PDA

View Full Version : Коя е тази песничка.. повече в темата



obsessivE
08-10-2012, 17:57
Здравейте teen маняци :D Скоро слушах една песничка, води се бг рап ( така мисля ) и ритъмчето е едно яко, успях да запомня тези думи от песента ' хайде признай си всичко лошо да не се случва хайде пожелай си '. Пее я мъж. Ако някой може да се сети коя е нека сподели :D

faith_disease
09-07-2012, 19:38
И аз имам нужда от помощ!
от 3 дни се опитвам да си спомня една песен,но съдбата е против мен,защото не помня нито кой,нито какво се пее,нито нищо.
Само помня,че я пееше един гологлав бял рапър,който пееше на френски.С тъмни очила и с голямо палто и в клипа бяха отвлякли приятелката му за откуп,даде им го и ги гръмна после.
Помня само мелодия,нито 1 дума от цялата песен.Ако някои се сети моляяя да пише,не съм спала заради тази песем

Ninitoo
09-19-2012, 18:27
И аз имам нужда от помощ!
от 3 дни се опитвам да си спомня една песен,но съдбата е против мен,защото не помня нито кой,нито какво се пее,нито нищо.
Само помня,че я пееше един гологлав бял рапър,който пееше на френски.С тъмни очила и с голямо палто и в клипа бяха отвлякли приятелката му за откуп,даде им го и ги гръмна после.
Помня само мелодия,нито 1 дума от цялата песен.Ако някои се сети моляяя да пише,не съм спала заради тази песем

ей слушала съм я тая , песента беше супер яка ма не мога да се сетя как се казваше ще поровя във нета и ще я намеря