PDA

View Full Version : Тя!



WrongLife
08-12-2012, 21:58
Здревейте, ще я наричам Тя, защото тя е момиче, в което съм влюбен. Бяхме приятели, но аз обърках нещата, като се влюбих в Нея. В началото мислех, че ще ми мине просто така, но Тя ми липсва всяка секунда. Не мога да спя, да мисля за друго освен за Нея!. Бях в мини депресия и не знаех какво да направя, затова й казах всичко така както го чувствам и мисля. Тя отговори, че ме цени и това означавало да ме загуби, което би било жалко. Попита ме зщо не съм й казал по-рано, отговорих, че просто риска да я загубя дори като приятел е твърде мъчетелен, за да го понеса. От тогава нещата вървят ТРУДНО. Обещах й изненада, купих подарък общо взето правя всичко, за да съм достоен за нея. ТА ТЯ Е ТОЛКОВА ПРЕКРАСНА! Но проблема е, че спряхме да общуваме, разбира се не по мое желание. Има оправдание винаги, но ако не иска да говори с мен изобщо защо ми дава надежди? Какво точно не правя като хората. След около 20 дни ще излезем вероятно, но дотогава ще изперам вероятно. Кажете как да постъпя. Какво да мисля, какви сигнали дава?

lamer4e7o
08-12-2012, 23:00
Ако е момиченце на 13-15 годинки е нормално да не знае какво иска, но ние не сме врачки, затова най-добре я потърси и поговорете. Ако ден-два не си вдига телефона и т.н., по-добре не се занимавай с нея. Ще започне сигурно после да ти се оправдава с нещо, но и аз съм слушал подобни оправдания. Разговор и толкова. Ако се съгласи, покани я някъде и така. Има толкова начини…

Ако наистина си на 22 годинки, не знам в каква депресия си изпаднал заради едно момиче… Както и да е.

Amore-Mio*
08-12-2012, 23:03
Откажи се от нея. Или не знае какво иска, или просто няма смелостта да ти каже в очите, че няма смисъл да се бориш за нея, защото не изпитва нищо към теб. Тъпо си е, но явно е така. Продължи си напред , без нея.

Anichkaxxwee
08-12-2012, 23:59
Покани я да излезете
Да си разясните нещата
Ако не отговори на чувствата ти, не се занимавай

TheBanzai369
08-13-2012, 04:07
И аз съм така, брат. Само че лека- полека го преодолявам, не сме си писали/говорили от месец и нещо, поради простата причина, че съм я махнал от приятели във ФБ. Не знам дали е видяла и дали се сърди, но не ми и пука много вече. Но понякога се чудя дали съм постъпил правилно като искам да я махна от живота си, защото тя беше един от малкото хора който ми обръщаше внимание, интересуваше се от мен. Никога не съм мислил за някой толкова често и толкова много, и се чудя дали тя някога си е мислила за мен... Все пак имаме само един живот да живеем и според мен не е хубаво да го пропиляваме в безперспективни "връзки". Щом тя те е направила опция, ти пък я направи ИСТОРИЯ и продължаваш напред. :) Добре, че има 2PAC та да ми дава сила, когато ми е кофти.

dimitar_ak
08-13-2012, 06:45
В приятелската зона си. Според мен няма шанс.

http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~vls/public/ladder/Ladder%20Theory.htm

DisappointedDreamer
08-13-2012, 06:54
http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~vls/public/ladder/Ladder%20Theory.htm

К'ва ирония само 8-) Ингрид е скандинавско име. Нищо чудно че са го избрали за последната стълбица.

Love Sucks
08-13-2012, 07:58
Замисли се дали имаш шанс с нея или не. Според мен си в прословутата френдзона. Опитай да я преодолееш, поне приятелството да си запазите.

stynioo
08-13-2012, 08:25
В приятелската зона си. Според мен няма шанс.

http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~vls/public/ladder/Ladder%20Theory.htm

Добре де .. по сценарий 3 от стълбата на жената .. като ти каже - "Чувствам, че мога да си говоря с теб за всичко" означава , че сте приятели.А ако ти каже - "Ако беше гей щеше да си ми най-добрият приятел" какво означава 0.о?

scandalousLady
08-13-2012, 10:24
Покани я да излезете
Да си разясните нещата
Ако не отговори на чувствата ти, не се занимавай


Съгласна съм. Трябва да се разясните.

psychopath
08-13-2012, 13:03
Sve ili nista : )