PDA

View Full Version : Стрии !! Всякакви процедури и кремове.



stephaniie
08-11-2012, 18:31
Здравейте!!
Искам да ви помоля да ми кажете кремове или някакви процедури, които да помагат на вече появили се стрии.
Който е опитвал разни неща и са му помогнали да пише. Тази тема съм я публикувала, защото съм чела много форуми и всеки е писал с какво се маже в момента, но не е написал крайни резултати. Също така във всяка 1 тема съм срещала хора, които казват " Стриите няма как да се махнат. Каквото и да опитвате те си остават ". Не търся някой, който да ми казва това, а доволни резултати от опитите си.
Благодаря предварително. Ще чакам помоща ви, от която имам голяма нужда :(

zarzamora
08-12-2012, 09:49
Не могат да се махнат, само избледняват.
Моя приятелка ползваше лосиона за стягане на Dove. Ефект имаше чак след 4-5 месеца.

stephaniie
08-12-2012, 20:59
Благодаря :)
Хайде помагайте! Моля ви :(

sian4eto
08-13-2012, 11:56
Ще си задам тук въпросите,за да не правя друга тема понеже тази е свързана с един от въпросите.
1.Вярно ли е ,че ако мажеш частите на тялото си там където имаш стрии те ще избледнеят?
2. Утайката от кафето помага ли за премахване на целулит?

Братовчедка ми прилага и двата метода и казва,че има ефект,но аз не забелязвам и реших да попитам и вас.Благодаря предварително за отговорите :)

Amore-Mio*
08-13-2012, 13:29
^ Вероятно е нужно повече процедури. В продължение на месеци, да кажем.
Иначе ще следя темата, че и аз търся лек за тия стрии.

DeviL_AsS
08-13-2012, 14:12
Мисля,че има някаква процедура по махане на стриите в козметичните салони,ама е скъпичка.
А за целулита утайката от кафе го маха.Аз нямам целулит ама се търкам с утайката от кафе и после кожата ми става страшно мекичка .

Dirty Version.
08-15-2012, 03:50
чувала съм, че лосиона против стрий на Икаров помага. по принцип неговите продукти са изцяло съставени от етерични масла и такива неща.

душове редуващи гореща и студена вода за стягане на кожата и свиване на порите. винаги трябва да се завърши със студена вода.

спорт/фитнес/тичане/упражнения и т.н. всичко, което ще тонизира тялото ти и ще го стегне.

ако се сетя още нещо ще пиша пак

stephaniie
08-15-2012, 10:50
Пробвала съм това масло на Икаров против стрии и не помага.
Една приятелка ми каза за някакви ампули Phytolastil Lierac, много помагали. Стриите се махали до 99%. Имам голямо желание да ги закупя, но за жалост са много скъпи и няма да мога.
Чувала съм и за процедури с целутрон, но и те са скъпи. Така, че ако знаете нещо, което не е толкова скъпо може да споделите.