PDA

View Full Version : ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ ..



world91
08-11-2012, 21:19
Защо по дяволите не мога да я забравя.. мина повече от година ДАМН ИТ ..и още мисля за нея.. на нея не и пука и сигурно даже не се сеща за мен.. когато съм сред приятели не се същам говорим си за курви и т.н. въобще не се сещам .. като обаче съм пред компа или се излежавам в леглото все отнякъде ми изплува в шибаното съзнание.. всеки пат си казвам спираш не ти дреме за нея забравил си я .. имам чувството че това ще продължи цял живот ..

SuSamka
08-11-2012, 21:22
Защото може би си влюбен.
Спокойно, ще ти мине.

world91
08-11-2012, 21:23
Искам тва да престане бе .. не искам да ми се случва никога повече и НЕ ИСКАМ ДА СТОИ ДО КРАЯ НА ШИБАНИЯ МИ ЖИВОТ

Amellia
08-11-2012, 21:30
Спокойно, няма да си така до края на живота ти. Млад си още (предполагам), ще срещнеш още мнооого млади дами, които ще имаш шанса да залюбиш. Просто трябва един ден да седнеш и да обмислиш цялата тая ситуация. Какво толкова те привлича в момичето, защо точно тя, какво има тя, което другите нямат - отговори си на тия въпроси. Направи си, така да се каже, сериозен разговор със себе си.

world91
08-11-2012, 21:35
на 19 съм .. тва с обмислянето съм го пробвал и сравнявал хиляди пъти .. много са я превъзхождали и с по големи цици и с по-хубаво тяло ,но не мога да я забравя

druzilla
08-11-2012, 21:50
Може би именно защото си намирал в нея нещо повече от красиво лице и големи цици? Сега си мислиш,че никога няма да я забравиш,но повярвай ми - ще дойде момент,в който изобщо няма да се сещаш за нея..

world91
08-11-2012, 21:53
Кога ще стане според теб това .. щото вече мина повече от година ..

druzilla
08-11-2012, 22:01
^Била съм в твоето положение и го преодолях след почти 2 години :D и все пак то си е индивидуално.Както гласеше една картинка във фейсбук "Бивш се забравя с нов" , така че ще се появи друго момиче и ще забравиш за предишната , не се тревожи. ;)

notlike
08-11-2012, 22:03
Като ти се доходи по голяма нужда и си представи, че лайното е твоят душевен товар и "разтоварваш" всичко веднъж завинаги :D Майтапът встрани - когато му дойде редът, ще я забравиш. Няма нито фиксирана дата, нито точен човек, който ще ти реши проблема със сигурност. Строго индивидуално е - твоята тема е по-скоро оплакване и начин да ти олекне, защото съвет няма как да ти се даде :]

druzilla
08-11-2012, 22:05
Майтапът встрани - когато му дойде редът, ще я забравиш. Няма нито фиксирана дата, нито точен човек, който ще ти реши проблема със сигурност. Строго индивидуално е - твоята тема е по-скоро оплакване и начин да ти олекне, защото съвет няма как да ти се даде :]

+1 (y)

3oPuTy
08-11-2012, 22:41
Не искам да те отчайвам,но няма определен период от време,за което ще я забравиш ...
Аз имам такова момче в живота си и вече почти 6 години не е мръднало от главата ми.Имала съм други връзки и то доста дълги (а с него бяхме заедно едва месец,но се разделихме заради лапешкия ми акъл),но не е минавал месец,в който да не се сетя за него и това при все,че не се бяхме виждали и чували 5 години.Преди около година го видях и краката ми се подкосиха,пеперудите в стомаха също се появиха - абе чувствах се по начина,по който се чувствах преди почти 6 години ... Примирила съм,че няма скоро да излезе от съзнанието ми.Като за капак в момента поддържаме отлични приятелски отношения и поради този факт нещата стават дори по-сложни ама к'во да се прави :)

x3eme
08-11-2012, 22:45
на 19 съм .. тва с обмислянето съм го пробвал и сравнявал хиляди пъти .. много са я превъзхождали и с по големи цици и с по-хубаво тяло ,но не мога да я забравя

ебати сравнението
ти май обичаш циците и тялото и

kitti123
08-11-2012, 22:59
Любов с любов се забравя. Помисли над това :)

scandalousLady
08-12-2012, 07:52
^ Съгласна съм. Когато най-малко очакваш ще се появи друго момиче.

footballitsmylife
08-12-2012, 08:18
пич.. стегни се

xXxPETYAxXx
08-12-2012, 09:40
Еми с приятелите си като обсъждате, както сам каза "курвите", как искаш да я забравиш. Като се занимаваш с такива моми няма скоро да забравиш тази, която смяташ за стойностна! Намери си момиче, което да не е само "цици" и "хубаво тяло" а нещо повече. Деградираш като се занимаваш с нещо под нивото на бившата ти, съответно под твоето ниво
;)

world91
08-12-2012, 10:09
kitti123 -Е как да се влюбя насила за да я забравя..като помисля над нещата по добре да не се влюбвам никога повече,щото кво следващия път като се прекакат пак нещата и пак ще ми трябват еди колко си години за да я забравя предишната ..това е шибано

xXxPETYAxXx

^ аз съм едва на 19 години.. нормално е да се заглеждам по курви с големи цици и хубави тела.. все пак искам да си изживея яко живота .. а в по горното си изречение казах,че няма особено голям смисъл влюбваш се- после не може да забравиш тоя човек 5 год примерно и после пак същата шитня и така до края на живота ..

3oPuTy
08-12-2012, 10:57
Много си се заблудил ;)
Рядко има хора,които да не можем да избием от ума си и не след всяко влюбване следват месеци или години в "мъки по бившото гадже" :)

fenastz
08-12-2012, 12:18
Нормално е, очевидно си имал силни чувства към нея. Недей да отблъскваш мислите за нея, невъзможно е. Вместо това си припомни всички лоши неща, които ти е причинила и вземи да я намразиш. Звънни ѝ и я напсувай. Идеята е

1. да си припомниш защо вече не сте заедно
2. да не си даваш фалшиви надижди, защото заради тях се измъчваш

:)

world91
08-12-2012, 21:19
^ Пичага ако и се обадя няма ли да се сети,че не съм я забравил и след това да се смеят с приятелките си и да си помпа самочувствието с тва ?

sWeeX
08-12-2012, 21:55
Човек.. знам как се чувстваш.. да... гадно е. Не че и аз искам да те разочаровам ама наистина няма срок...
Аз също така не мога да забравя първата си любов.. беше преди вече... 4, клонят към 5 годнини...беше прекалено силна, но толкова и несподелена. Както и да е...
Аз все още не мога нито да я погледа в очите, нито да говоря нормално с нея. Нонстоп е в мислите ми, колкото и да опитвам да се виждам с различни момичета все я сравнявам с тях. А тя съм 120% сигурен, че дори не помни, какво съм изпитвал към нея, въпреки, че е знаела.
За това.. просто занимавай си се с други женски и се надявай да ти излезне по- скоро от главата :)

Amore-Mio*
08-12-2012, 23:05
Към нея си изпитал нещо силно, което и до днес те държи. Но си зависи изцяло от теб дали ще я забравиш или не. Запомни я с доброто. Наложи си силна воля за всичко останало. И за да преодолееш чувствата си.

Anichkaxxwee
08-12-2012, 23:57
Влюбен си, това е

Спокойно, след време ще я забравиш

TheBanzai369
08-13-2012, 04:08
Dude, dudeee, don't care about things that don't care about you! :)

N1ksun
08-13-2012, 09:19
Pain, without love
Pain, I can't get enough
Pain, I like it rough
'Cause I'd rather feel pain than nothing at all

Това

SHPAIdURmeN
08-13-2012, 10:21
ехее че тя е много гаден човек ако я направи тая работа "да си помпа самочувствието....." (съжалявам че я обиждам ама си е така) единственият начин да я забравиш с друга (някакво купонче бързо запознанство някакъв безчувствен секс нещо подобно, колкото да по запълни тази мисъл за нея или направо да си хванеш истинско гадже), 3. а другият начин е да оставиш времето да лекува (тоест да изтърпиш максимум още една година мислейки си за нея) . Също така кажи на своите приятели за това (обаче тия който щете разберат) това може да помогне за 3тия начин приятелите добре отвличат вниманието да знаеш.. :)

world91
08-13-2012, 15:17
(някакво купонче бързо запознанство някакъв безчувствен секс нещо подобно, колкото да по запълни тази мисъл за нея или направо да си хванеш истинско гадже)

^ Звучи добре :)

world91
08-15-2012, 15:06
да се похваля.. изчуках ебати яката мацка без даже да и знам името :Д нито тя моето .. чувствам се перфектно :) SHPAIdURmeN за кво ми е гадже пичага, като и така може да си карам .. и приятелите ми ме бяха посъветвали по тоя начин,но не очаквах че няма да я забравя толкова време,но от сега натам мисля,че поне аз свърших с нея :)

SHPAIdURmeN
08-15-2012, 20:32
Значи все пак съм ти бил от помощ , радвам се пич (явно съвета с безчувствен секс оправил нещата) . Пожелавам Ти да не ти се случва нещо подобно с някое друго момиче за в бъдеще ;) :)

world91
08-16-2012, 12:57
Пичага,мене и приятелите ми ме бяха посъветвали преди така,но не знаех , че няма да я забравя година и нещо :) но ето че с чукането на яки курви се оправят нещата :) ще продължавам така :)

tori
08-16-2012, 13:37
Pain, without love
Pain, I can't get enough
Pain, I like it rough
'Cause I'd rather feel pain than nothing at all

Това
Dude, i love this song. <3 Иначе на автора - спокойно, все някога ще я забравиш. Както казаха - спомняй си лошите моменти с нея, болката, която си изпитал, припомняй си за какво сте скъсали. Ядосай и се, нахрани я в ask, изкарай си нервите по някакъв начин (естествено без да нараняваш физически нея или някого друг) и после си живей живота. Дори плачи от яд и от болка ако е нужно. Нали знаеш - наплачи се, за да има място за усмивки.

world91
08-16-2012, 19:21
^ Предпочитам да чукам яки курви :D