PDA

View Full Version : Мъжка стаистика за жените



babity
08-12-2012, 10:49
Понеже мъжката част на този форум твърде лесно окачествява жените като такива и онакива... Питам! Кога, драги мъжленца, намирате за приемливо вашата избранница да ви позволи разни своеволия (секс 8-) ). Къде във времето е границата между твърде раното и твърде късното?

MarkKnight
08-12-2012, 10:52
емии поне един месец трябва да мине хахаха,но при всеки е различно,когато се чувства готова тогава,не трябва да се пришпорват нещата.

prosto_chovek
08-12-2012, 11:58
ю'р бек? :)

fenastz
08-12-2012, 12:11
Че де да знам? То си идва, аз не броя дните...

GLaDOS
08-12-2012, 13:04
Според зависи.Всеки е индивидуален,както и комбинацията на двойката. Ако става дума за сериозна връзка,месец ми се струва приемливо,поне да научим основните неща един за друг.
Неща като "твърде рано" и "твърде късно" не признавам.

Joc
08-12-2012, 13:08
искам да ги ебем преди да се запознаем

Irti
08-12-2012, 13:20
Няма твърде рано.

Ако не си пришпориш нещата ти - няма й да те огрее.

babity
08-12-2012, 14:34
Имах предвид товА, че не вземате насериозно някоя, която ви е дала на 1/2/3 среща, но сте категорични и че не искате да чакате. Къде е средата питам, когато говорим за връзките??

SisiStrange
08-12-2012, 14:49
Имах предвид товА, че не вземате насериозно някоя, която ви е дала на 1/2/3 среща, но сте категорични и че не искате да чакате. Къде е средата питам, когато говорим за връзките??
При нас не съм се сещала въобще за тая дилема и го направихме 1 седмица след като тръгнахме и то в един парк. Пък си се взимаме насериозно. XD Според мен въпросът е да си дойде спонтанно. Ей така, да се поискате и да го направите. Без планиране и въпроси. Започне ли се с думи, тогава идват такива съмнения и странни идеи и от двете страни.

Когато виждаш, че едно момиче има хубав характер, пасващ на твоя, имате химия и много теми за разговор, няма как да я приемеш несериозно само, защото и тя обича секса и те иска. Ако бях мъж, бих се притеснила много повече, ако ме отблъскват напълно с идеята за някакво чакане. Все едно съм нежелан. :Д Това е някакъв предразсъдък.

gt-r
08-12-2012, 18:17
Това е много спонтанно и относително.

DisappointedDreamer
08-12-2012, 18:30
При нас не съм се сещала въобще за тая дилема и го направихме 1 седмица след като тръгнахме и то в един парк.

И ние така :lol:

и за седмицата, и за парка 8-)

dimitar_ak
08-12-2012, 18:49
Точен отговор няма. Не мога да го кажа като време, то е етап във връзката ми с една жена. Сексът е черешката на тортата. Трябва да съм я опознал достатъчно, защото ако секса се случи преди това той би изкривил представите ми. Споменавал съм какво е "сексуално заслепяване" в една връзка. Това е, когато не харесваш самия човек, а харесваш секса с него.

Amore-Mio*
08-13-2012, 10:51
Принципно не признавам определения като "твърде рано" или "твърде късно", макар да съм правила секс само с настоящия си приятел. Случи се спонтанно. Искахме го и двамата. Направихме го чак след приблизително 3 месеца, откакто ходехме. Не мога да го определя нито като твърде рано, нито като твърде късно. Нужно ми беше време и опознаване, както и при него. Опознахме се предостатъчно и нещата се получиха. Всичко си е индивидуално. И изцяло решението си зависи от двойката. Аз реших така да станат нещата, макар не чак в продължение на 3 месеца, но исках да съм сигурна, че искам да съм с него.

Furious?
08-13-2012, 11:17
Зависи.Секс съм правил още от първия ден , в който сме се запознали , обаче само в дискотеки.Иначе на 3-4 среща се получава.Естествено има курви , които са готови още на първия ден

SisiStrange
08-13-2012, 11:23
И ние така :lol:

и за седмицата, и за парка 8-)
Южен? XD

psychopath
08-13-2012, 13:41
Имах предвид товА, че не вземате насериозно някоя, която ви е дала на 1/2/3 среща, но сте категорични и че не искате да чакате. Къде е средата питам, когато говорим за връзките??

С единствената ми сериозна приятелка, точно на 3тата среща си легнахме, а едвам се сдържахме още на 1вата. : )
Според мен няма твърде рано, не е това същественото...