PDA

View Full Version : Помогете моля ви !!



iceto20
08-12-2012, 19:47
Значи моят проблем е следният - Не мога да си забеля главичката на пениса, когато съм в ерекция, а когато не съм в ерекция забелването е напълно безпроблемно, прочетох темата "Фимоза или защо не мога да си забеля главичката" но моят проблем не беше нито един от трите- когато се опитам да я забеля повреме на ерекция може да се каже че МНОГО МАЛКО от главичката се показва даже няма и полувината. На 13 години съм и това ми пречи на мастурбацията !! Мислех да пробвам преди да започна мастурбация докато още пенисът ми не е "станал във ерекция" да си го забеля и после като почна да мастурбирам и премине в "състояние на ерекция" всичко да е нормално със забелена главичка но ме е страх да го опитам ! Помогнете със каквото можете и предварително ви благодаря !!!

mkio
08-14-2012, 09:31
По време на ерекция опитвай постепенно за избутваш кожата назад, не дърпай силно, спри като усетиш болка и започни отначало. След време ще успееш да я забелиш, все още си малък и не е нещо ненеормално.

besso
08-14-2012, 09:43
Това се нарича Фимоза и има цяла тема за този проблем. Спокойно, ще ти се отпусне кожичката с времето :)