PDA

View Full Version : Забавяне на цикъла...



tseti
08-13-2012, 09:03
Здравейте! Имам проблем надявам се да ми помогнете... След 2 дни ще ходя на море ,а след 4 дена трчбва да ми доиди цикъла.. Кажете ми някои хапчета за спиране на цикъла ,само за морето ... ако ще ми казвате Витамин C ,то не действа... Благодаря предварително..

ShtrudeL
08-13-2012, 09:41
тампон

Amore-Mio*
08-13-2012, 09:47
Нищо няма да ти забави цикъла. Жалко, гадно, но факт. Купи си тампони и това е. Можеш да си влизаш с тях. Мисля, че трябваше да се сменят на два часа. След като излезеш от морето, можеш да си обуеш къси панталони и да си сложиш превръзки, ако досега не си носила тампони. Ако си девствена, също не се притеснявай. Има си тампони, предназначени за момичета, които все още притежават девствена ципа.

Amellia
08-13-2012, 11:29
Точно 2 дена преди да ми дойде (и аз на море трябваше да ходя) пих Цилест (противозачатъчни) и 3 пъти на ден по 2 хапчета витамин Ц. Около 6-7 лева са, ама не знам дали можеш да си ги вземеш без рецепта. Нямах никакви проблеми, но сестра ми повръщаше от тях първите 3-4 дни.
А, да, забравих да кажа, че беше успешно, нищо не дойде. Дойде ми 2 или 3 дена след като ги спрях.

DisappointedDreamer
08-13-2012, 18:09
Нищо няма да ти забави цикъла.

Отново глупости. Има начини с които можеш да забавиш цикъла си. Няма да ги споменавам тук, тъй като не ги и препоръчвам. Ако все пак искаш да знаех кои са, пиши на ЛС.
Препоръчвам ти тампони. Сменят се на 4 часа. Препоръчително е на всеки 2 часа да ги сменяш, когато течението ти е по-обилно. Не се спи с тях. И не бива да остават в тялото ти за повече от 8 часа. Има различни размери, вземи си най-малките.
Противозачатъчни без рецепта не бива да се пият. Не могат и да се купят.

bllackbarbie
08-19-2012, 17:33
Така имам цикъл от почти 2 години и горе долу е редовен . Предвижда се да ми дойде точно когато съм на море .Препоръка на някакви тампони и дали няма да стане мазало ако вляза в басейна или морето и другия ми въпрос имали възможност от инфекции от морската вода ? Благодаря предварително :)