PDA

View Full Version : Секс без презерватив...



Sevish
08-12-2012, 21:53
На 30.07 правих секс с приятеля ми без презерватив и той свърши отвън след 5 10мин.. Последния ми цикъл беше на 12.07 .. знам че от тази предсеменната течност също се забраменява.. май и бях в овулация незнам .. какъв е рискът? много ме е страх .. :хх

Psyko Nuts
08-12-2012, 22:05
На теб, ако с 1 час ти се забави пак ли във форума ще пишеш? Има няква възможност - да, но е доста по-голяма от нормалната, следващ път само с презерватив, като и двамата сте непохватни, глупави и без сексуална култура.
Ако ти закъснее още 1-2 дена направо тест.

FuCKkK13
08-12-2012, 22:21
като много те е страх другия път или прави безопасен секс, или нищо не захващай... в овулация,без презерватив.. абе не мога да ви разбера...

Sevish
08-12-2012, 22:58
ама значи може да се забраменее от предсеменната течност така ли ? :х

DragonLady
08-12-2012, 23:02
На теория може, но шанса е малък. На практика има някой случай, но най-вероятно защото между тековете мъжа не е уринирал и е оставало сперма в семепровода.
Аз редовно си го правя без ( не пия хапчета ) независимо в овулация ли съм или без, и да чукна на дърво нищо не е ставало.

Amore-Mio*
08-12-2012, 23:16
На теория има вероятност от забременяване, но на практика е изключително малък. Дори нищожен. Тая течност, е възможно да съдържа сперматозоиди или да пренася инфекции, предавани по полов път. И като толкова се притесняваш, следващия път безопасен секс и край на всичко това. Да си мислила навреме. Още повече, че не е свършвал в теб. А и не си била в овулация, ако цикъла ти е 28 дни.

Sevish
08-12-2012, 23:22
Цикълът ми не е редовен закъснява с 3 4 дена . Правили сме го само веднъж ... по принцим с презерватив

Sevish
08-13-2012, 00:08
мерсии за отговорите :*

AnarchyBoy
08-13-2012, 01:28
Какво the fuck е "предсеменната течност" да не се опитваш да кажеш "предеякулационна течност" :lol:
от поста ти не разбрах почти нищо освен , че си се шляпала без презерватив !! :shock: :razz: умно много умно :razz:
Ще копирам мнението на другите!
Не си бременна!
следващия път с презерватив!


П.П целият коментар е само и единствено заради "предсеменната течност"

xXxPETYAxXx
08-13-2012, 18:42
И какво значение имаше в слушая, че е свършил приятеля ти след 5 или 10 минути?!
http://www.azibebe.com/index.php/novini/novini/kalkulator-za-ovulaciq-i-termin/menu-id-157.html мисля, че ако цъкъла ти е 30, 31 дни си била в овулация, ама изчисли си го сама, не ти знам дължината на цъкъла. Съмнявам се, че и ти си я знаеш: "...Последния ми цикъл беше на 12.07..." може би имаше предвид последната "менструация" прави разлика между двете понятия!

3oPuTy
08-14-2012, 07:54
Като прочета подобна тема се чудя,защо авторката не залегне над учебниците я по БЕЛ,я по Биология ...
Използва разни понятия - кои грешно разбрани,кои грешно изписани ... Ама иначе секс,че и без гума прави :?

balu4ka
08-14-2012, 17:43
Определено се мисли,преди всичко останало...
Отиди за всеки случай и си купи един тест за бременност.Минали са почти две седмици след половият акт,би трябвало да засече.Закъсня ли ти и всъщност дойде ли ти ?
И другият път умната,всичко е възможно :)

draid
08-14-2012, 19:06
Добре бе мама му стара, като знаете, че се забременява или не правете секс без или не задавайте постоянно едни и същи въпроси. Шанс винаги има и това дали някой ще ти каже : "Няма ти нищо" или "Бременна си" по никакъв начин няма как да промени нещата. Шанс има Малък, но има това е.

Има една приказка : Който го е страх от мечки, не ходи в гората.

Your.Passion
08-14-2012, 19:15
Еми те умните ще го направят с презерватив ;) .

3oPuTy
08-14-2012, 19:33
Еми те умните ще го направят с презерватив ;) .

Айде без подобни малоумни изказвания!!! :?
Аз правя секс без презерватив от близо 7 години ама нито съм тъпа,нито са ставали гафове,нито Ескапел съм пила,нито тестове съм правила,нито съм се чудила "Бременна ли съм?!",нито нищо ... !!!

MagicSmiles23
08-14-2012, 19:38
На теб, ако с 1 час ти се забави пак ли във форума ще пишеш? Има няква възможност - да, но е доста по-голяма от нормалната, следващ път само с презерватив, като и двамата сте непохватни, глупави и без сексуална култура.
Ако ти закъснее още 1-2 дена направо тест.
боже...стига с тея теми бе... :D каквото каза @Psyko Nuts :3

Your.Passion
08-14-2012, 19:52
Айде без подобни малоумни изказвания!!! :?
Аз правя секс без презерватив от близо 7 години ама нито съм тъпа,нито са ставали гафове,нито Ескапел съм пила,нито тестове съм правила,нито съм се чудила "Бременна ли съм?!",нито нищо ... !!!

Еми обикновено се случва някой гаф ..Ти явно си в сериозна връзка ли си ?

3oPuTy
08-14-2012, 21:33
Сериозността на връзката не играе никаква роля.
И не,обикновено не се случват гафове.С няколкото момчета,с които съм правила секс през тези 7 години не са ставали гафове.При мои приятелки е същото.При още много други познати и непознати - също.
Гафовете се случват предимно на неинформирани деца.При възрастните и при добре информираните гафовете са рядко,много рядко срещани ;)

draid
08-15-2012, 07:19
Сериозността на връзката не играе никаква роля.
И не,обикновено не се случват гафове.С няколкото момчета,с които съм правила секс през тези 7 години не са ставали гафове.При мои приятелки е същото.При още много други познати и непознати - също.
Гафовете се случват предимно на неинформирани деца.При възрастните и при добре информираните гафовете са рядко,много рядко срещани ;)

Набийте си в главите, че бременността е една от най малките зли, при правене на секс без презерватив. Също така не ми казвайте: "имам му доверие"

dimitar_ak
08-15-2012, 07:37
Зори, да ми жива и здрава племенницата, но тя се появи на бял свят на база нещата за които ти говориш.

iwwo_
08-15-2012, 07:57
А от какъв зор правиш секс без презерватив ?

dream1707
08-15-2012, 08:21
А от какъв зор правиш секс без презерватив ?

Ама Ифчо, не знаеш ли... така е по-яко... особено ако нямаш абсолютно никакво сексуално образование, просто е баси кефа, супер екстремно .. двойно удоволствие

3oPuTy
08-15-2012, 09:13
Набийте си в главите, че бременността е една от най малките зли, при правене на секс без презерватив. Също така не ми казвайте: "имам му доверие"

След като сме се изследвали за ППБ що да нямам доверие в партньора си?!Все пак не говорим за "секс за една вечер",а за хора,имащи връзка пък било тя сериозна или просто "приятели с привилегии" ;)


Митак,както казах гафове могат да станат и при "знаещите и можещите",но те са изключителна рядкост :)

blqqqh
08-15-2012, 21:12
еееееееееее знам, че трябва да се пазим ... само че аз с презерватив само 2-3 пъти съм го правила .. и то просто защото имаме не защото ни е било стах от нещо... не съм забременяла до сега..да чукам на дърво ;д

draid
08-15-2012, 21:40
След като сме се изследвали за ППБ що да нямам доверие в партньора си?!Все пак не говорим за "секс за една вечер",а за хора,имащи връзка пък било тя сериозна или просто "приятели с привилегии" ;)


Митак,както казах гафове могат да станат и при "знаещите и можещите",но те са изключителна рядкост :)

Викаш изследвала си се за ППБ, силно се съмнявам да си се тествала за нещо повече от HIV + още някое, ама може да си кажеш, и аз веднага ще ти изброя поне още 4 разпространени гада дето сте пропуснали.

3oPuTy
08-15-2012, 21:53
Викаш изследвала си се за ППБ, силно се съмнявам да си се тествала за нещо повече от HIV + още някое, ама може да си кажеш, и аз веднага ще ти изброя поне още 4 разпространени гада дето сте пропуснали.

Дори да сме пропуснали нещо така като гледам съм здрава като бик (дет' се вика),момчетата,с които съм имала контакт през годините - също ;)
Извод:Набий си в главицата,че не всички са с една камара болести.Ако ти си попадал все на такива - сори ;)

draid
08-15-2012, 22:06
Дори да сме пропуснали нещо така като гледам съм здрава като бик (дет' се вика),момчетата,с които съм имала контакт през годините - също ;)
Извод:Набий си в главицата,че не всички са с една камара болести.Ако ти си попадал все на такива - сори ;)

Виждам до къде ти се простира образованието и познанията по темата. Ще ти кажа няколко думи, белким научиш нещо, макар че като гледам едва ли.

1. Голям процент от болестите предавани по полов път са безсимптомни, това ще рече, че няма как да разбереш че си заразена и така нататък. Да вземем за пример Сифилиса, ако пропуснеш началният период може да прекараш няколко години преди да се проявят някакви симптоми. Хепатит B,C симптомите се проявяват когато вече черният дроб е увреден обикновено, хронифицират демек не могат да се излекуват с махване на пръчица. HIV, може да си носиш вируса години наред преди да се стигне до СПИН. Но да се спрем и на по баналните неща, които могат да доведат в дългосрочен план до рак, безплодие и т.н. Та какво стана - Хламидии, трихомони, гонорея, уреаплазма плюс още 20-тина бацила. И нека не забравяме HPV, безсимптомен и нелечим.

Мдаа ти си здрава като бик, а и момчетата с които си. И за статистиката. Всеки 4-ти човек с повече от 4-5 партньора е страдал или страда от някаква ПП инфекция.

2.Не съм попадал все на такива, просто съм се запознал по въпроса и не дрънкам като тебе глупости.

3oPuTy
08-15-2012, 22:13
1.Кой е казал,че партньорите ми са повече от 4-5 о.О
2.Доообре,ако искаш ще говорим пак след още 5-6 години,когато ще продължа да съм здрава като бик ;)
3.По твоята логика адски голям процент от българите трябва да са болни от една камара ППБ :lol:

Развесели ме,благодаря :)

draid
08-15-2012, 22:15
1.Кой е казал,че партньорите ми са повече от 4-5 о.О
2.Доообре,ако искаш ще говорим пак след още 5-6 години,когато ще продължа да съм здрава като бик ;)
3.По твоята логика адски голям процент от българите трябва да са болни от една камара ППБ :lol:

Развесели ме,благодаря :)

Ами да голям процент са се заразявали с нещо или са заразени без да знаят. А това до колко ти ще си здрава като бик след 5-6 години - недей прави планове, че може да не доживееш и след 1 седмица, да не говорим за 5-6 години.

nymphadora
08-16-2012, 08:13
Тази тема тръгна в съвсем друга посока.

Лекциите на тема "полово предавани болести" са напълно излишни-никой няма да си промени начина на живот,след като ги прочете.

kalpazanka
08-16-2012, 08:25
draid, с приятелките ти изследвали ли сте се за ЧПВ?

draid
08-16-2012, 09:40
draid, с приятелките ти изследвали ли сте се за ЧПВ?

Мне за това не съм се изследвал никога, някой хубав ден може би и това ще стане...

А защо се инетересуваш ?

kalpazanka
08-16-2012, 09:55
^Заради това ти мнение /и донякъде от това, че ме заинтригува/


Викаш изследвала си се за ППБ, силно се съмнявам да си се тествала за нещо повече от HIV + още някое, ама може да си кажеш, и аз веднага ще ти изброя поне още 4 разпространени гада дето сте пропуснали.
Още от първия опит уцелих гад, който ти си пропуснал. :)

draid
08-16-2012, 10:12
^Заради това ти мнение /и донякъде от това, че ме заинтригува/


Още от първия опит уцелих гад, който ти си пропуснал. :)

Ами аз споменах HPV, а и никога не съм твърдял, че съм се изследвал за всичко. Просто отбелязах че е наивно да се твърди, че си 100% здрав, при положение че не може да го знаеш със сигурност и че много от нещата протичат безсимптомно и т.н. Но да приемем, че човек трябва да се изследва с половинката си поне за HPV, HIV и Хепатит B,C.

Foxa^
08-16-2012, 12:34
Ами да голям процент са се заразявали с нещо или са заразени без да знаят. А това до колко ти ще си здрава като бик след 5-6 години - недей прави планове, че може да не доживееш и след 1 седмица, да не говорим за 5-6 години.
Братлето се изказа доста компетентно. Оказва се ,че момчетата се грижим за собственото си здраве и за това на половинките ни повече от жените ... Не забравяйте ,че презерватива пази повече момичетата :)

nymphadora
08-16-2012, 18:13
Оказва се ,че момчетата се грижим за собственото си здраве и за това на половинките ни повече от жените ...

:lol::lol::lol::lol::lol:
Понеже всяко момче би се възпротивило,ако момичето каже "айде без презерватив"-айде моля ти се.