PDA

View Full Version : Имам проблем с баща ми



xpawn
08-10-2012, 21:37
Здравейте,

Значи, момче на 16 години съм и около 1 месец някъде си бръсна краката и си почиствам веждите леко, заради 'съвременната мода'. Майка ми няма проблем с това, но баща ми постоянно ми е намръщен и ми вика 'педерасче'. Може да Ви прозвучи смешно, но е така.

P.С: Майка ми е на 41 г., а баща ми на 51.

D12Respect
08-10-2012, 22:01
еми такова си , баща ти е прав.

xpawn
08-10-2012, 22:12
Брат, май не си наясно с нещата. Повечето момичета обръщат внимание на такива, тъй че няма да стоя назад с материала.

Amellia
08-11-2012, 05:17
И за да ти обръщат внимание момичетата си бръснеш краката и си скубеш веждите. Ами извинявай, ама не си педерасче, а си си чиста путка. "Съвременната мода".. абе момче, я се вземи в ръце и недей да правиш такива глупави неща, особено ак не ти харесват и не се чувстваш добре така. Я кажи колко момичета ти обърнаха внимание след като започна бавно да изглеждаш като тях?

xpawn
08-11-2012, 06:23
Със сигуност повече от преди. ;) И да, харесвам се така повече. Не се чувствам некомфортно.

slunchoobs
08-11-2012, 06:44
е тва че си бръсне краката не е проблем ама веждите няма смисал

xpawn
08-11-2012, 11:32
Те са ми леко почистени, смисъл само съм махнал ключа, за да не стане на една цяла вежда и малко съм ги почистил отдоло, за да се 'отвори' окото.

scrooper
08-11-2012, 12:05
Баща ти би трябвало да свикне скоро. Не можеш да го промениш, но за краката можеш да кажеш, че космите ти топлят. А с веждите внимавай, че да не станат женствени!

xpawn
08-11-2012, 12:55
Споко, внимавам. :) Ама проблема ми е как да му обесня, че така ми е по-добре. Хиляди пъти съм мy казвал "Тате, такава е модата днешно време. Момичетата обръщат повече внимание на такива момчета, тъй че няма да остана по-назад.", но той не ме слуша.

Amellia
08-11-2012, 14:33
Това говори доста зле за момичетата.
Не знам как можеш да убедиш баща ти, че тия "модификации" допринасят за лепенето на пичета. Само недей да му казваш, че ти топлят космите - човека може да е консервативен, но не и тъп.
Интересно ми е, правят ли ти комплименти за веждите?

nymphadora
08-11-2012, 16:30
КЪДЕ ОТИДОХА МЪЖЕТЕ,БЕЕЕ?!

kalpazanka
08-11-2012, 16:37
^Е, поне има вибратори. :lol:

Момко, веждите... айде бива горе-долу да ги почистваш, ама краката?! : Crazy:

kalpazanka
08-11-2012, 16:39
^Е, поне има вибратори. :lol:

Момко, веждите... айде бива горе-долу да ги почистваш, ама краката?! :rolleyes:

scrooper
08-11-2012, 16:49
Само недей да му казваш, че ти топлят космите - човека може да е консервативен, но не и тъп.
В тия жеги мъжката космена покривка затопля тялото (или поне при по- мъжествените)- това е причината, поради която баща ми се бръсне през лятото. И не заприличва на гей...

xpawn
08-11-2012, 17:55
Това говори доста зле за момичетата.
Не знам как можеш да убедиш баща ти, че тия "модификации" допринасят за лепенето на пичета. Само недей да му казваш, че ти топлят космите - човека може да е консервативен, но не и тъп.
Интересно ми е, правят ли ти комплименти за веждите?
Да, правили са ми. Два пъти. :D

Btw, scrooper, не знам, но аз никога не съм се потил в краката... :D

nymphadora
08-11-2012, 19:01
За веждите съм съгласна-не одобрявам едновеждите юнаци.
ама и тия изнежените не ми се нравят.

poncho
08-11-2012, 19:51
МОЛЯ те, махай си само космите по средата.Отдолу и отгоре не ги пипай.Сериозно,много ама много е противно да видиш 'момче' с по-тънки вежди от твойте.А за краката-ако са ти били много големи и си можел да ги сплиташ,ок.Ама веждите...то е ясно за кои момичета става въпрос, че те харесват с тънки вежди и гладки крачета.

xpawn
08-11-2012, 21:58
Не са ми толкова тънки... пък и крачетата не са ми гладки. Hе ги бръсна, ами ги постригвам 0 номер да се уточня. :D

vanko96
08-11-2012, 22:09
Добре де аз невиждам смисъл да се променяш както и да е било само заради момичетата ако натебе ти харесва разбирам ама момичетата трябва да те харесват такав какъвто си :)

druzilla
08-11-2012, 22:17
Ако се бръсне е гей,ако не се бръсне е прекалено космат - няма угодия за момичетата,така че не си струва да го правиш за тях.Друг е вече въпросът,ако така ти самият се чувстваш по-добре.Тогава чуждото мнение изобщо не е от значение,а и баща ти май е с прекалено остарели възгледи.

draid
08-11-2012, 22:26
Приятел, те утре момичетата може да поискат и да си обръснеш веждите или да си отрежеш ръка, че така е по-модерно. Ще го направиш ли ? Не мисля че един уважаващ себе си мъж трябва да си скубе веждите, щото няква заспала патка си мисли че така е по яко. Аз към веждите не бих си посегнал дори, приятелката ми да ме моли на колене. Краката също не си ги пипам и не мисля че съм станал по малко актуален да ти кажа.

gt-r
08-12-2012, 15:52
Махането на космите по краката или по тялото си е лично твой избор ,въпрос на хигиена,но иначе си е краста голяма....... Никой не може да каже какъв си без да те познава.

sashko705
08-12-2012, 16:07
Стига сте се заблуждававли... всеки може да каже какъв си от пръв поглед.. Ти си гей, тъпанар и очевидно си позор за баща ти. Никой горд баща не би нарекъл сина си педерарст.. Никое интелигентно момиче няма да те хараса, но ти трябва да си окей с това, защото не можеж да отличаваш малоумните кифли от интелигентните момичета, защото и ти си малоумен... Deal with it..

wiiwa
08-12-2012, 19:33
Веждите си ги скуби само по средата, не ги оформяй, нищоооооо друго не ги прави.Педалско е. А за космите на краката не е нужно, освен ако не са като гора. И все пак никой не би трябвало да си прави илюзии какъв е човека, съдейки по броя и дължината на космите му на краката. А и за мен е грозно и гнусно мъж да има косми на всяяяяко едно място от тялото си. Примерно на гърба е гадно.

xpawn
08-12-2012, 22:22
Стига сте се заблуждававли... всеки може да каже какъв си от пръв поглед.. Ти си гей, тъпанар и очевидно си позор за баща ти. Никой горд баща не би нарекъл сина си педерарст.. Никое интелигентно момиче няма да те хараса, но ти трябва да си окей с това, защото не можеж да отличаваш малоумните кифли от интелигентните момичета, защото и ти си малоумен... Deal with it..

Малко прекаляваш с думите си, не мислиш ли?!

sashko705
08-13-2012, 09:02
Малко прекаляваш с думите си, не мислиш ли?!

Истината боли, нали?

xpawn
08-13-2012, 10:47
Познаваме ли се, че да си изказваш мнението? Ела ми кажи в очите 'педерас, гей, тъпанар'! ;)

Amore-Mio*
08-13-2012, 10:58
Брат, май не си наясно с нещата. Повечето момичета обръщат внимание на такива, тъй че няма да стоя назад с материала. В грешка си. Мен лично чак толкова поддържани не ми харесват, макар да съм нито за , нито против. Все пак всеки с вкуса си. О'кей, за краката да речем е приемливо, ама чак да тръгваш да си оформяш веждите - педалско на мен ми се вижда.