PDA

View Full Version : Въобразявам ли си или има духове вкъщи?



tctcct
08-10-2012, 17:56
Още от малка, почти винаги, когато си легна и.. усещам, че някой се намества в леглото ми. Много е странно...смисъл, не се чува шум(слава богу), нито леглото се тресе, просто усещам чуждо присъствие. Чувството е "настаняване" . Като бях по-малка на 10-13 години, мисля, всяка вечер, когато си лягах ВЕДНАГА усещах чуждо присъствие. Даже понякога имам чувството, че се опитва да се настани в тялото ми...стряскащо е. Правя някакви движения, ритам...O.o уж да се махне :D и нещата се успокояват и заспивам спокойно. Сега като по-голяма по-рядко ми се случва това, но снощи например и миналата вечер пак усетих това...много е странно наистина. Възможно ли е да си въобразявам, знам ли...какво ще да е това? Между другото, хора, миналата седмица ми се случи нещо супер странно. Значи, включих бойлера да се стопли вода и отивам до др стая, връщам се и какво да видя...бойлера е изключен :?. Пак го включих...отидох в моята си стая, връщам се да видя дали се е стоплила вода - пак е изключен, а няма как да се изключи сам. Включих го пак, проверявах го 100 пъти, този път не се изключи. Не съм казала на майка за това, защото не искам да я плаша.
Та да се върнем на това, че почти всяка вечер като си легна, чувствам чуждо присъствие, въобразявам ли си, или наистина има дух вкъщи?

Elli *
08-10-2012, 18:17
въобразяваш си : )

DennisCobain
08-10-2012, 18:42
И аз имам същия проблем и мисля, че не си въобразяваш.. по описанието което си дала е По-вероятно да е полтъргайст .

Преди време както си гледах тв в хола и изведнъж падна един диск от секцията. Казах си "ок, не е бил добре сложен". След няма и минута обаче половината рафт се строполи и останах буквално уплашена. Онзи ден вечерта пък тъкмо загасих лампата и си легнах и чух някакъв детски стон, нещо като мъцане.. казах си " не се филмирай деси, причуло ти се е" обърнах се на другата страна, и в този момент ОТНОВО чух същото нещо! O_O .. Днес пък съм абсолютно сигурна, че оставих чашата по средата на масата, а като се върнах беше на косъм да падне и да се счупи O_O Постоянно усещам чуждо присъствие около себе ..Обаче има и друго.. Преди четири пет години правих разни неща.. Ритуали за призоваване на духове.. Викане на духове с дъска с нарисувана азбука и сребърна монета.. И още куп простотии..

tctcct
08-10-2012, 18:48
Оле ужас :s .... Аз не съм правила такива ритуали, но от малка усещам как някой се настанява в леглото ми, дори в тялото ми... Снощи и миналата вечер пак стана така, и като правя някакви енергични движения, имитирайки "ритане" и се маха това нещо... А това с бойлера си остава загадка за мен...възможно е аз да съм супер отнесена и да съм го излючила по невнимание, но дедазнам, не вярвам...

tctcct
08-10-2012, 18:50
спомням си, че веднъж като малка, както си спах и като се обърнах на другата страна видях мъж с дълга коса, ама нямаше и една секунда и изчезна...Възможно е да ми се е привидяло, аз имам богата фантазия. Веднъж пък се скарах с баба и дядо ми се яви за 1 секунда...пак може да ми се е привидяло, ама не знам....

Elli *
08-10-2012, 18:51
аууу мнооого филми, брат
chill out !

Your.Passion
08-10-2012, 18:52
^ Стряскащо .. Еми не знам какво да кажа .На мен не ми се е случвало и не знам какво е ..

DennisCobain
08-10-2012, 18:53
Да не е някой починал близък, на който му е мъчно за теб? Пра-дядо?;о

tctcct
08-10-2012, 18:53
между другото сянката на лапата в стаята ми се е променила, станала е по-огромна чак по стените се виждат лампите, а до сега не беше така!! Може там да има дух :D :(

tctcct
08-10-2012, 18:54
не знам...когато бях малка и всяка вечер чувствах чуждо присъствие, никой от семейството ми не беше починал...

DennisCobain
08-10-2012, 19:15
между другото сянката на лапата в стаята ми се е променила, станала е по-огромна чак по стените се виждат лампите, а до сега не беше така!! Може там да има дух :D :(

Добре.. след прочетеното си мисля, че тролваш :D :D

tctcct
08-10-2012, 19:27
:D добре де, може би си въобразявам, но това с чуждото присъствие всяка вечер съм напълно убедена, че не си въобразявам...още повече, че се случва от години :]

DownloadVirus
08-10-2012, 19:45
да не би майка ти да е изключвала бойлера :D :D Хаха И да не би тва чуждо присъствие да е защото спиш с майка си :D:D И да не би тия сенки там на гардероба не са от променящата се светлина която влиза както и от колите които минават и осветяват :lol:

tctcct
08-10-2012, 19:49
Не, майка ми беше навън, когато включих бойлера и когато най-после се стопли вода и се изкъпах :D, а относно отразяващите се лампи и странни сянки в моята стая ...няма от къде да се появат, след като щорите са спуснати

DownloadVirus
08-10-2012, 19:51
пак може да влиза светлина. Но като цяло може и да си забравила бойлера или да си мислила,че си го направила. Пласибо ифект.. Самовнушаваш си. Това с образите дето виждаш също мозъка може да го възпроизведе лесно и да виждаш подобни неща. Съветът ми е да се посетиш специалист..

tctcct
08-10-2012, 20:00
Да, възможно е...но усещането на чуждо присъствие в леглото ми от години, не може да е внушение...

tctcct
08-10-2012, 20:02
какъв специалист да посетя? Да не ме пращаш при психиатър или някоя ясновидка, която си общува с духове :D

DownloadVirus
08-10-2012, 20:18
Психиатър ако не си трол и просто търсиш внимание.. Иначе може утре и аз да те посетя докат' спиш..Приготви 50 лева под въглавницата или ще стане лошо :)

SisiStrange
08-11-2012, 06:57
Без значение дали си въобразяваш или е така, направи си ритуал за изгонване на духове. Ако има дух, ще си иде. Ако е в твоята глава само, ще се самоубедиш, че си го прогонила и пак няма да го има.

Sh@d0w
08-11-2012, 07:17
http://www.youtube.com/watch?v=Oznj6AFeiRE

bijou
08-11-2012, 13:26
Ако всички тези неща са истина, значи поздравления, имаш си Полтъргайсче.

tctcct
08-11-2012, 16:59
хъх...да много ме успокоихте. Всичко, което съм споделила е истина...не бих могла да излъжа за такова нещо, супер страхлива съм. Снощи пак стана така...легнах си и след няколко минути пак усетих същото... завих през глава и след около половин-един час "това нещо" спря да ме безпокои, почти не съм спала. Какви са тези ритуали за изгонване на дух O.o нали не трябва сама да ги правя??

tctcct
08-11-2012, 17:05
и едва ли е полтъргайст...за щастие вкъщи не са ставали странни неща, освен това, което описах...Не ми е изчезвало нищо, предметите не са падали сами...това само това остава, тогава хептем ще психясам xD

ccdesigns
08-11-2012, 17:13
абе не съм чел всичко, ма как точно го усещаш тоя дет се опитва да влезе в тебе :lol:

tctcct
08-11-2012, 17:28
Не усещам, че иска да влезе в мене, а да се настани до мен... Чувството е като истинското. Смисъл, както си легнал и някой като легне до теб, го усешаш, нали, чуваш леглото как скърца...само че в тоя случай, не чуваш скърцане, нито леглото мърда...усещащ чуждо присъствие, но не физически, а духовно.

tctcct
08-11-2012, 17:30
също така усещам и докосване...когато бях у баба и говорихме за дядо, усетих как нещо ме погали по главата. Чувството е съвсем същото, но не е дядо, защото от преди да почине усещам чуждо присъствие в леглото ми.

DownloadVirus
08-11-2012, 19:57
също така усещам и докосване...когато бях у баба и говорихме за дядо, усетих как нещо ме погали по главата. Чувството е съвсем същото, но не е дядо, защото от преди да почине усещам чуждо присъствие в леглото ми.

гадна работа..Дядо ти е искал да те изнасили и сега се връща за да го стори наистина под друга форма. Сериозно не знам как очакваш някой да повярва,че чак присъствие и галене на главата и като риташ се махало. Случвало ми се е и на мен някой път да си внуша,но чак пък така ..

tctcct
08-11-2012, 21:35
хаха, много грубо се изказа....Знам, че никой няма да ми повярва, но човек в паниката си би могъл да направи и по-луди неща. Както и да е. Модераторите могат за заключат темата.

druzilla
08-11-2012, 21:47
И аз постоянно си въобразявам,че има някой в къщата и разни такива и въпреки,че вярвам в духове - май май верно е от гледането на много филми :D

muhtesemfan
08-12-2012, 09:38
Гледам много страшни филми и съм много страхлива. :D В последно време започнах по-често да гледам такива филми.Въобразяваш си.Но за да се чувстваш спокойна,направи това,което те посъветваха,ритуал за прогонване на духове. :) :^)

bijou
08-12-2012, 12:51
Moже пък и да си медиум. :/
Абе щом толкова те плаши това 'нещо', викни един поп да освети къщатата ти и готово.

strawberry88
08-12-2012, 13:29
http://www.youtube.com/watch?v=Oznj6AFeiRE

:razz:
Авторке,всичко е плод на фантазията ти.

HollyGolightly
08-12-2012, 18:02
Даже няма нужда да чета темата или коментарите- въобразяваш си

ccdesigns
08-13-2012, 01:27
усещаш ти на баба ти гъза усещаш.

Amore-Mio*
08-13-2012, 09:35
Успокой се. Внушаваш си. Независимо, че имаш такова чувство от години наред. Струва ми се , че някой, още от малка ти е набил филм за духове и още от тогава си въобразяваш, че някой се настанява до теб, че бойлера се изключва от някаква сила.

JuStElly
08-17-2012, 23:26
Разбираш кой е духа,намираш гроба му,разкопаваш,гориш останките и си готова ;дд

teenems
08-18-2012, 10:36
Смени дилъра :D.Нямам логично обяснение,но се съмнявам да има някакъв дух,но кой знае....

black pearl
08-18-2012, 14:54
:DD E аз имам една история.Като бях на6-7 годинки дядо ми почина- много го обичах , повече от този който в момента е жив ! ;/ И така той беше болен и в последствие умря.Аз толкова много исках да го видя но не ме пускаха да отида в Пазарджик -от където са баба ми и дядо ми по бащина линия. Аз дори не знаех какво става , защото никой не ми беше казал когато почина , но на мен постоянно започна да ми се привижда, докато съм навън , докато спя съм го сънувала-абе се едно ми се явяваше духа му ! :) За това не се бъзикам може и наистина да е бил духа му , се пак никой тук не може да каже какво става след като умреш. :DD


По темата гледате много филми от рода - "Шепот от отвъдното" .. въобразяваш си според мен ! : ) ;PP

bilqnavod
08-18-2012, 15:01
Ако смяташ че наистина има полтъргайст у вас трябва да се обърнеш за помощ към някой медиум, окултист от този сорт , който да разбере със сигурност от къде идва причината и да намери решение. Друго не ми идва на ум :С

bilqnavod
08-18-2012, 15:03
:DD E аз имам една история.Като бях на6-7 годинки дядо ми почина- много го обичах , повече от този който в момента е жив ! ;/ И така той беше болен и в последствие умря.Аз толкова много исках да го видя но не ме пускаха да отида в Пазарджик -от където са баба ми и дядо ми по бащина линия. Аз дори не знаех какво става , защото никой не ми беше казал когато почина , но на мен постоянно започна да ми се привижда, докато съм навън , докато спя съм го сънувала-абе се едно ми се явяваше духа му ! :) За това не се бъзикам може и наистина да е бил духа му , се пак никой тук не може да каже какво става след като умреш. :DD


По темата гледате много филми от рода - "Шепот от отвъдното" .. въобразяваш си според мен ! : ) ;PP


Гледам "Шепот от отвъдното' всяка вечер преди сън. Слава богу още духове не съм видяла :D

PullMeCloser
08-18-2012, 15:41
Разбираш кой е духа,намираш гроба му,разкопаваш,гориш останките и си готова ;дд

:lol: Със сол, нали!

koshtramba
08-18-2012, 16:43
Абе, тука в тая тема колко годишни пишат?! 13?! Аз тогава си мислех, че има духове вкъщи.

muhtesemfan
08-19-2012, 10:14
:lol: Със сол, нали!

:lol: И железни куршуми.Не си играй,направо извикай Сам и Дийн. :razz: :lol:

black pearl
08-19-2012, 10:31
Гледам "Шепот от отвъдното' всяка вечер преди сън. Слава богу още духове не съм видяла :D

И аз го гледам и не ме е посетило някой духче , нито съм сънувала кошмари и т.н! ;// :D

bilqnavod
08-19-2012, 15:29
И аз го гледам и не ме е посетило някой духче , нито съм сънувала кошмари и т.н! ;// :D

Хе супер значи не съм единствената гледаща този филм :П

black pearl
08-19-2012, 20:06
Определено Не си ! :D

sweetycherry33
08-19-2012, 20:30
направи това,което те посъветваха,ритуал за прогонване на духове.

Не видях кой друг я е посъветвал така ...

JuStElly
08-19-2012, 23:31
:lol: Със сол, нали!

хаха точно ;д

stefko1996
08-20-2012, 09:31
Духове :) а вампири и върколаци ?

sweetycherry33
08-20-2012, 09:37
Духове :) а вампири и върколаци ?

Ми не, ама аз тука в мойта къща си имам елфи, феички, леприкони и един еднорог.

stefko1996
08-20-2012, 13:35
елфи, феички, леприкони и един еднорог
Е чак пак толкова :) аз имах мравки ама ги изтрепах с райд :Д

BrainlessROCKBABY
08-20-2012, 14:37
И аз имам същия проблем и мисля, че не си въобразяваш.. по описанието което си дала е По-вероятно да е полтъргайст .

Преди време както си гледах тв в хола и изведнъж падна един диск от секцията. Казах си "ок, не е бил добре сложен". След няма и минута обаче половината рафт се строполи и останах буквално уплашена. Онзи ден вечерта пък тъкмо загасих лампата и си легнах и чух някакъв детски стон, нещо като мъцане.. казах си " не се филмирай деси, причуло ти се е" обърнах се на другата страна, и в този момент ОТНОВО чух същото нещо! O_O .. Днес пък съм абсолютно сигурна, че оставих чашата по средата на масата, а като се върнах беше на косъм да падне и да се счупи O_O Постоянно усещам чуждо присъствие около себе ..Обаче има и друго.. Преди четири пет години правих разни неща.. Ритуали за призоваване на духове.. Викане на духове с дъска с нарисувана азбука и сребърна монета.. И още куп простотии..

в една тема беше писала, че си гей, FYI

~The Smile~
09-03-2012, 19:46
Спокойно. Сигурна съм,че всичкото това е в главата ти. Ако си гледала подобен филм,може би ти се е набило в главата. :) Един път аз,когато си легнах през нощта, ми се струваше,че ми жужеше комар! А това ми се беше набило в главата и аз си казах,"спокойно причуло ти се е" и всичко се оправи. :D

prettymonster
09-05-2012, 15:28
Ами всичко е възможно :) Аз отскоро гледам ,,Истории за духове '' по дискъвъри чанел .. всеки петък има два епизода един от 10 и един от 11 :) Хората разказват какво са преживели ( не е 100% истина но 70 % има :D ) Гледай го !

smilelady
09-07-2012, 17:57
:lol: И железни куршуми.Не си играй,направо извикай Сам и Дийн. :razz: :lol:
Ако ще ги викаш тях и аз идвам ;д
По темата: Според мен си внушаваш

magneticfields
09-07-2012, 19:19
прекалено много филми гледаш

mrankoniiii
09-08-2012, 18:11
Единствения отговор е че имаш........Караконджул

fenkaaa
09-11-2012, 01:17
Тръпки ме побиват.

derbella13
09-11-2012, 15:57
Говорите така все едно да имаш дух или нещо подобно е нещо супер обикновено. :D Дори не се знае дали съществуват духове.

tori
09-11-2012, 16:39
:дд Самовнушение се лекува със друго самовнушение или пък с малко почивка... Бях си внушила, че водата ми мирише на зленясало един път. ВСИЧКИ в къщи съм ги карала да пият вода и на НИКОЙ не му миришеше. Вярвай, бягах от мивката в продължение на месеци и пиех само вода от хладилника. Тя пак беше от мивката, но не ми миришеше. :дд Отидох на почивка, забравих на какво ми е миришело преди, прибрах се и - изненада, всичко си беше наред. Успех и ще ти пратя няколко пакета сол, за да поръсиш навсякъде, из цялата къща по прагове, парапети и прозорци. Чувала съм в детските, че помагат. Може би съм по-сигурна в това, че помагат против самовнушение, отколкото против духове, но не вреди да опиташ. Най-малкото ще си спокойна. :дд

Mucito7
09-13-2012, 15:14
Олееее значи не съм луда .. значи не само на мен ми се случват такива странни неща ... .. преди време телевизорът сам се включваше ... водата в кухнята се пускаше сама .. а един ден си седя в едната стая и понеже вратата ни към др стая е със стъкло и когато погледнах към нея видях че някой мина .. а бях самаааааа нямаше никой при мен... а преди няколко месеца .. си седя на огледалото в спалнята и изведнъж започнах да чувам някакав звук от щората на прозореца ... трака трака .. обърнах се .. спря... викам си сиг нещо сее одарило оначе когато се обарнах пак кам огледалото пак се чуваше и това в продалжение на няколко минути .. това се повтаряше когато се обарнех то спираше и най накрая се оплаших мн и излязох от стаята .. а когато имаше силен вятар преди няколко седмници ... чух 4е пада нещо на терасата звука беше мн силен викам оле какво ли сам забравила и е паднало се е с4упило .. когато излезнах да видя нямаше нищооо .. нищоооо нямаше .. тогава мн се излшихххххх.... и да не забравя да кажа един ден съм в една моя приятелка и влязохме да се къпем затворихме вратата сложихме и раибера .. и знаете ли какво стана вратата се отвори с такава лекота и аз почнах да пищя защото аз затворих вратата а тя дори не се затваря лесно... тя ми е разказвала за мн такива истории който и се случвали в тяхния апартамент .. и винаги мн ме е страх да стоя в тях сама. примерно като .. единия и телефон бил на масата в хола а др на бюрото на компа и.. и единия започнал да звани погледнала .. това бил номера на теефона който е в др стая :Х:Х:Х:Х не мога да си ги опиша тези неща... не ме мислете за луда наистина ви казвам ...

JungleJaguar
09-15-2012, 07:45
Веднъж ми се яви фея !
Със страшен задник и цици и кат се почнахме напрао се изкъртихме...

scrooper
09-15-2012, 18:49
Едно време и у нас имаше- през нощта се чуваше как някой се рови из нещата ни и освен това имахме странни гъделичкащи усещания. Оказаха се хлебарки.

scrooper
09-15-2012, 18:50
преди време телевизорът сам се включваше ... водата в кухнята се пускаше сама ..
е*ати неекологичните духчета :ХХХ

Me.Myself.and.I
09-16-2012, 21:20
Единствения отговор е че имаш........Караконджул

ахахахахаххахахахаахаха rofl

Nikolcheto24
09-20-2012, 20:58
Олееее значи не съм луда .. значи не само на мен ми се случват такива странни неща ... .. преди време телевизорът сам се включваше ... водата в кухнята се пускаше сама .. а един ден си седя в едната стая и понеже вратата ни към др стая е със стъкло и когато погледнах към нея видях че някой мина .. а бях самаааааа нямаше никой при мен... а преди няколко месеца .. си седя на огледалото в спалнята и изведнъж започнах да чувам някакав звук от щората на прозореца ... трака трака .. обърнах се .. спря... викам си сиг нещо сее одарило оначе когато се обарнах пак кам огледалото пак се чуваше и това в продалжение на няколко минути .. това се повтаряше когато се обарнех то спираше и най накрая се оплаших мн и излязох от стаята .. а когато имаше силен вятар преди няколко седмници ... чух 4е пада нещо на терасата звука беше мн силен викам оле какво ли сам забравила и е паднало се е с4упило .. когато излезнах да видя нямаше нищооо .. нищоооо нямаше .. тогава мн се излшихххххх.... и да не забравя да кажа един ден съм в една моя приятелка и влязохме да се къпем затворихме вратата сложихме и раибера .. и знаете ли какво стана вратата се отвори с такава лекота и аз почнах да пищя защото аз затворих вратата а тя дори не се затваря лесно... тя ми е разказвала за мн такива истории който и се случвали в тяхния апартамент .. и винаги мн ме е страх да стоя в тях сама. примерно като .. единия и телефон бил на масата в хола а др на бюрото на компа и.. и единия започнал да звани погледнала .. това бил номера на теефона който е в др стая :Х:Х:Х:Х не мога да си ги опиша тези неща... не ме мислете за луда наистина ви казвам ...

Боже мили!Надявам се да се бъзикаш, ако не - имаш сериозна нужда от психиатър.

~The Smile~
09-21-2012, 18:58
Е,чувала съм аз,4е има и такива не6та като духа на покоен 4овек. Но не вярвам да е истина...

~The Smile~
09-21-2012, 19:04
Боже мили!Надявам се да се бъзикаш, ако не - имаш сериозна нужда от психиатър.

Е ,щом момичето казва,че е истина ...но честно да ти кажа авторке,не вярвам в духове. Това...тангъртканията на щорите сигурно е било от вятър-ставало е течение от някъде. Да не ли да си гледала филм с ужаси и духове??? Там в такива филми има много подобни неща. Сигурна ли си??? Може просто да имаш развито въображение-тъй е!!! Няма духчетааа...

kitty02
09-22-2012, 10:48
Въобразяваш си.

Charismatica
09-23-2012, 09:05
Абе като оставим бъзика настрани съм ставала свидетел на доста странни неща. ( за протокола не пия и не се друсам , да не каже някой, че си въобразявам) . Например една зимна нощ , стъклата се бяха запотили и на сутринта на прозореца имаше отпечатък от много тънка ръка- все едно скелет се беше подпрял. Всички вкъщи си оставихме " отпечатъците" по всевъзможни начини- но дори не успяхме да се доближим до това нещо. И след 2 часа нашите изчезнаха, все едно никога не са били там, а тая ръка седя още 3 дни и не изчезна, докато не ми писна и не избърсах стъклото.
Случвало ми се е да се събудя от гласа на някой , който казва името ми. Доста често долавям сладникав аромат , адски готин, но нямам такъв парфюм. Някой може да каже, че сигурно съседката се е пръснала на балкона и е влязъл аромата през прозореца- и аз така си помислих първия път. Обаче го усещам из цялата къща, а най-странното е, че се случва да го усещам и навън - в магазини, на гости.. Вчера докато бях при приятеля ми, вечерта си подредих лаковете на масата и много добре си спомням, че сложих лакочистителя до тях- защото го проверих дали е затворен добре и го сложих точно до червения лак- както и да е- отидохме да спим. През ноща ожаднях и отидох да си налея вода и останах втрещена, защото лакочистителя беше на другия край на масата. Приятеля ми каза, че не е ставал преди мене. По-късно отидохме в другия апартамент и той отиде до магазина да вземе нещо за ядене- и буквално минути след като излезе- станах свидетел как балконската врата се отвори абсолютно сама, седя широко отворена няколко секунди и след това си се затвори... бях като " ОМГ БЕ, какво става тука?? " . Няколко нощи преди това майка ми се събудила, защото имала чувство, че някой й " духа" в лицето, и като погледнала към мен се изплашила, защото се заклева, че видяла някакъв мъж да лежи до мен за секунда. Мислех да ходя по врачки, ясновидки( макар, че не им вярвам), за да ми кажат какво става, защото имам чувство, че за мен се е " лепнало" нещо . Обаче се отказах. От 5 годишна се интересувам от такива неща, обаче преди няколко години реших, че е по-добре да спра да ги изучавам и искам нормален живот:))

Alex345
01-24-2015, 21:27
Вярвам ти имаш ли проблема още? МАЛКО късно го виждам но...

DieselBlood
01-24-2015, 23:50
Много късно го виждаш - само 3 години след като е публикувана темата.

m_nik
02-02-2015, 11:20
И аз имам подобен проблем.Почти всяка вечер към 23:00 или 00:00 чувам някакво тракане по раклата.Мисля че просто пука но всяка вечер да го чувам .... :D
Мисля че си въобразявам понеже съм запалена по истории за духове,гробища,вампири и т.н. ... :D ..

fls63
02-07-2015, 13:19
ВЪОБРАЗЯВАШ СИ скъпа.Духове и полтъргайси не съществуват.
Това с бойлера се е случвало и при мен,и не само с бутона на бойлера.Просто понякога когато натиснеш "копчето" и то само се изключва,защото трябва да го натиснеш малко по-силно.И вече когато си се спряла пред бойлера и си натиснала по-силно "копчето",вече е започнало да функционира.
Викни майстор да ви смени бутона на бойлера.

skate
02-07-2015, 17:09
i v nas ima 1 duh gosho sa kazva i postoqnno ma kara da igraem belot i az se mu kazvam che pensionerski igri ne igraq

Алберт
07-15-2015, 21:09
„И тия знамения ще придружават повярвалите: в Мое име бесове ще изгонват; нови езици ще говорят;” Марк 16:17

itslili
07-16-2015, 11:56
Вярван на всичко което казвате ,защоъо и аз съм имала доста случай в който съм истерясвала ...По принцип всяка вечер съм си сама и мразя вечерите ,дори ме е страх да затворя очи и да заспя ,след като затворя очи се събуждам от някакво свирукане ,казвам си явно съм сунувала и пак затварям очи и отново същото.Събуждала съм се много пъти и от някакъв глас.Наскоро ми изчезна една плюшена играчка.Котката ми почти всяка вечер гледа в една точка и ръмжи ,побърква се...над нас не живее никой ,а се чува все едно някой потропва с бастун

kalpazanka
07-17-2015, 07:28
Малко сте позакъснели :D