PDA

View Full Version : Голям проблем.



LordDarkar
08-12-2012, 18:40
Имам голям проблем. Съжалявам ако тук не е раздела, но съм притеснен и не мога много много да гледам в момента.
Имам карта ДСК Тийн (мисля че дебитна се води). Та от както имам си позволих много "непозволени" неща да правя с нея....(да пазарувам от ebay, да вкарвам пари във футболни залози). До момента нямаше проблем, но се стигна и до там.
Регистрирах се в един сайт....и от там са ми взимали пари. Проблема идва, че съм направил сметка 480 $ без дори да знам, че съм я направил. Бих искал да разбера как мога да разбера, дали картата ми е блокирана(тъй като преди време се опитах да си направя регистрация в epay и ми изписа, че е) и ако не е блокирана(или е блокирана) а в нея няма и 1 стотинка, има ли някакъв начин този сайт да ми вземе пари?

Знам, че ще последват отговори като- да си мислил преди да го правиш; какъв си ти бе? и т.н....но се разкайвам за нещата които съм направил и искам по някакъв начин да се опитам да "мина номера", без от този сайт да ми вземат и стотинка, тъй като живея в бедно семейство, майка ми е зле със сърцето и работи непрекъснато и вечер пие, за да не взима успокоителни и ако разбере...е свършено с мен.
Моля ви, помогнете ми. Имам нужда от помоща ви.

Amellia
08-12-2012, 19:03
По принцип като е дебитна картата се предполага, че има някаква сума пари в нея и тоя сайт трябва да е взимал от тая сума, съответно не може да вземе повече, от колкото е там.
А за да не ти дърпа повече пари иди в банката и си я блокирай, ако не е блокирана.

LordDarkar
08-12-2012, 19:14
Е тя няма пари в нея, макс 20-40 стотинки-Да са ги изтеглили- няма проблем. Но въпросът е- могат ли и когато има 00.00лв да изтеглят нещо? (тоест да стане на - ??)
Могат ли да я запорират и да не мога да я блокирам?
Иначе още утре ще отида и ще я блокирам(даже смятам да я прекратя), но въпросът е например ако я премахна, има ли някакъв начин да си потърсят парите?

Забравих да кажа- сайт-а не е Български, нито е в България!

windowlicker
08-13-2012, 05:41
Зависи какви са условията на банката. Може да не могат да ти вземат повече отколкото имаш, но може и да могат и всеки път като го правят ти се начисляват такси (в САЩ са обикновено около $30). Така че трябва моментално да идеш и да видиш за какво става дума в банката. Също така ако тези пари не си ги оторизирал трябва да кажеш на банката веднага, за да могат да се разправят с тези от сайта. Не знам как става в България, но със сигурност също трябва да изискаш от сайта касова бележка за какво точно са ти взимали пари.

Интересно ми е ако парите ги беше изкарал със собствен труд дали щеше да подхождаш толкова нехайно?

LordDarkar
08-13-2012, 06:22
Ако аз бях изкарал парите (от такъв сорт) - едва ли...но със сигурност щях да тръгна да търся вратички и до дело.
Въпросът е, че нито мога да работа(за да изкарам парите ако се наложи да се плащат), нито да заведа дело, тъй като има за какво да се завежда дело към сайт-а.
Благодаря все пак за съвета

Amore-Mio*
08-13-2012, 07:58
Не знам как седят нещата при банките. Отиди и говори с някой служител, най - добре. Поговори и с майка ти, макар да е болна и подобни. Да си мислил навреме. Сега, сам не можеш да се измъкнеш от цялата каша, ако е такава.

windowlicker
08-13-2012, 14:41
Какво ти казаха от банката?