PDA

View Full Version : Финтес



dem0to
08-13-2012, 11:46
Здравейте имам чувството че е крайно време да се взема в ръце и да се стегна малко.Преди няколко дни започнах да тренирам на лостовете и имам няколко въпроса.
Първият ми въпрос е:Трябва ли напълно да спра сладкото?
И има ли шанс да изкарам плочки за 1 година (ако се налага ще кача и снимки)
Висок съм 1,74
Тегло 70кг.
Години 14
За малко щях да забравя има ли вреда от пиенето на протеини и малък ли съм още за тях?

dem0to
08-13-2012, 11:50
Съжалявам за сгрешеното заглавие

Chacho
08-13-2012, 12:27
Трябва да го намалиш, но ако можеш без, още по-добре. След тренировка обаче е по-безопасно да ядеш сладките работи.

Можеш да изкараш плочки за 1 година, тва е доста време за изчистване. Гледай обаче тренировките с тия тренировки на лостовете да тренираш цялото тяло. И си избери някакво кардио.

Няма да ти вредят протеините на тая възраст, ти така или иначе приемаш протеини с храната. Протеини има в месото, млечните продукти, яйцата; както и в по-малки количества в растителните продукти. Но думата добавка означава, че трябва да се добави към нещо, а не да замества. Тоест, трябва да имаш добър хранителен режим и протеините само да го допълват. Ако нямаш такъв, само ще си хвърлиш парите на вятъра. А, ако имаш такъв, скоро няма да ти се наложи да мислиш за протеини (или някоя по-смислена добавка от тях, щото можеш доста по-добра инвестиция да направиш).

dem0to
08-13-2012, 12:36
Мерси много.За кардио 3 пъти в седмицата тичам 20 мин и скачам на въже 15 мин а и от време на време ходя да играя баскет