PDA

View Full Version : Малко помощ? МОЛЯ ВИ



anonimen000
08-12-2012, 21:29
Хъммм здравейте моят проблем е малко личен , но много ме притеснява . Преди няколко дена имах болки в корема . Болката беше много силна и отидох в тоалетната . След 2 дена болката пак се появи и пак отидох до тоалетната . Но този път ми направи впечатление че в изпражнението имаше нещо като бяла слуз ( не беше много само в началото или края на изпражнението , не мога да преценя) . Панирах се .. та въпроса ми е може ли да имам глисти или нещо друго ? Моля ви помогнете ми (: ако и вие сте имали същия проблем - споделете . много се притеснявам.

mkio
08-14-2012, 09:28
В малко количество слуз е нормално да се открива. Ако е в по-големи количества, слузта говори за различни бактериални инфекции в червата. Някакви други симптоми имаш ли? Болки в корема, разстроен стомах..?

Amore-Mio*
08-15-2012, 15:56
• За болки в корема , е ,уточнила, че има. Иначе просто отиди на лекар. Вземаш си едно направление и се посъветваш със специалист. Може да не е нещо сериозно, но един преглед няма да е зле. Все пак. •

darkPaladin
08-17-2012, 08:20
99% от заболяванията на храносмилателната система са с тези симптоми

най-добре иди на лекар ако не ти се ходи свари си ориз и яж само този ориз и единствената вода която ще пиеш е тази с която си варил ориза това би трябвало да ти поуспокои корема

Anonymous745
08-21-2012, 15:24
Тоя даркПалдаин знае как да успокоява хора |(

darkPaladin
08-21-2012, 16:05
Тоя даркПалдаин знае как да успокоява хора |(
това че ти казвам истината не значи че искам да те успокоя

Incadeptus
08-21-2012, 16:07
Имаше една статия тук в тийн проблем какво може да причини д-р Гугъл или нещо такова.Тоест да не публикуваш такива теми в интернет и да не търсиш помощ от такива,които не разбират точно какво ти е.Затова отиди на лекар и проблемът ти е решен!