PDA

View Full Version : Наръчник



zliat
08-10-2012, 20:03
Предложението ми е тази тема да се превърне в наръчник за свалки.
Като за начало свалките в интернет пространството,а по-късно и в реалния свят.
Всеки се е сблъсквал с този проблем,рано или късно,дали момиче или момче...абсолютно всеки от нас.
Не говоря за статии които са по 10-15 хиляди символи и не стават за нищо,освен за тоалетната.
Идеята ми е за практични работещи съвети с реално приложение в настоящия динамичен тинейджърски свят.


П.П.:Надявам се да се намерят хора подкрепящи идеята и темата.

Kavichki
08-11-2012, 10:40
Наръчник за свалки? Научaваш заучени фрази от тези, които ще дават акъл и като отидеш на среща се правиш на клоун?
По-добре е всичко да се случва спонтанно, особено на среща. Ако планираш някакви стъпки има вероятност всичко да се прецака.

Sh@d0w
08-12-2012, 06:11
Или ти се отдава или не. Ако си от втория тип, каквото и да се опитваш да имитираш ще звучи заучено и не на място.

zliat
08-12-2012, 08:47
Наръчник за свалки? Научaваш заучени фрази от тези, които ще дават акъл и като отидеш на среща се правиш на клоун?
По-добре е всичко да се случва спонтанно, особено на среща. Ако планираш някакви стъпки има вероятност всичко да се прецака.
Доста е обезкуражаващо постоянно да опитваш и постоянно да те режат....без да има явна причина.


Или ти се отдава или не. Ако си от втория тип, каквото и да се опитваш да имитираш ще звучи заучено и не на място.
Идеята е да се реши кардинално проблемът с пускането на почти една и съща тема по една и съща причина.

fenastz
08-12-2012, 12:24
Ето ти съвсем кратък наръчник от няколко стъпки

1. Тестиси
2. Изглеждай добре
3. Говори добре

това ти трябва и си готов, майната им на километричните статии.

Amore-Mio*
08-14-2012, 13:41
Наръчник за свалки? Я , пак?
Няма такова чудо, схващаш ли? Няма начин просто да наизустиш някакви си фрази, да ги приложиш и някоя да ти се върже. Тъпо е. Изключително тъпо. Най - добрата свалка е тогава, когато си оригинален и казваш, това, което мислиш. Без да използваш някакви тъпи и банални фрази. Просто това, което ти казва сърцето. И да бъдеш себе си, разбира се.

Kavichki
08-14-2012, 17:47
Ееееееееее т'ва "Бъди себе си".....
:D:D:D:D:D:D:D

Amore-Mio*
08-14-2012, 17:49
^ Може да звучи банално, ама си е самата истина. Нужно е човек да вярва в себе си и да е такъв, какъвто е - не да слага някоя маска, за да впечатли другите. Изключително безсмислено.

Kavichki
08-14-2012, 18:04
Знам, че е така, но е много банално, наистина. Аз лично съм останал с впечатлението, че някой хора се опитват да подражават на филмови звезди. Пояснявам - жестове, преправяне на гласове, физиономии, походки и т.н...

notlike
08-14-2012, 18:44
Искат съвет за успешна свалка - важното е да не ти пука. Пробваш - не става -> хвърляш. Пробваш отново. Евентуален провал няма да си го слагаш на сърцето и ще трупаш опит на всичкото отгоре. А ако стане, още по-добре. Ето това е - другото е майтап работа...

balu4ka
08-15-2012, 05:53
Наръчник ?! о.О
клишета:бъди себе си,бъде естесвен-всъщност какво повече ти трябва?