички случайни минувачи ма поне аз май не мога да я делийтна

valdesbg
05-11-2013, 22:57
о.0

Srsly?

102
05-11-2013, 23:00
Спрях да чета при 34-те пропуснати повиквания.....