PDA

View Full Version : Какво ще кажете



balsamkata
08-12-2012, 14:25
Не знам от къде да започна .. цикълът ми трябваше да дойде на 4-5 този месец, но вече няколко дни ми закъснява. Началото на месеца се върнах от море, малко съм под напрежение тези дни, а и бях леко настинала, предполагам, че това може да са причини за закъснението, за морето в смисъл от смяната на климата.Проблемът ми е, че вчера правих секс със презерватив, но след като свърши приятелят ми си махна презерватива и аз лежах върху него. Не съм усетила някаква течност от долу, но кой знае със сигурност. И сега заради закъснението на цикъла ми и нещо съм се филмирала, не вярвам да съм бременна, но много се притеснявам да няма някой гаф ..

Oy7ofCon7roL
08-12-2012, 14:31
100% е за дет си лежала върху приятеля си след като е свършил.... къде ти е бил умът :shock: сега си носи последствията :(

FuCKkK13
08-12-2012, 14:38
нищо ти няма.. дишай.. най вероятно е от смяна на климата,а това че си под стрес няколко дни също допринася за закъснението... успокои се.. иначе предменструални симптоми ?

пAteNцЕ
08-12-2012, 14:43
Нищо ти нема мацка ;) не се стресирай,че може да закъснее още повече :Д

balsamkata
08-12-2012, 15:19
Снощи ми беше третия път, откакто водя полов живот и някакси не мога да се отпусна, постоянно си втълпявам някакви глупости. А всъщност дали е възможно генеколог да каже за бременност 2-3 дни след половия акт?

Cloud9
08-12-2012, 15:20
Не, не е възможно. Не си бременна! Нормално е да се откача при първите опити. Но бъдете по-внимателни и попрочетете как се забременява.Не е толкова лесно, колкото си мислиш.

FuCKkK13
08-12-2012, 15:22
абе момиче нищо ти няма.. тия деца не се правят ей така :? .. я дишай спокойно ! .. и щом от скоро правиш секс е нормално да ти закъснее - при повечето момичета закъснява.. колкото до втълпяването - щото от скоро.. след време ще улегнеш на тая тема и няма да се притесняваш така...

nymphadora
08-12-2012, 15:24
Не си бременна,успокой се.

http://www.detski-sviat.com/index.php/content/view/82/105/ в този сайт занапред можеш да си изчисляваш овулацията и плодовитите дни и да ти е спокойно. :)

UltraBlue
08-12-2012, 15:53
Споко моята приятелка също беше на море като тебе и и закъсня 3 седмици

AnarchyBoy
08-12-2012, 16:03
Мен ми е много чудно и смешно как се панирате :lol:

ХОРА , КОЙТО ИСКАТ ДЕЦА ОПИТВАТ С ГОДИНИ БЕЗ РЕЗУЛТАТ

нз защо си мислите , че ще стане чак толкова лесно (да знам то веднъж трябва)
ма имате много изкривени представи за това как се прави бебето
ДОРИ И ДА СВЪРШИ В ТЕБ ПАК НЕ Е СИГУРНО (дори и да не сте ялови и 2-мата) ПАК НЕ Е 100 %

:D малко се унесох , да ме извинявате!
ае с здраве ;)

xXxPETYAxXx
08-12-2012, 16:26
Ако предните пъти, в които сте правили секс сте се пазили няма какво да се панираш! Нормално е щом първият ти път е бил скоро да ти закъснява :)

Neftochimic
08-12-2012, 16:49
100% е за дет си лежала върху приятеля си след като е свършил.... къде ти е бил умът :shock: сега си носи последствията :(

:D hahha, браво, браво

dimitar_ak
08-12-2012, 18:56
Мен ми е много чудно и смешно как се панирате :lol:

ХОРА , КОЙТО ИСКАТ ДЕЦА ОПИТВАТ С ГОДИНИ БЕЗ РЕЗУЛТАТ

нз защо си мислите , че ще стане чак толкова лесно (да знам то веднъж трябва)
ма имате много изкривени представи за това как се прави бебето
ДОРИ И ДА СВЪРШИ В ТЕБ ПАК НЕ Е СИГУРНО (дори и да не сте ялови и 2-мата) ПАК НЕ Е 100 %

:D малко се унесох , да ме извинявате!
ае с здраве ;)

Успокоявай се така. Ако знаеш статистиката колко случая знае за забременели от 1-ви път, та дори и от първи полов акт.

UltrasGirl
08-12-2012, 19:43
Спокойно на мен трябваше да ми дойде на 06.07.12 а ми дойде на 30.07.12 преди морето трябваше не ми дойде мислих си че там ще ми дойде не ми дойде прибрах се в София НЕ МИ ДОЙДЕ ... ии бях яко се филмирала и секви глупости в главата ми се въртяха .. и накрая като ми дойде направооо умрях от кеф както каза по горе приятелят ми .. така че просто ако не ти дойде до 2 седмици направи тест .. Аз тест не съм си правила защото ме беше страх (колкото и глупаво и тъпо да звучи)

FuCKkK13
08-12-2012, 21:25
какви тестове какви 5 лева бе хора.. момичето е правило безопасен секс !!!.. сега ако си сметне и овулацията и ако не е била в овулация няма абсолютно никаква причина да се притеснява..

HollyGolightly
08-13-2012, 02:44
Всеки ден едни и същи въпроси, и не не си бременна, стига си се панирала.

Amore-Mio*
08-13-2012, 07:55
Нищо ти няма.
Най - вероятно причините са смяна на климата и стрес/напрежение. Спираш да се притесняваш и това е. Нормално е първите пъти да са такива, да се притесняваш и да ти закъснява. След време ще свикнеш. Но ако искаш да си по-сигурна, вземаш си едно направление и отиваш при гинеколог.

balsamkata
08-13-2012, 20:32
Искам само да ви споделя, че ми дойде! Спокойна съм вече, благодаря на тези, които ми обясниха и ме успокоиха по някакъв начин ! :))))