PDA

View Full Version : да си излея душата малко



sunshine35
08-10-2012, 20:45
Еми просто искам малко да си излея душата, защото вече не остана никой на който да разчитам и вярвам. Приятеля ми се държи отвратително с мен и не знам защо продължавам да му тичам след задника прави ме яко на луда всеки ден плача а той ми казва харесва ми да те гледам как плачеш. Когато се чувствам зле и му споделям той се залива от смях и ми казва има ли някой по прецакан от теб... Знам ще ми кажете говори с него еми говорих ама нищо не се промени а само започна да ми се хили по силно. Трябва да му се моля да излезнем и бтв виждаме се 2-3 пъти в седмицата ако аз отида при него, вечер трябва да му се моля да ми каже, че ме обича и какво ли още не.. и аз самата не знам защо го търпя...
Просто исках да си излея душата пред някой, защото се чувствам толкова сама и наранена и няма никой към който да се обърна. Семейството ми се държи още по гадно постоянно за всичко ми се крещи, обиждат ме и какво ли още не...

x3eme
08-10-2012, 20:47
според мен е избрал кофти начин да ти каже,че иска да се разделите
що изобщо го търпиш
знам,че ше кажеш,че го обичаш,ама да се подлагаш на унижение и то за нищо,не ми се струва приемливо

nqmaznacheniee
08-10-2012, 20:48
ок, разчуства ни ;(

Simply Alex
08-10-2012, 20:49
Миличката..давам ти сега една голяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя ма виртуална прегръдка :) Успокой се и го зарежи-това е!Давай момиче!!!

sunshine35
08-10-2012, 20:58
знам ама не мога да го зарежа толкова много съм му дала, всичко абсолютно всичко просто немога знам голям мазохист съм ;(

Kamikazeto
08-10-2012, 21:00
Дай си една голяма почивка...разкарай всички от полезрението си, освободи си "душата" и помисли какво искаш да правиш с него и с всички останали проблеми ((:

sunshine35
08-10-2012, 21:10
добра идея мерси!

Anichkaxxwee
08-10-2012, 21:18
Ми, зарежи приятеля си
Как може въобще да му позволяваш да ти говори и да се държи с теб така
Разкарай го.. :)

tweety91
08-10-2012, 21:50
"Знам ще ми кажете говори с него еми говорих" Амии не... какъв разговор може да се води с човек, който ти се смее на болката? При това този човек ти е половинката по дяволите.. как го търпиш не знам, явно много държиш на него, защо и аз не знам. Очевидно е, че чувствата му към теб са изстинали. Спри да го търсиш и да му звъниш, това те затормозява още повече. Помисли за себе си и твоето ментално здраве, игнорирай всички, които се държат кофти с теб и те разстройват..

aks13v
08-10-2012, 22:19
Тъпа ,заблудена курва. Ти сама си си виновна. Щото си с него заради всичко друго, ама не и заради любов. Такива като теб това заслужават. Следващия път не си избирайте гаджетата само по сметка, а се огледайте наоколо и вижте човека, който наистина държи на вас.

sunshine35
08-10-2012, 22:42
ей мухльо ако става за въпрос той няма пари живее в село и никога аама никога няма да избирам никой по сметка!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ТЪП МЪРШЛЯК КОМПЛЕКСАР АКО БЕШЕ ТУКА ЩЯХ ДА ТЕ ПРЕБИЯ БОКЛУК ДОЛЕН, КУРВА Ш ВИКАШ НА ТАЯ КЪДЕТО ТЕ Е РОДИЛА ЩОТО ЯВНО СЕ Е ПОЛУЧИЛО СЛУЧАЙНО ДА СЕ ПОЯВИШ. АЗ АКО НЕ СЪМ С НЕГО ЩОТО ГО ОБИЧАМ МИСЛИШ ЛИ ЧЕ Ш ТЪРПЯ ВСИЧКО ТВА БЕ МАЛОУМНИК ТАКЪВ , КАТО НЕ ЗНАЕШ НЕ ГОВОРИ .

aks13v
08-10-2012, 22:50
Ти ако го обичаш след като си видяла как се държи с теб ... значи си още по-тъпа.

lamer4e7o
08-10-2012, 22:53
Ограничена си, не си тъпа.

На 17 си — съвземи се малко. Ако беше на 13-14 щеше да е долу-горе нормално, но все пак си на 17. Мисли с тази глава.

Обичаш го и какво от това? Той се ебава с теб, а ти го търпиш, защото го обичаш (уж). Sad story, bro!

Kamikazeto
08-11-2012, 08:39
Добре де хора, тва не е ей така фръц и зарязваш човека който обичаш (дори и да не е истинско чувството, ти вярваш в него)...айде малко се замислете, поставете се на мястото на въпросния човек и чак тогава давайте съвети -.-

UltrasGirl
08-11-2012, 09:15
Ограничена си, не си тъпа.

На 17 си — съвземи се малко. Ако беше на 13-14 щеше да е долу-горе нормално, но все пак си на 17. Мисли с тази глава.

Обичаш го и какво от това? Той се ебава с теб, а ти го търпиш, защото го обичаш (уж). Sad story, bro!
+1 Дай шанс на някой който ще те обича и уважава !

horacio
08-11-2012, 09:56
Знам, че ти е трудно и те разбирам... Обаче понякога любовта не е достатъчна, разбираш ли? Не се научавай да търпиш и да свеждаш глава докато те тъпчат и то най-близките ти хора. Колкото и да те боли да го оставиш го направи за себе си. Успееш ли с това ще успееш с всичко, защото най-трудно е да се отделиш от този който обичаш. Бъди силна и не му позволявай да те унижава.

xXxPETYAxXx
08-11-2012, 10:51
Явно целия ти живот се върти около него и за това не искаш да го оставиш. Да го обичаш, при положение, че се отнася така с теб е меко казано странно и мазохистично. С него си, защото те е страх да останеш дори без него, за да не си съвсем сама. Намери някой, който да държи на теб, дори и приятелки. Не позволявай животът ти да се върти около някой друг, а не около теб самата. Намери си хоби(рисувай, ходи да спортуваш...варианти много) и си създай познанства с хора, споделящи твоето хоби и интереси :)

GLaDOS
08-11-2012, 10:55
ей мухльо ако става за въпрос той няма пари живее в село и никога аама никога няма да избирам никой по сметка!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ТЪП МЪРШЛЯК КОМПЛЕКСАР АКО БЕШЕ ТУКА ЩЯХ ДА ТЕ ПРЕБИЯ БОКЛУК ДОЛЕН, КУРВА Ш ВИКАШ НА ТАЯ КЪДЕТО ТЕ Е РОДИЛА ЩОТО ЯВНО СЕ Е ПОЛУЧИЛО СЛУЧАЙНО ДА СЕ ПОЯВИШ. АЗ АКО НЕ СЪМ С НЕГО ЩОТО ГО ОБИЧАМ МИСЛИШ ЛИ ЧЕ Ш ТЪРПЯ ВСИЧКО ТВА БЕ МАЛОУМНИК ТАКЪВ , КАТО НЕ ЗНАЕШ НЕ ГОВОРИ .

Хммм .Интересно! Позволяваш да те тъпчат и да се гаврят с теб в реалния живот ,а тук само заради едно обидно обръщение ще го издухаш с клавиатурата .... FUCK LOGIC

Niakoitam
08-11-2012, 10:59
Защото си поредната мацка без грам самоуважение,която търчи по гъза на някой си и му позволява да я мачка точно както си пожелае. Затова. :)

lamer4e7o
08-11-2012, 11:05
Добре де хора, тва не е ей така фръц и зарязваш човека който обичаш (дори и да не е истинско чувството, ти вярваш в него)...айде малко се замислете, поставете се на мястото на въпросния човек и чак тогава давайте съвети -.-

Ако бях момиче и имах такъв приятел, за каква вяра говорим? Вземи прочети първия пост на темата.

Niakoitam
08-11-2012, 11:06
Явно целия ти живот се върти около него и за това не искаш да го оставиш. Да го обичаш, при положение, че се отнася така с теб е меко казано странно и мазохистично. С него си, защото те е страх да останеш дори без него, за да не си съвсем сама. Намери някой, който да държи на теб, дори и приятелки. Не позволявай животът ти да се върти около някой друг, а не около теб самата. Намери си хоби(рисувай, ходи да спортуваш...варианти много) и си създай познанства с хора, споделящи твоето хоби и интереси :)

Напълно съгласен. :)


ей мухльо ако става за въпрос той няма пари живее в село и никога аама никога няма да избирам никой по сметка!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ТЪП МЪРШЛЯК КОМПЛЕКСАР АКО БЕШЕ ТУКА ЩЯХ ДА ТЕ ПРЕБИЯ БОКЛУК ДОЛЕН, КУРВА Ш ВИКАШ НА ТАЯ КЪДЕТО ТЕ Е РОДИЛА ЩОТО ЯВНО СЕ Е ПОЛУЧИЛО СЛУЧАЙНО ДА СЕ ПОЯВИШ. АЗ АКО НЕ СЪМ С НЕГО ЩОТО ГО ОБИЧАМ МИСЛИШ ЛИ ЧЕ Ш ТЪРПЯ ВСИЧКО ТВА БЕ МАЛОУМНИК ТАКЪВ , КАТО НЕ ЗНАЕШ НЕ ГОВОРИ .


Хммм .Интересно! Позволяваш да те тъпчат и да се гаврят с теб в реалния живот ,а тук само заради едно обидно обръщение ще го издухаш с клавиатурата .... FUCK LOGIC

Да, сякаш получих още веднъж дежавю. :). Може да се дърви на хората,които дори по по прост начин се опитват да и помогнат,но на гаджето си и гък не смее да каже камо ли да му покаже че не може да я прави на нищо. Кооооолко познато и дразнещо всъщност :)

scandalousLady
08-11-2012, 12:40
Не се тормози. Както казаха дай шанс на някого, който наистина ще те уважава и оценява.

mim4ety_sara
08-11-2012, 13:04
Просто и ясно - зарежи го. Никой не заслужава такова държание ;)

twilightkid
08-11-2012, 19:18
Преживях същото като теб. По принцип съм весел човек, забавен, но след последната ми връзка коренно се бях променила, всеки ден плачех, всеки ден се самосъжалявах,а този тъпак, който ми беше гадже, седеше и ми се хилеше и 1 път не оказа никаква подкрепа, нито ми каза баналния израз "всичко ще е наред"... Твоя приятел поне ти е казал, че ти се кефи на болката, а този глупак, който беше с мен ми се гавреше, обиждаше и после ми казваше "Защо плачеш? Аз не искам да те нараня" , което беше още по - зле , защото ме лъжеше.. Стигна се до шамари, ритници, биеше ме и кво постигнах ? Нищо нали. :) Дадох му една власт над мен, той ме управляваше като играчка и знаеше, че каквото и да направи, аз ще го търпя и плача за него. И знаеш ли какво направих ? Бях като теб, постоянно приказвах колко го обичам, но един ден ми преля чашата, зарязах го и сега, когато той видя, че не му тичам по дупето се осъзна и разбра какво е имал и остана само с надеждите да бъда с него, а на мен ми ОЛЕКНА, че го заебах тоя психопат. Това наистина са психопати, бягай надалече от такива хора и най - вече не си избирай първия, който видиш за гадже, а си подбирай хората ! ЗАРЕЖИ ГО, НЯМАШ РАБОТА ПРИ ТОЗИ ЧОВЕК ! Изпатила съм си от това и ти споделих историята ми, дано се замислиш и да го оставиш ! :) Успех !

FuCKkK13
08-11-2012, 19:57
обичаш го и за това го търпиш.. обаче един ден ей така ще ти кипне и ще го оставиш .. сега ти остава или да чакаш тоя ден, или да го оставиш сега да се смее на някоя друга, или да му кажеш това,което ти написах... за семейството ти - на колко си години ? ако си 13-17/18 нормално да се държат така ако не си кротичка като котенце... и все пак по-добре остави приятеля си...

sunshine35
08-11-2012, 22:08
..

twilightkid
08-12-2012, 00:02
Не пиши многоточия, а действай. Поне 5 човека ти написахме, че държанието му е непристойно. Един път отвори ли се вратата на скандалите и караниците - затваряне няма ! Ще става и по - зле , повярвай, а животът тепърва е пред теб и те очакват още момчета, много по - добри от сегашния л*йнар, който си си хванала (извинявай за обидата, ама си е такъв)

balu4ka
08-12-2012, 09:33
Не трябва да молиш някой ,за да те обича..
Престани да се измъчваш,този тип не те заслужа,цени и иска.Престани да се натискаш там където не си желана,след като се държи така то е повече от ясно.Не е човекът за теб,как си го търпяла това не ми побира главата.Човек ,който се смее на мъката ти ,не те цени по никакъв начин.

MalkataMirela
08-12-2012, 19:39
когато пак те разплаче или унижи просто го остави и се прибери не му вдигай и не му пиши...

Amore-Mio*
08-13-2012, 09:28
Първоначално, започвам с приятеля ти:
Разделете се. Минаваш през гаден период с приятели и родители, предостатъчни са ти тия проблеми. Не допускай да имаш още един с такъв малоумен като него. Такова държание единствено би демонстрирало безмозъчно същество, може би приело те за даденост вече. И на всичкото отгоре, той изобщо не си дава никакъв зор да те потърси, защото вижда, че ти му тичаш след гъза. Вдигаш му егото. Любов или някаква привързаност, между вас, не виждам. Все неща, които трябва да вземеш под внимание и да го зарежеш. Няма смисъл от разговори. Би трябвало да се е осъзнал след първия разговор по темата.
Семейството: От какво е подтикнато това държание? Някакви проблеми, липса на доверие? Опита ли се да поговориш с тях? Принципно при всяко семейство има такъв период, преодоляват се, стига всичко да разберат грешките си. Опитай се, когато са спокойни, да поговориш с тях и да ги накараш да разберат как се чувстваш ти.

embraceme
08-13-2012, 12:00
Като ти гледам поведението и как обиждаш хората и ти и приятелят ти не сте стока...В реалния живот той те мачка,а тук се хвърляш като обезумяла.Надявам се темата да е тролска и ти да не си толкова глупава ,че да стоиш все още с него.

urlittlelady
08-13-2012, 12:23
я пак помисли дали го обичаш... може би ти липсва вниманието, което ти е давал преди ако го е правел изобщо... или пък не искаш да го оставиш, защото те е страх, че друг няма да те хареса? Да, знам, че е много трудно да оставиш човек на когото държиш, но просто не си заслужава. Остави го малко без твоето внимание. Ако те потърси говорете [освен ако не се държи както сега] ако не те потърси се отърси от мисълта за него. Казваш, че никой не те изслушва, може би за това не искаш да го оставиш? Помисли си хубаво, какво наистина чувстваш, какво искаш, и действай! Ще намериш човек, който да държи на теб! И не се притеснявай, има много хора, които нямат с кого да споделят какво им тежи :)

neverlookback
08-14-2012, 10:15
Според мен се опитваш да компенсираш проблемите в семейството с тази връзка, ако може така да се нарече, искаш да се чувстваш обичана, но всъщност единственото, което получаваш и точно обратното... недопустимо е да търпиш подобно отношение, поведението ти издава доста слаб характер и липса на самочувствие. Стегни се и бий шута на тоя комплексар, току виж си го свалила малко на земята.