PDA

View Full Version : За всички тийнейджъри! Да си направим сайт!



Отчаяната..
08-11-2012, 12:02
Здравейте! Искам да си направим сайт на тинейджърите и да пишем всичко което ни хрумне..Кое ни вълнува,кое ще е полезно за околните..Та. Трябват ми поне 4-ма .. Но също ми трябва някой който да ми помогне да направим сайта! Е..Чакам ви :)

bijou
08-11-2012, 14:53
Ъъъ.. teenproblem не е ли точно това?

so frickin' dumb
08-11-2012, 17:13
не, че искам да ти убивам желанието, ама.. горния пост съдържа мнението ми.. и също така няма смисъл да правиш теми и в други раздели за този "сайт". ..

Anichkaxxwee
08-11-2012, 21:17
Бoжее, а тва кво е?! :D

Amore-Mio*
08-13-2012, 10:12
Търсиш внимание ли?
Нали всички сме поради тая причина тук, че точно Teenproblem е това, което ти се опитваш и искаш да направиш. Има си готов сайт за teenager'и и няма смисъл от някаква аматьорска, която няма да е толкова посещавана. И ще е безсмислена. Съжалявам, че бях с отрицателно мнение към идеята ти. Но все пак успех.

prettymonster
09-10-2012, 10:07
Идеята не е лоша , но няма смисъл при положение , че има и други такива сайтове ..например този ;д И си ни е добре :) Направи си сайт , но по-добре да е за нещо друго :)

SuNsEt
09-10-2012, 11:23
Ех ако знаеш колко много хора са се опитвали да си правят такъв сайт ...Накрая се оказва,че в него пишат максимум 10 човека. Просто този сайт И форум е сигурно най-популярният сред българчетата ;д Съмнявам се да го победиш по рейтинг най-малкото,защото тук са вложени И пари, докато твоя сайт едва ли ще има за начало такъв тласък.
Пък ако не искаш да са много хората,които да пишат в сайта ти- окей, но вместо да правиш сайт можеш да си направиш общ чат в скайп или някаква група във фейсбук.