PDA

View Full Version : Би ли излязъл на среща с предишния?



big_hug
08-10-2012, 14:08
Ммм така всеки се описва и представя(хобита,външен вид,год. и др.) а следващия отговаря да ли би излязъл с него/я.. Пр:
Надя на 16 год,обичам плуването и баскетбола, руса съм с сини очи и лонички, около 56 килограма съм и съм 1,78

И така аз съм:

Казвам се Анна на 17 години, обичам рап и хип-хоп и волейбол.Със черна коса съм и със сини очи, 59 кг. около 1,80

TaylorGang
08-10-2012, 21:22
Може и да потръгне темата ,но не знам .. ;д
Име : Даниел
Години : Ноември правя 19.
Хоби : Mma , Street Fitness , мотори
Музика : Rap , Hip - Hop , Dubstep , Progressive и т.н ;д
Какво друго ... С черна коса съм и със зелени очи .. на по ярка светлина изглеждат и като сини .. 1,77-80 съм висок .. Обичам животни .. имам скорпион , тарантула и сибирско хъски харесвам пиерсинг и татуси , обичам спорта като цяло ( волейбол , футбол , плуване и т.н ) тва е ако се сетя по късно нещо , ще допълвам ;д и бих излязал с теб , що да не ..

big_hug
08-14-2012, 07:53
Да...
Аз вече се описах

Vrogue
08-21-2012, 23:20
Ева на 18 години от Пловдив .. слушам предимно хип-хоп и съм с черна коса и зелени очи около 1 и 68-9 съм висока и ходя на плуване и тенис на маса , а хобито ми е хип-хоп танци ;д и май не бих излезна на среща ;д

Incadeptus
08-21-2012, 23:47
Темата е хубава.Аз съм Радослав от тайна и съм на 13 години.Кестенява коса и сини очи.Хоби:да събирам камъни и кристали ;д Бих излязал що не.Хвани си кака да те отрака :D :D :D :D :D