PDA

View Full Version : Едно пътуване, което промени целия ми живот...ако имате време прочетете :)



Simply Alex
08-10-2012, 15:21
Ии така..преди да започна искам да кажа едно нещо:
Не ме нападайте с коментари от рода:„Много си малка за такива глупости„;„Какви са тези приказки бе?!Хахахха!!„;„На 13 години, а си намерила „ГОЛЯМАТА„ си любов...абе я слез на земята„ и т.н.Е да,няма да ви съдя ако го кажете, защото от части сте прави, та аз дори си го мислих преди време абсолютно същото!! :D Но все пак-замислете се-всеки е бил на 13 и всеки е е мислел, че живота му е труден или,че е открил голямата си любов и сега като погледнете назад си мислите:„Колко глупав/а съм бил/а„...при мен е същото, но в началото си МИСЛЕХ че съм открила „любовта на живота ми„ а сега съм сигурна, че съм я намерила :)

Ами нека да започна първо с едно пътуване-до Лондон.Да уникален град,уникални хора,ужасно време бла,бла,бла..Много хора биха се радвали, че отиват в Лондон, но не и аз!Защо ли?!?Защо щяхме да живеем там!!Всичките ми приятели,роднини..целия ми живот оставаха в България...само аз и майка ми-в Лондон(наще се разведоха месеци 2 месеца преди преместването..).Да апартамента беше хубав,близо до London eye, но просто не можех да приема този факт че живея в Лондон.И така минаха няколко месеца-аз всеки ден излизах в един парк и там рисувах,слушах музика и просто можех да се отпусна на това място :) Най-много се радвах за майка ми-намери доста хубава работа, която не я преуморяваше;намери си доста симпатични приятели..абе живееше си живота човека :D А аз-пълна противоположност:нямах приятели,стоях сама,почти не говорех,много плачех,но спрях за да не тревожа майка ми..ето, че свърши лятото и почнахме училище.Мама беше много въодушевена от този факт, а аз..ами едва се сдържах
да не се разрева, защото ако училищата бяха като българските(нищо лично) щяха да ми скапят живота!Докато майка ми ме караше към училището, аз си мислих как ли ще ми мине деня,как ли ще ме възприемат и въобще не осъзнава х че това ще бъде много важен ден в моя живот..
Бях много подранила и стоях сама в класната стая.Тогава дойде ТОЙ..свих се в ъгъла надявайки се че няма да ме видим,но това беше много тъпа постъпка защото бяхме само аз и той в стаята :D стояхме в неловка тишина(той слушаше музика а аз като най-големия идиот гледах в една точка :D)..по-едно време видях светкавица.Обърнах се на дясно и видях ,че е снима с доста хубав апарат ( :D ).Като разбра че съм го видяла се изчерви като домат :D и ми се извини.Е аз му казах че няма нищо,след което се запознахме и до края на деня станахме доста близки.Всеки ден бяхме постоянно заедно-излизахме,смяхме се,той ме учеше да свиря на китара, а аз него да рисува,снимаше ме всеки един момент че чак ми ставаше неловко и се изчервявах ужасно много :D Седмици по-късно той ме извика у тях.Аз отидох и просто бях изумена!!С графити беше нарисувал на една стена „I AM SORRY BUT I LOVE YOU!„(това беше много важна стена :D за нас,защото бяхме прекарали много време върху тази стена и именно там бяхме се сближили толкова :) ) И свирейки на китара ми пееше една любовна песен(more than this-one direction не знам дали я знаете)След като свърши ме попита дали искам да бъда „неговата принцеса„ а аз бях безмълвна(истината беше че бях хлътнала до уши още от момента в който го видях за пръв път)..той продължи че ако не изпитвам същите чувства няма да ме претиска и т.н. но аз го прекъснах мятайки му се на врата!!!
Ето НИ сега-скоро правим година заедно;двамата сме влюбено до уши един в друг;е даа минахме през разсяли,ревност и депресии но за това кратко време осъзнахме едно-НЕ МОЖЕМ ЕДИН БЕЗ ДРУГ!Пазим се като брат и сетра,забавляваме се като най-добри приятели и се обичаме като малки деца!

Е това е моята история!Много ще кажат че си измислям,но не е така!Споделете и вашите истории :)Ще ми е интересно през какво сте минали,дали сте намерили голямата си любов и въобще какво мислите, че представлява „голямата любов„ :)
Извинете ме ако има грешки но както разбрахте от година и нещо живея в чужбина и малко съм позабравила нещата :(

scandalousLady
08-10-2012, 15:44
Браво, хубаво е, че си намерила такъв човек. Продължавайте да се обичате и още много любов ви пожелавам :)

Wednesday666
08-10-2012, 15:46
Ау, колко е сладкоооо .. Пожелавам ви да сте още много време заедно, истинската любов се среща адски трудно, и факта че сте още малки за мен не е единственото определящо нещо, ако всичко между вас е истинско, то тогава се радвам много за вас ..

Аззз .. Ами мисля, че съм открила човека за себе си :)
Допълва ме във всеки един аспект, никога не съм се чувствала така. Била съм и друг път влюбена, но не си спомням да е било по този начин. Искам всичко да направя за този човек, само и само да го виждам усмихнат, толкова ми стига </3 ..

fenkaaa
08-10-2012, 16:03
Мънички сте,но поне сте изградили сериозна връзка и я поддържате,така че поздравления :) Може да не е най-голямата ти любов,но не мисля,че някой ще тръгне да те напада,по-възможно беше ако беше писала в темата си "Ние сме от едно училище,той се закача с мен,но не знам какво изпитва и въпреки това смятам,че е първата ми и най-голяма любов" :D Е да,но във вашия случай не е така.Пожелавам ви още много време да сте заедно и да се радвате един на друг :)

Irti
08-10-2012, 16:09
в началото си МИСЛЕХ че съм открила „любовта на живота ми„ а сега съм сигурна, че съм я намерила :)
(

И утре ще го зарежеш. Знаем, знаем.

Радвай се, но няма да ти е първа и последна любов.

Teenhelp1
08-10-2012, 16:19
Яка история като на филм. :D

Simply Alex
08-10-2012, 16:24
И утре ще го зарежеш. Знаем, знаем.

Радвай се, но няма да ти е първа и последна любов.

както казах минали сме през раздяла и още доста неща и наистина се надявам да случи това което казваш :) и благодаря за милите коментари :) хайде споделете и вашата история че ми е много любопитно :D
Между другото имате много поздрави от НЕГО :D

Simply Alex
08-10-2012, 16:25
Яка история като на филм. :D

Ами живота ми е като филм какво друго да кажа :D е не ми вярвай ако искаш :)

Simply Alex
08-10-2012, 16:28
Извинявайте че го пиша тук но в Лондон в момента е невероятно-олимпиадата,вълнението-ВСИЧКО!А откриването го гледах на живо и не бях виждала подобно нещо!Честно!!Феномен!!! :) Пожелавам на всеки да види такава красота някой ден :)

horacio
08-10-2012, 16:35
Симпатично момиче ми се виждаш, но защооо, защоо тоя тъп аватар? :lol: Шегата настрана - хубава история, радвам се за вас. Един път да няма тема, в която някой да се оплаква. :D

Teenhelp1
08-10-2012, 16:40
Нямах предвид,че не вярвам радвам се за теб,че си в Лондон,а не в нашата умряла държава и си намерила свястно момче,че даже и като на филм. :)
Ако имах възможност веднага щях и аз да се махна тук не ми се живее изобщо.Хората са бездушни и безмозъчни (има и изключения,но доста рядко). :)

Simply Alex
08-10-2012, 17:20
Симпатично момиче ми се виждаш, но защооо, защоо тоя тъп аватар? :lol: Шегата настрана - хубава история, радвам се за вас. Един път да няма тема, в която някой да се оплаква. :D

Хахха нали?!Прочетох многоо теми и самосе оплакват :D може би това е проблема-оплаквате се а не се радвате на малките неща :)

Simply Alex
08-10-2012, 17:22
Нямах предвид,че не вярвам радвам се за теб,че си в Лондон,а не в нашата умряла държава и си намерила свястно момче,че даже и като на филм. :)
Ако имах възможност веднага щях и аз да се махна тук не ми се живее изобщо.Хората са бездушни и безмозъчни (има и изключения,но доста рядко). :)

Така е!Но честно си признавам че е радвам когато идвам в България макар и за малко и много се надявам никога да не забравя родния си език-горда съм с него!!!

Simply Alex
08-10-2012, 17:35
Искам да ви питам-при вас как мина запознаването на половинката с родителите ви?При нас беше много добре,защото майка ми го харесваше още от самото начало :) А кога той ме запозна с техните много се притеснявах :D и когато отидохме у тях и майка му ми казва-„спокойно не хапем :D„ и сега по цял ден сме у тях или у нас и просто е невероятно!Никога не съм била по-щастлива! ^^

BreakingDawn
08-10-2012, 18:23
Малко фейк ми се струва ама айде! Ако темата е сериозно е адски яко :) Завиждам ти,че живееш в Лондон,мечта ми е ^^
(и между другото- more then this <3 :D )

Simply Alex
08-10-2012, 18:56
Малко фейк ми се струва ама айде! Ако темата е сериозно е адски яко :) Завиждам ти,че живееш в Лондон,мечта ми е ^^
(и между другото- more then this <3 :D )

оо май directioner има тука :D аз съм била на техен концерт-уникални са брат :D
пак казвам че не е фейк, но честно ви казвам и аз като се замисля за един нормален човек би прозвучало като филм :D

bloodyF
08-10-2012, 19:34
дай снимка от апартамента ти :Д
иначе много сладко, да

Kamikazeto
08-10-2012, 20:20
Уууу тва е адски якото..пожелавам ти оттук нататък мноого любов и мноого малко разочарования..за мен перфектния вариант не е винаги като твоя, важното е да си намериш някой който да те обича и ти него..независимо какъв е... Иначе относно моята дълга история, ще я кажа накратко: една фалшива, изценирана любов..докато от моя страна беше истинска..както и да е, и мойта история е някъде в съседните теми хД
П.П. Наистина както споменаха за аватара..-.-

Simply Alex
08-10-2012, 20:29
Хора зарежете аватара :D ко ви пука :D
Kamikazeto това е много тъжно!Аз съм напълно против за фалшивата любов!!!Ужасно е!!!!! :(

BreakingDawn
08-11-2012, 06:30
оо май directioner има тука :D аз съм била на техен концерт-уникални са брат :D
пак казвам че не е фейк, но честно ви казвам и аз като се замисля за един нормален човек би прозвучало като филм :D
ах <33 супер животец си имаш обаче :дд
Ами..то всъщност единственото лошо в тая история е,че родителите ти са се развели

Simply Alex
08-11-2012, 14:03
ах <33 супер животец си имаш обаче :дд
Ами..то всъщност единственото лошо в тая история е,че родителите ти са се развели

За раздялата ли?..ами най-хубавото беше че имаше съгласие и от двете страни и всичко мина за няколко дни :) в интерес на истината плаках много повече преди когато си крещяха всеки ден..имах чувството че аз бях виновна за това :( изпаднах в депресия,почти не спирах да плачех,в училище ме наричаха клоуна(заради подпухналото ми лице) и може би само брат ми ме крепеше ;хх но явно раздялата е бил най-удачния вариант защото сега майка ми е наистина, много щастлива и усмихната, а баща ми си намери работа свързана с пътуване(всеки месец е на различно място :D )-идеалната работа за баща ми!И макар за няколкко дена се виждаме с него всеки месец като има път преЗ Лондо(а ова е много често) :)

Dagichka
08-11-2012, 14:44
и аз бих искала да видя стената ти, звучи много сладко :3

muhtesemfan
08-12-2012, 15:18
Много сладкоо <333