PDA

View Full Version : Знае ли някой,кой е този филм ?



sLowm0tioN
08-11-2012, 13:05
Даваха го по телевизията преди няколко години.Ставаше дума за някакви тийнейджъри - момиче и момче.Бяха си добри приятели.Момчето обичаше да прави експерименти и направи някакъв шампоан за момичето,от който да й расте по-добре косата.Но се получи така,че от този шампоан започна да й расте брада ... и колкото и да я бръснеше,тя порастваше отново.Много искам да го гледам,но нямам никаква идея как се казва.Ако някой си го спомня,нека каже.Много ще съм ви благодарна! :)

butterflyyy.
08-12-2012, 12:07
Не знам за такъв филм, но ми се струва интересен. :D

Ninitoo
08-28-2012, 08:34
Много ми е познат този филм - знам че съм го гледала но не мога да се сетя кой е . Съжалявам . Не знам дали е уместно да пиша в тази тема , но не открих точна тема за въпроса ми , а не искам да правя нова тема . Та преди по jetix даваха едно сериалче , помня че имаше един комикс и каквото ставаше в комикса ставаше и в реалния живот , даваха го преди няколко години . Много искам пак да го гледам , но не знам как се казваше.

SuNsEt
08-28-2012, 09:38
Много ми е познат този филм - знам че съм го гледала но не мога да се сетя кой е . Съжалявам . Не знам дали е уместно да пиша в тази тема , но не открих точна тема за въпроса ми , а не искам да правя нова тема . Та преди по jetix даваха едно сериалче , помня че имаше един комикс и каквото ставаше в комикса ставаше и в реалния живот , даваха го преди няколко години . Много искам пак да го гледам , но не знам как се казваше.
Гледала съм го и имаше един лош дето нещо се опитваше да им навреди ,и имаше една книжарница с комикси май...

explosion_
08-28-2012, 10:03
Ебати филма! :razz:

Ninitoo
08-28-2012, 10:19
Гледала съм го и имаше един лош дето нещо се опитваше да им навреди ,и имаше една книжарница с комикси май...

да точно така беше и мисля че главните герои бяха момче и момиче ако не се лъжа даже бяха брат и сестра