PDA

View Full Version : От първите дни секс?????



mim4ety_sara
08-10-2012, 19:31
Нормално ли е да тръгнеш с момче,което ти казва,че иска сериозна връзка с теб.. казва ,че не е само за секса с теб да ти каже,че иска да прави секс с теб още от първите дни.Като дори се оправдава с това ,че бившата му приятелка с която е бил 2години му е пуснала още на първият ден ......

x3eme
08-10-2012, 19:35
едва ли е така както ти казва
ако иска сериозна връзка,то той знае,че ще дойде и секса
кво е общото,че бившата му била пуснала на първия ден.
ако ше те сравнява с нея...

Ivaaaaa
08-10-2012, 19:36
То повечето мъже точно това искат,
глупаво е да се оправдава, че бившата му е пуснала от първия ден. Според мен иска само секс от теб

mim4ety_sara
08-10-2012, 19:38
И е нагъл, казва ми,че ако е само за секса щял да си намери друга,но мен харесвал много .... Правила съм се на дете някакви такива. Ии на 17 съм , не съм девствена просто не искам да правим секс и после да забегне на някъде :Д

mim4ety_sara
08-10-2012, 19:44
Той на колко години е?
Ще прави 19..

bloodyF
08-10-2012, 19:46
едва ли е така както ти казва
ако иска сериозна връзка,то той знае,че ще дойде и секса
кво е общото,че бившата му била пуснала на първия ден.
ако ше те сравнява с нея...

абсолютно
по-скоро му е за едното ебане, после или ще те изчука още няколко пъти , под предтекста, че добрите двойки така правят, или направо ще измисли нещо, за да те зареже...

ShtrudeL
08-10-2012, 19:47
По принцип не го намирам за странно, но зависи от човека.

3oPuTy
08-10-2012, 19:51
С теб е заради секса ;)
Едно момче,което наистина иска да е с теб,ще пренебрегне желанието си за секс и ще изчака,колкото е необходимо.
След като той толкова бърза и настоява явно не държи толкова на теб,колкото твърди :?

mim4ety_sara
08-10-2012, 19:53
Просто не виждам смисъл да ме лъже,като може да си намери други да е*е .. Ама да е такъв нахален да ми се хвърля от първият ден..... до сега не ми се беше случвало и пък и да ми казва,че нямало да стане така да чакал 1 2 седмици и повече .. Не знам и аз, мисля си ако му откажа , има два варианта или ако наистина ме харесва да почака или всичко да спре до тук. :Д

x3eme
08-10-2012, 19:54
кое те кара да мислиш,че може да си намери друга?
това бързане не те ли навежда на друга мисъл

Ferero*
08-10-2012, 19:56
Ми кажи му какво си мислиш .че ще стане ако му пуснеш набързо....Мале ако мен ме сравняват с бивша и то че тя била по-добра ще му разбия face (няма как да се случи ,защото винаги превъзхождам всяка бивша поне с една крачка :D )пък той ако иска да е с теб ще разбере страха ти и ще се съобрази с теб. По-смело ! :P

DragonLady
08-10-2012, 20:00
Абе я моля, оправдания на търкала ... Не че няма двойки, който като тръгнат го правят скоро след това ( включително и моят случай в настоящата ми връзка е такъв ), но да го иска от теб от самото начало и толкова настоятелно, съмнява ме да ти има сериозни мераци. По скоро иска да те из*ука няколко пъти и после айде чао. Недей да му пускаш според мен, с това държание не го заслужава.

пс: а с това сравнение с бившата му направо сам си е вкарал автогола. Бивша пред настояща не се споменава!!!

mim4ety_sara
08-10-2012, 20:00
кое те кара да мислиш,че може да си намери друга?
това бързане не те ли навежда на друга мисъл
Ами не е трудно да си намери друга.. Какво имаш предвид ?

x3eme
08-10-2012, 20:03
бaхти,почвам да се дразня
що си мислиш,че така лесно ше намери някоя глупачка да му пусне след няколко часово врънкане?

Ferero*
08-10-2012, 20:04
На мен ми изглежда ,че те е страх да не си намери друга и за това сега го мислиш толкова.Така ли е? по-лошото , че ако е усетил такъв страх ще го използва за да получи исканото

Ferero*
08-10-2012, 20:15
оо да ако сега изпуснеш въжето , няма да имаш голяма възможност да го хванеш ти.Е Не казвам за всичко да се напъваш трябва и компромиси в една връзка,но по този въпрос не трябва компромис

ShtrudeL
08-10-2012, 20:33
(няма как да се случи ,защото винаги превъзхождам всяка бивша поне с една крачка :D )

бреХ

По темата: Да разгледаме друга гледна точка.
Ако не ти беше казвал, че иска секс още в началото, а просто както се целувате/натискате се стигне до него и ти хареса, какво?
Разбирам да си девствена и да искаш да изчакаш, ама кво толкова?
Дори и да иска само секс, какво толкова? Вярно, ако си някоя филмарка като мен, която влиза във връзка със сериозни намерения и очаквания, ще ти стане гадно, но ще ти стане и ясно, че е искал просто секс, ще се изчукате, ще ти е хубаво, ще ти е гадно известно време след това и ще ти мине, щото ще те разочарова, дори да е свестен по дефаулт.
Женски... каквооооо да кажа.

Кенпачи
08-10-2012, 20:53
Момчето иска чисто и просто Ибане . Щом от първия ден те натиска за секс , сама си направи извод колко е сериозен

AirCrafter
08-10-2012, 23:01
Виж какво аз съм на мнение, че той определено иска да те изчука. Всеки би могъл да ти каже, че е по сериозните връзки (щото и момчетата и момичетата искат сериозно и всеки знае, че това нещо ще се хареса на човек, като го чуе, и всеки знае, че сериозно трудно се намира), но въпреки това той пак може само да те чука. И всеки, който иска да те изебе просто знае, че като ти каже, че е по сериозните връзки, това е един вид стъпка напред към победа за да му пуснеш ти по-лесно! Дали ще му пуснеш или не, НО аз виждам, че ти или нямаш куража да му откажеш, или искаш да го направите и не си сигурна. Аз бих ти казал да изчакаш малко за да видиш дали стават нещата между вас, но тъй като той те ''задължава'' да му пуснеш, ти нямаш време да видиш дали въобще би станало нещо между вас, следователно щом той те притиска кажи му ''чао''. А той щом е започнал да ти говори за бившата му, което е АДСКИ жалко, защото е видял, че ти си му упорствала и той е видял, че това е последното нещо което той би могъл да каже и го е казал, не знам толкова ли е безмозъчен, че те е подценил до такава степен за да го каже това. Ако питаш мен той си мисли, че ти си с акъл на 10 годишна, а не на 17. А бъди убедена, че той не може и няма да си хване някоя друга толкова бързо. Щом на него не му се чака за теб, тогава му кажи ''чао'' и тогава дори не би имал и кой да чака. А щом пишеш във форума значи бая си мислила как да постъпиш. Е ето аз ти казвам моето мнение и смятам, че ти обясних защо и как точно ! Е това е от мен. Прави си изводите !

Violenza
08-11-2012, 01:17
Намеренията на човек нямат нищо общо с това кога ще намира за редно да прави секс. В случая глупавото е, че той ти го натяква така явно, че даже и ти дава пример с бивша.

xXxPETYAxXx
08-11-2012, 08:55
Нормално е да иска да прави секс с теб, все пак се предполага, че го привличаш сексуално, но това, че те манипулира за да спи с теб е изключително тъпо. Буквално те манипулира, да! Да те сравнява с бившата си приятелка никак не е удачно... Права си, че ако му откажеш или ще изчака още малко, или ще те зареже...и какво, това, че може да те зареже ли те разколебава и те кара да се замислиш, дали да не направиш каквото той поиска... Вариантите са следните:
Ако спиш с него:......................................... ......Ако не спиш с него:
1.Зарязва те.............................................. .......1.Зарязва те(с което показва, че е кретен)
2.Започва да те търси само за секс...................2.Остава с теб, докато сама не решиш, че искаш секс
3.Продължавате си връзката по-пълноценно......3.Остава уж с теб, но започва да си търси някоя, с която да спи

Избора си е твой, всичко е възможно!

Amore-Mio*
08-14-2012, 16:42
Не знам, всъщност.

Първа вероятност: Наистина те харесва и иска да е с теб, и в сексуален аспект, дори в самото начало. И да храни наистина сериозни намерения към теб. Има ги и такива двойки, които правят секс още в началото, но решението си е изцяло на двамата. Не само единия да решава.

Втора вероятност: И вероятност, която си мисля, че е: заради теб е само заради секса. Няма смисъл да те сравнява с бившата си, пък и надали е така, както ти твърди. Прави се на ба'си сериозния, за да му се вържеш и да му пуснеш. Най - вероятно, ако си отвориш краката да те изчука няколко пъти и след това просто да изчезне. Колкото и сериозни намерения да има - може да изчака. Ще сложи настрана желанието си за секс и ще си бъде с теб, докато дойде момента и ти се решиш, че искаш да правите секс. Решението си е твое.

blqqqh
08-15-2012, 21:15
Случвало ми се е момчета да ми казват... искам да съм с теб завинаги ... колкото и само да им пусна и като им кажа... няма поне до 5тия месец .. и те се пулят и ме питат АМА ЗАЩО ?

Navy
08-16-2012, 10:54
От една страна си права, но от друга, замисли се над следното - ако той те изостави след секса (ако му пуснеш сега), значи и без това не си е струвало.

А ако не те - по-малко време си губите в кафета и кинота.

Ако го харесваш физически, не се чуди. Или се надяваш с времето да го спечелваш? Струва ми се дълга и ненужна инвестиция ;)

Cloud9
08-16-2012, 11:03
Аз не разбрах какво искаш да ти кажем-дали е мъж,хормоните го гонят и дебне да ...прасне де що мърда ли? Еми така е. Много мразя оправданието "Аз ей сега мога да си хвана някоя, която да ми пусне, ама ти си специална и искам теб да те прасна и да те зарежа".Ай моля ти се наслушала съм се на такива. Ако не искаш да спиш с него-недей.Просто е.А дали той може да има сериозни намерение към теб-това само времето ще покаже. Ти трябва най-добре да знаеш дали той е от типа измислени плейбойчета дето се хвалят с бройката или е способен да мисли и с горната глава,дори и малко кръв към нея да се качва.

anonymous708973
08-16-2012, 11:28
Попринцип няма нищо нередно да правите секс от първия ден. Няма нищо нередно и да си иска. Даже няма нищо необичайно в това да иска сериозна връзка, но и секс от самото начало.
Но...


В случая глупавото е, че той ти го натяква така явно, че даже и ти дава пример с бивша.

нагло е. Затова и си мисля, че просто иска да те излъже.
Съветът ми е да правиш секс с него. Направи си кефа, пък... ако е тръгнал да те зарязва, махай го. Трябва ли ти такъв?

sokol02
08-16-2012, 12:12
Пичове не ми се четат всичките ви тъпотии... ако ходите от един ден значи момчето те храесва и иска по някакъв начин да си изкаже чувствата към тееб щом 2 години го е правил така кво очакваш да стане друг човек? А и СЕКСЪТ СБИЛЖАВА ХОРАТА (говори се за връзка а не еднократен) (ПС2 който го опровергае тва му давам 10 лева)....

sokol02
08-16-2012, 12:16
И кой нормален мъж хванал се с красиво момиче ще я зареже след едното чукане я се осъзнайте всеки иска да има секс другарче НАЛИ? и в последствие казах секса сближава хората ще те заобича и може да искарате (зависи от вас) дълго... :)
П.С. БАТЕ НЕ МИСЛИТЕ ЛОГИЧНО

ЕДИТ:

Малко се агресирах защото за мене тва е нещо което съм преживял даже и числата са идентични за момент си помислих че постът е написан от бившата ми... тряяше ми половин кутия да изпуша докато прочета коментарите и нерви за две години напред... имах чувства към нея и на първата седмица и казах какво искам защото все пак момче съм и съм свикнал п такъв начин да си изказвам чувствата така че не си мисли че е само заради секса... и ще се повторя но за мене тва е болна тема и доста трудно я прочетох :(

Me4encety
08-16-2012, 19:33
Еми пусни му.Апф голяма работа го изкарахте тоя секс :?

Cloud9
08-16-2012, 20:26
Изкарахме го,защото като момиче мога да каже,че ми се е случвало ей така да ми кажат,че ме обичат, искат да са с мен и разбираш ли искат и секс.Получи го. Не го видях повече. Веднъж се засякохме,но той се скри зад дърво! Ей затова така говоря.Щях да си замълча, ама още ми е гадно. НЕ искам и друг да го преживява.което не значи на 100 процента ,че твмърдя,че всички мъже са такива. Знам,че мъжете със секс си показвате чувствата, но neswflash - за нас не е винаги така.

Към авторката- ти си знаеш дали да му се довериш или не най- добре. Дори и месец да те изчака не е гаранция,че после нещо ще стане.Демек -веднъж се живее. Презерватив задължително

anonymous708973
08-16-2012, 21:26
Случвало ми се е момчета да ми казват... искам да съм с теб завинаги ... колкото и само да им пусна и като им кажа... няма поне до 5тия месец .. и те се пулят и ме питат АМА ЗАЩО ?

Ако съм мъж и няква пикла ми заяви, че няма да ми пусне до петия месец, толкова звучно ще я пратя на майната й, че ще я е срам да ме погледне. А дори и да се осмели, аз няма да я погледна и публично ще се линчувам, че съм харесал няква, дето ми се прави на аз-управлявам-света-с-вагината-си.

Me4encety
08-17-2012, 11:27
Изкарахме го,защото като момиче мога да каже,че ми се е случвало ей така да ми кажат,че ме обичат, искат да са с мен и разбираш ли искат и секс.Получи го. Не го видях повече. Веднъж се засякохме,но той се скри зад дърво! Ей затова така говоря.Щях да си замълча, ама още ми е гадно. НЕ искам и друг да го преживява.което не значи на 100 процента ,че твмърдя,че всички мъже са такива. Знам,че мъжете със секс си показвате чувствата, но neswflash - за нас не е винаги така.

Към авторката- ти си знаеш дали да му се довериш или не най- добре. Дори и месец да те изчака не е гаранция,че после нещо ще стане.Демек -веднъж се живее. Презерватив задължително
Окей и аз като МОМИЧЕ мога да кажа,че преигравате.Ще кажеш,че ако му пусне и той я зареже ще свърши света.Просто ще си направи кефа,а от там нататък може да продължат или не.Не разбирам дилемата :?

DarkTemplar
08-17-2012, 11:28
Ако съм мъж и няква пикла ми заяви, че няма да ми пусне до петия месец, толкова звучно ще я пратя на майната й, че ще я е срам да ме погледне. А дори и да се осмели, аз няма да я погледна и публично ще се линчувам, че съм харесал няква, дето ми се прави на аз-управлявам-света-с-вагината-си.
Това.

chushkopek
08-17-2012, 11:33
Еми пусни му.Апф голяма работа го изкарахте тоя секс :?

ТОВА МАМКАМУ! И мнението на пантерата.



Изкарахме го,защото като момиче мога да каже,че ми се е случвало ей така да ми кажат,че ме обичат, искат да са с мен и разбираш ли искат и секс.Получи го. Не го видях повече. Веднъж се засякохме,но той се скри зад дърво! Ей затова така говоря.Щях да си замълча, ама още ми е гадно. НЕ искам и друг да го преживява.което не значи на 100 процента ,че твмърдя,че всички мъже са такива. Знам,че мъжете със секс си показвате чувствата, но neswflash - за нас не е винаги така.

Към авторката- ти си знаеш дали да му се довериш или не най- добре. Дори и месец да те изчака не е гаранция,че после нещо ще стане.Демек -веднъж се живее. Презерватив задължително

И какво ти стана като му пусна? Направи си кефа? Ужас....

sokol02
08-18-2012, 15:59
лелеле ограничени пикли бол... надявам се някой ден да намеря момиче като теб пантерке <3 май тя е единствената здраво мислещА тук