PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата . . . .



daneka4
08-12-2012, 19:22
Всъщност не знам дали тука да пиша. Не знам дори защо пиша ...... Просто се чудех как момичетата привличат вниманието ви. Смисъл имам хубаво тяло , за красота не знам дали да говоря. Всички ми казват , че съм красива , но не виждам нищо интересно във външния си вид. За характер не говоря щото няма как да ме познава непознат. Когато съм с приятелки навън ми казват , че момчетата ме заглеждат. Някои дори ме заговарят. В интернет също съм се запознавала и винаги е едно и също - говорят ми глупости от сорта на " цял ден мисля за теб ; прибрах се заради теб ; как може да си толкова сладка и други глупости на които никога не съм се връзвала. Та към същността - Когато се запознавам с момчета първо не знам какво да говоря, а аз говоря непрекъснато. И второ - просто имам чувството , че всяко нещо което кажа ще им се стори странно или досадно. Когато говоря с момчета винаги има клишета , а аз мразя клишета. Просто му казвам , че ако ще ме сваля да е по - оригинален. Онзи ден ходих да помагам на леля ми в заведението й и трябваше да обслужа 4 момчета. Единия реши , че ще се прави на бруталния сваляч и аз играх по неговата игра. Като ми кажеше нещо гадно аз също му отвръщах , но всичко беше по един закачлив начин. А един негов приятел постоянно ме наблюдаваше и сякаш искаше да ме заговори , а аз идиотката въпреки че го харесах се правих че не виждам. И така 20 мин докато Оня не си изтърси последната умна реплика и аз просто му казах , че ми дължи 7лв с бакшиша. След 10тина минути гледане към мен станаха и си отидоха. Та въпроса ми ..... най-сетне , толкова ли е зле , че ПОКАЗВАМ че не вярвам на тъпите им "романтични коментари" и че не лигавя като останалите разглезени кифли. Просто не искам да съм като останалите момичета - поредната. :/ Май стана много дълго ..... и объркано.

lori4ka_ani
08-12-2012, 19:53
И аз се държа така с тях и явно те си мислят ,че просто не ги харесваш..

wiiwa
08-12-2012, 20:28
Наивно е да мислиш че някой ще те види и веднага ще започне да мисли за сватба, деца и бля бля бля с теб. А и ти какво искаш да ти кажат ? '' Здравей много си грозна, как си ?'' ? Не го приемай като обида, само давам пример, а и няма как да те обидя за външния ти вид като не съм те виждала и си нямам на представа как изглеждаш. Някои от тях са доста глупави ,да ,и коментарите им също,да ,но е по добре от '' само да те хвана ще те скъсам '' например, това е вулгарно, грубо и с този коментар показваш количеството на умствения багаж и все пак съм го чувала много пъти.

Amore-Mio*
08-13-2012, 13:47
Много добре постъпваш даже, като им показваш, че си такава и не вярваш в заучените фрази. Бъди себе си. Някак тия заучени фрази губят смисъла си, като всеки втори ги повтаря. Но повярвай ми, че един ден ще излезе човека за теб, който ще те сваля по най - оригиналния начин. От личен опит ти го твърдя. Настоящият ми приятел беше изключително честен, искрен и оригинален.

daneka4
08-20-2012, 16:20
Мерси за коментара , но не мисля нищо от това за сватбите и децата и бля бля ........... Мерси все пак. :)