PDA

View Full Version : И нищо в темата не е трол ! :D Сериозна съм !!



NomNomNom
08-10-2012, 13:55
Хелоу хора, просто си търсех повод да напиша, колко много ми липсва да кисна във форума. Но, реално, когато ходя на две работи и уча някакви глупости - не ми остава време, въпреки, че влизам да чета от време на време.
Винаги ми е било разнообразие и разпускващо.
И да съква всеки, който казва, че виртуалната реалност е тъпо нещо и е за асоциалните.
Този форум ми е помогнал доста всъщност О.о
Но не за някакви проблеми, любовни и т.н.
Тук се научих да формулирам теза, след това да направя подробен анализ, със скрита или директна храна към някого.
Благодарение на това, че киснех до 3 и пишех глупости, съм изкарала 20+ точки на есето на матурата на тема Под Игото.
Нито съм чела книгата, нито съм чела анализи и т.н.
Само, защото тук се разправях денонощно с рандом хора, успях да сътворя смислен текст и без да съм решила един тест, и да съм написала един анализ - изкарах 5.51 .

Също така - всеки ден се информирах за това как мислят хората, какво е популярно. Разглеждах различни проблематики, в различни възрастови групи.
Станах гаден, сарказтичен трол.
И докато постоянно вървеше някаква храна, че хората, които живеят у фороно са зле, реалността не се оказва такава.

Предстои ни да сме колеги с някои от вас. Което е много радващо. Радващо е, че има толкова от вас тук, които имат разностранни интереси и се учат.


Като заключение, искам да отправя един апел към всички консервативно мислещи и традиционалисти - много сте зле.

eclipse3
08-10-2012, 14:10
Станах гаден, саркаСтичен трол.


Нищо лично,просто исках да го поправя...знаем,че се пише саркаЗъм,но това не значи,че и саркаСтичен е със 'З'..може и от бързане да е,няма значение.Поздравления за това,че имаш над 5,50 на матурата.

SisiStrange
08-10-2012, 14:11
^^Евче, а какво стана иначе с тебе? Къде те приеха висшУ?

Хаха, сега като се замислих, моя речник също бая се е обогатил от форума. :D

NomNomNom
08-10-2012, 14:12
Нищо лично,просто исках да го поправя...знаем,че се пише саркаЗъм,но това не значи,че и саркаСтичен е със 'З'..може и от бързане да е,няма значение.Поздравления за това,че имаш над 5,50 на матурата.
Именно, аз си знам, че съм неграмотна, обаче за да не ми се заяждат тук, колко гугъл съм удряла :Д

NomNomNom
08-10-2012, 14:14
^^Евче, а какво стана иначе с тебе? Къде те приеха висшУ?

Хаха, сега като се замислих, моя речник също бая се е обогатил от форума. :D

Е, къде, аз съм си ходещо клише - КН, първо желание, първо класиране, СУ :Д

Иначе, ти още ли ходиш в бан ? Имам един колега, твой набор, обаче той към физическите неща е ходил - някакви устройства за събиране на енергия от вълните.

NomNomNom
08-10-2012, 14:16
//Оооо, цяла тема за атеншън хорс :Д

Иначе, споделяйте някакви любовни неща, за да не ми я заключват днес :Д

Amore-Mio*
08-10-2012, 14:35
О, форума определено си е много добър. Следя го от сума ти време, но се регистрирах едва миналия месец. Помогнал ми е изключително много, разбрах как мислят различните хора, обогатил ми е речника, като се позамисля с повечко нови думи и така. Харесва си ми просто да си губя времето тук, ако няма какво да правя. Права си, че е разпускащо. Още повече, че придобиваме умението да се поставяме на мястото на другия - да почувстваме това, което чувстват авторите на темите, сравнявайки ги с това как бихме се почувствали ние и какво бихме направили. Има си теми, макар рядко срещани, които те подтикват към размисъл.

3oPuTy
08-10-2012, 15:20
Форумчето наистина си ни е хубаво,но като човек,който пише в него от дооста години (това ми е втора регистрация) смело мога да твърдя,че едно време беше много по-приятно място ...
Сега във всеки раздел има едни и същи теми - "Бременна ли съм?!","Как да отслабна?!","Аз го обичам,а той не..." :?
Преди имаше доста по-голямо разнообразие от към теми,от към мнения ... Сега все по-често виждам как някой по-нов потребител просто преписва по едно изречение от всеки предишен пост и така съставя "своето" мнение :?
...
И все пак мисля да продължа да си пиша тук :) Карам 22,малко съм голяма вече,но ми е забавно тук :)

horacio
08-10-2012, 16:40
Хубав си ни е форона, няма грешка. :D

SisiStrange
08-10-2012, 16:48
Е, къде, аз съм си ходещо клише - КН, първо желание, първо класиране, СУ :Д

Иначе, ти още ли ходиш в бан ? Имам един колега, твой набор, обаче той към физическите неща е ходил - някакви устройства за събиране на енергия от вълните.
Ходя си, да. :) Даже работя по проект сега и е някакво яко и свръх интересно. <3 Мина времето на миене на епруветки само. :Д

Впрочем, Зориту е права. И аз забелязвам, че са наизскачали прекалено много плагиати. Преди като че ли по-весело си спамехме. Ама да не се оплаквам, има и някои хубави нови попълнения.

loveca777
08-10-2012, 16:56
ооууу моята скорпионска любов номномномнонммм мммммм от кога не сме се виждали :* :D

3oPuTy
08-10-2012, 17:04
Ох,аз като се сетя 2008-2009 година к'во ставаше тук ... [doh]
Ех,носталгията ме погна ... :(

x3eme
08-10-2012, 17:12
може би от година (а може и 2) не бях влизал и наскоро пак го направих
изобщо не е това,което беше преди
сега не знам никoй от новите потребители,старите личности липсват (беше забавно с тях) ,само някои останаха,но не е същото
темите и преди и сега са се повтаряли,но забелязвам,че масово по-малките затъпяват

3oPuTy
08-10-2012, 17:22
Бобчо,точно от теб очаквах включване в тая тема :) :) :)
Ех,забавно ни беше на нас едно време ... Стари кучета сме си ние :) :) :)

x3eme
08-10-2012, 17:25
бе това дето каза за годините малко ме спираше
аз все пак съм по-малък от теб
:D

3oPuTy
08-10-2012, 17:38
о0о дааа,направо си дете покрай мен :lol:

x3eme
08-10-2012, 17:42
може би точно заради годините си мисля доста по-различно от преди
много често се чудя как може да съм писал такива глупости

3oPuTy
08-10-2012, 17:56
Глупости или не,няма спор,че преди между потребителите си имаше връзка и тя си се усещаше :)
А и всички бяха някак по-топли,по-дружелюбни,по-приятни ... Не,че сега няма и такива,но има и доста хора със самочувствие до небето,които си мислят,че като се правят на много оборотни тук и някой ще изпитва големия респект и уважение към тях :?

x3eme
08-10-2012, 18:06
сега някак си и темите са се променили
преди имаше къде къде по-стойносни теми
цели романи бяха постовете и се разискваше до последно
пък сега...посно посно
не виждам и смисъл да си хабя пръстите,като едва ли ше разбере нещо от това,което искам да му кажа (автора на мислената тема)
,та...знам ли.не ми харесва толкова форума вече
но с него убавиме време,както каза и авторката учим по нещо
аз лично се научих да пиша по-правилно точно заради форума и старанието да не правя грешки пред другите

SisiStrange
08-10-2012, 18:12
Глупости или не,няма спор,че преди между потребителите си имаше връзка и тя си се усещаше :)
А и всички бяха някак по-топли,по-дружелюбни,по-приятни ... Не,че сега няма и такива,но има и доста хора със самочувствие до небето,които си мислят,че като се правят на много оборотни тук и някой ще изпитва големия респект и уважение към тях :?

И преди имаше "оборотни". Просто май не ги приемахме така и нямаше толкова грозни караници, а повече се приемаха нещата на бъзик. :)

bloodyF
08-10-2012, 18:13
сега на мода е 13-годишните да ги чукат 25-годишни, да пушат червено боро (или розови мерилин), да пият кафе, да си правят тестове за бременност, да си лягат в 6, да носят лещи и силен грим,екстеншъни , да изкарват двойки на матурите си по математика и бел и да се 'фалят яко
мен ме беше срам и ревах, че имах 4.130 по математика, са направо купони вдигат за такава оценка, на 13 единственият цигарен дим ,който помирисвах беше тоя от на майка ми цигарата, а единствените момченца,които ме кефеха бяха съучениците ми
ех, да, различно е
и си прав, че няма смисъл да им се обясняваш ,'щото оставаш 'затапен' с лафа 'ти да не си майка ми /баща ми', 'ш' си прая квот' искам, шот съм яка пичка' и т.н.
а Ева, хубаво е че форона те е научил на нещо и браво за изпитите и приема, успех с унито))

едит:
Сиси, едно време най-оборотните бяха значително по-малко от сега :/

Violenza
08-10-2012, 18:16
сега някак си и темите са се променили
преди имаше къде къде по-стойносни теми
цели романи бяха постовете и се разискваше до последно

И аз се присъединявам към дъртите потребители. :D Преди наистина беше много по-интересно да се пише. Доста западна форумът последните години.

DisappointedDreamer
08-10-2012, 18:23
Не мисля че е западнал, просто малко се е поизменил. Пък и по-дъртите потребители (а и не само вие) са с коренно различно мнение/възпитание/ценностна система/детство/разсъждаване от подрастващите.

Мен ме кефи да пиша тук. Срещнах някои наистина готини хора, научавам много неща също както вас. Пък и все още съм си тиийнче.

Авторке, браво за успехите!

x3eme
08-10-2012, 18:27
точно за това беше по-интересно
имаше много различни мнения по един въпрос

SisiStrange
08-10-2012, 18:27
Блъди, аз сегашните оборотни не ги приемам... така. В смисъл, сегашните са смешни и си личи, че не могат да вържат 2 изречения, камо ли да извадят аргумент и да се сецнеш. В предния ми профил преди няколко години съм имала спорове, след които съм мислила с дни дали не съм права и е имало постове, които буквално са ме оставяли объркана. Тогава май по-скоро имаха на какво да стъпят повечето. Не баш всички, но достатъчно. Тези дни... тук са останали зверски малко хора, с които може да се спори така, че да влезе малко тръпка от спора. Но си има още де. Някои от новите изглеждат умни деца.

Бтв, аз съм се ядосвала и за 5ци, защото съм очаквала повече от себе си. :Д Камо ли преди университета, когато някак по презумция се приемаше, че ТРЯБВА да можеш да се справиш, защото е по-лесно. Сега просто не им дреме. Не случайно тази година беше такъв шок за броя двойки на изпитите. Над 50%. Може и да се оправят като пораснат, кой знае.

IncendiaSanctus
08-10-2012, 18:46
Нищо лично,просто исках да го поправя...знаем,че се пише саркаЗъм,но това не значи,че и саркаСтичен е със 'З'..може и от бързане да е,няма значение.Поздравления за това,че имаш над 5,50 на матурата.

Това щях да напиша.
Sad grammar Nazi is sad.

А КН какво трябва да е ? Компютърни науки ?

fenastz
08-12-2012, 12:26
tl;dr

Саркастичен*

Chacho
08-12-2012, 12:32
Аз се регистрирах, за да си хвана гадже. Но със сигурност престоя ми тук ме промени много, за добро или лошо. Сега укривам целта си по-добре и методите ми са много по-коварни.

kalpazanka
08-12-2012, 12:37
Да се разпише и пенсията, разбира се :D

Много пъти ми е идвало да плюя на форум и профил, но с времето спря да ми дреме от мнението на непознати /пък и не може да се харесам на всички/. Като че ли изградих и авторитет и определено се чувствам полезна, когато видя получените съобщения. Не е лесно да се решиш да си споделиш проблемите пред непознат/и/ било в тема или ЛС. :)