PDA

View Full Version : ОБЪРКАНИ ЧУВСТВА :( :( :(



dodi33
08-12-2012, 20:44
Здравейте. :) Сега ще ви разкажа за моите объркани чувства . От няколко дена излизам с едно момче, което много ми допада и по характер и по външен вид, но много искам да започна и да изпитвам нещо към него. Да се влюбя и привържа, както той към мен. Знам, че е рано, но ме е страх да не се получи, защото преди време постоянно се привързвах към най-добрите си приятелки и имах усещането, че съм влюбена в тях. Като ги видех се радвах и изпитвах страхотни чувства (привързване, радост, понякога съм се разтрепервала от радост като ги видя, ако не сме се виждали доста време). Имала съм доста често мисли с тях . Да, но пък с тях се знаем от поне 1 година и може би е било по вероятно да се привържа. Виждам се с него, прегръщаме се и нищо не усещам. Усещам само празнота и безразличие. (Само да спомена,че не се целува хубаво , може и заради това да е, не знам). Но много ме е страх ако след време не се влюбя в него. Ще си помисля, че съм обратна, защото към приятелки става по-лесно и по-бързо и защото към още едно момче стана по същия начин (но там вече при него е друг случая- не ми харесваше) :( :( :(

dodi33
08-12-2012, 20:51
само да допълня, че в момента имам доста семейни проблеми и още преживявам раздялата с най-добрата си приятелка :(

Anichkaxxwee
08-13-2012, 00:28
Нали в 'Любов' пусна такава тема

Amore-Mio*
08-13-2012, 08:17
Една тема е напълно достатъчна.

Иначе , както ти казах в предишната тема: дай си почивка. Той може да е перфектен, но няма как да накараш всичко в теб да го заобича. Няма начин. Не си давай зор. Явно не е човека за теб. Само се надявам, когато той се откаже да не стане така, че да твърдиш, че го харесваш. Разясни се с чувствата си, за да не стане: "Осъзнаваш какво си имал, чак когато го загубиш".