PDA

View Full Version : Колко време прекарвате с половинката си ? (анкета)



ComeGetMe
08-13-2012, 13:49
Имам АНКЕТИРАЩИ въпроси:

На колко години сте (вие и половинката ви)?
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)?

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)?
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно?
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти?
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате?

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])?
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време?
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате?


Може да ви се стори странна анкетата, но не я правя току така! Ще се радвам да съдействие. Приятен ден :)

dimitar_ak
08-13-2012, 13:58
Май ще съм пръв.

На колко години сте (вие и половинката ви)? Аз - 37, тя - 32
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? Работим и двамата

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? Посрещам я всеки ден от работа, уикендите сме заедно по цял ден.
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? През седмицата 1-2 часа. За събота и неделя отговорих.
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? Веднъж
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? Няма проблем. Липсваме си, но за да не се виждаме има основателна причина и няма защо да си правим проблеми от това

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? Разбира се, че всеки може да излезе сам с приятели. Дали да сме двама или сами е въпрос на избор и желание. Не сме вързани един за друг и всеки има лично пространство.
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? Вярваме си. Обикновено знаем, защото се познаваме перфектно, а знаем и приятелите си. Когато не е с мен, тя е свободен човек и не е необходимо да ми се отчита.
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? И да се виждаме и да не се виждаме има протоколно обаждане сутрин и много често вечер за лека нощ.

И извън въпросите. Правим планове да живеем заедно, така че много от отговорите ми ще се променят след това.

SisiStrange
08-13-2012, 14:04
На колко години сте (вие и половинката ви)? Аз съм на 19, а той на 21
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? Аз уча в университет и работя, а той работи.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? Всяка вечер се виждаме по за час-2 след работа, а съботата и неделята са си наши, освен ако някой няма ангажимент или за учене.
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? Час-2 делниците и 5-6-7 часа съб/нед.
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? Обикновено веднъж.
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? Проблем в кой смисъл? Заминавала съм на практика за 8 дена без сърденици, ако за това питаш. Иначе що се отнася до липсване и 1 ден ми стига. Но никой от двамата не се сърди, когато другия си има работа.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? - Не си забраняваме нищо. Познавам приятелите му, той познава моите. На купони и дискотеки си ходим или заедно, или не ходим. Не е следствие от забрани, а просто поотделно няма смисъл и няма какво да правим там.
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? Не, но тъй и тъй знам. Обичам да му разказвам как ми е минал деня, той на мен също.
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? Рядко, колкото да се доразберем за нещо или да си кажем нещо важно.

xoxi
08-13-2012, 14:16
На колко години сте (вие и половинката ви)?
- Аз на 17, той на 20.

Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)?
- Той учи в друг град. През учебната година се виждаме само почивните дни и ваканциите.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)?
- Сега лятото почти всеки ден. Да речем 5-6 пъти седмично.

На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно?
- Различно. Понякога по 1-2 часа, понякога по цял ден сме заедно.

На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти?
- Най-често по веднъж.

Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате?
- Винаги е проблем, когато не се виждаме.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])?
- Нямам проблем да излиза с приятелите/ките си. Неговата компания попринцип е по-шумна от моята и не обичам да излизам много с тях. Предпочитам по-краткотрайни и тихи събирания. Излиза и през деня, излиза и вечер с тях, преспива понякога в някои от тях. Не му държа сметка.

Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време?
- Не.
Но той попринцип ме предупреждава с кой е и къде мога да го намеря, ако ми потрябва.

Колко често говорите по телефона, когато не се виждате?
- Рядко. Не обичам да говоря с него по телефон, скайп, фейсбук или където и да е. Обичам да е до мен, да го виждам и усещам. По телефона се чуваме от време на време само, колкото да чуем другия, че е добре. Разговорите ни са по няма и минута.

Violenza
08-13-2012, 14:31
На колко години сте (вие и половинката ви)? - Аз съм младичка все още, той е на доста повечко. С голяма разлика сме.

Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? - Работа.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? - През работните дни рядко. Петък вечер и почивните дни са наши.

На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? - Не се виждаме всеки ден, както казах. Понякога целия уикенд оставаме заедно или пътуваме някъде извън града.

На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? - По веднъж, не всеки ден.

Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? - Не е проблем колкото и време да е, стига да са виновни обстоятелствата, а не някой от двамата.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? - Да, свободен е да излиза където си поиска, с когото си поиска, когато си поиска, както съм и аз.

Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? - Стига да е възможно, да.

Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? - Всяка вечер си се чуваме. Понякога за 5 минути да си кажем как сме прекарали деня, а понякога, когато не сме се виждали няколко дни или някой не е в града, си говорим по повечко.

TheBobqk
08-13-2012, 14:44
На колко години сте (вие и половинката ви)?
Аз на 17, той на 23
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)?
Той работи, а аз ходя на училище

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)?-В момента 3-4 пъти седмично
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно?-5-10 часа, зависи от ангажиментите ни
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти?-Веднъж
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? -Когато си имаме работа няма място за сърдене, че не можем да се видим. В началото на лятото го нямаше 1 месец, защото обикаляше европа с баща си. Не е проблем, че не се виждаме от време на време заради обстоятелствата, проблем ще е, ако не можем поне да се чуем за малко.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня. И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])?
Естествено, че излиза с приятелите и приятелките си. Не съм сянката му, че да го следвам навсякъде. Нормално е и да се интересувам къде е и с кого. За сега излизаме само двамата, защото ни е по-приятно и тъй като жегите бяха ужасяващи бяхме предимно по кафета.
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време?
Не го разпитвам все едно е извършил престъпление. В течение на разговорите и двамата си разказваме как ни е минал денят, какво сме правили.
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате?
Всеки ден се чуваме по няколко пъти, дори и да се виждаме. Не е нещо задължително, но обичаме да си говорим. Сега почти всеки ден ме буди или си казваме лека нощ.

Amore-Mio*
08-13-2012, 15:09
Аз на 16, той на 18 години. От време на време се случват да ни попречат домашните задължения, но дори тогава също успяваме да се видим поне за час - два. Училището - от части също. Тъй като от началото на новата учебна година аз ще съм втора смяна, а той - първа. Но все пак ще успеем да се видим, знам. Иначе се виждаме всеки ден, но само петък, събота и неделя успяваме да сме непрекъснато заедно: денем и нощем, и е идеално. Иначе по максимум 4 часа на ден сме заедно. На ден принципно се виждаме само по веднъж, но определени дни се случва и по два пъти, по ред причини, които няма да кажа тук. Иначе не знам колко време не виждане би било проблем, принципно не мога без него, наистина и ми е трудно. Но ако е задължително да се разделяме за няколко дни - ще се оправим, някак си. Оставям си го да излиза с неговите си приятели, той мен - също. Но най - често аз излизам с тях, и той - с моите приятели. Много по - добре се чувствам така. Говорим доста често, когато не се виждаме, тъй като имаме безплатни минути. И си харесвам да си говоря с него в продължение на дълго време, щом не мога да съм до него. Поне да усещам гласа му.

HollyGolightly
08-13-2012, 16:15
На колко години сте (вие и половинката ви)?Аз 18 и полувина той 25
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? да, работа

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)?поне 5-6 дни в седмицата, понякога и всеки ден
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно?4-5
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти?зависи
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате?повече от 2 дни

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? Оставям го, далеч съм от мисълта, че аз съм единственият човек в живота му, той има нужда да общува с други хора както и аз. Най-често сме си в къщи, но понякога ако не сме много изморени може и да излезнем
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време?Аз не, но той смята за нужно да ми казва :D
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате?като се замисля всеки ден говорим по телефона или си пишем СМС-и постоянно, независимо дали се виждаме или не

TheBeliever
08-14-2012, 08:26
На колко години сте (вие и половинката ви)? 22 и двамата

Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? Работа и университет

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? Всеки ден. Живеем заедно.

На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? Различно. Понякога сме заедно 24 часа в денонощието, понякога задълженията ни грабват и не се засичаме през целия ден. Естествено нощите в повечето случаи са си наши.

На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? --------

Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? Имайки предвид, че сме под един покрив, ако не се засечем повече от ден-два ставам леко изнервена, той също.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? Разбира се, че е свободен да излиза когато и с когото поиска. Не е вързан.

Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? Не. Всеки има нужда от лично пространство и се старая да му давам такова. Никога не съм го разпитвала къде/с кого е бил и нямам намерение да започвам. А дневни отчети не обичам да давам и не очаквам да ми дава. Ако се е случило нещо интересно/забавно си казваме, но почасова разбивка на деня - не, благодаря.

Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? Говорим по телефона когато се налага. Ако някой от двамата е извън града се чуваме вечер за лека нощ.


Би ли споделила целта на анкетата?

breathless
08-14-2012, 08:39
На колко години сте (вие и половинката ви)? - Аз съм на 17, той на 18.
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? - Да, училище.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? Всеки ден се виждаме.Много рядко има изключения.
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? - Зависи.През учебната година докато съм 1ва смяна по ~ 5 часа, 2ра смяна - 2/3 часа.През ваканцията по 7 часа, ако оставам да спя в тях повече.
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? - Различно, повечето пъти веднъж - през целия ден.
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? - Чак проблем за сега не е ставало, най-много не сме се виждали месец.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? - Оставям го, но неговите приятели са и мои, така че повечето пъти съм с тях.
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? - Не, за разлика от него.
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? - Веднъж, най-много 2 пъти.

urlittlelady
08-14-2012, 15:24
На колко години сте (вие и половинката ви)? --- аз 17 той 19
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? --- сега не, но като започне учебната година той се мести в друг град ;(

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? --- сега почти всеки ден
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? --- 5/6 зависи :D
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? --- преди обед и вечер/ само вечер
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? --- не мога да кажа не ни се е случвало да не се виждаме повече от седмица... липсваме си, но не е кой знае какъв проблем :)

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? --- иска ми се да сме постоянно заедно, но винаги го оставям да излезе с приятели било то през деня или не... а когато иска да отида винаги ми казва ^_^
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? --- предпочитам да знам :D
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? --- 2/3/4 пъти дневно :D ^_^

radostina239
08-14-2012, 15:57
На колко години сте (вие и половинката ви)? аз съм на 20, той на 21
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? работа

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)?всеки ден ... рядко се случва да не се видим 1 ден
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно?най-малко 4, най-много 24
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? най-често веднъж
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате?повече от 1 ден ...

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? да... има пълната свобода да излиза когато поиска ...
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? предпочитам да знам... не да гадая ...
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? всяка вечер си говорим по телефона дори след като сме били заедно цялата вечер ... говорим по много ...

Урсула
08-14-2012, 18:07
На колко години сте (вие и половинката ви)?
17 и 18;
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)?
Той работи лятото, иначе не :)

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)?
Всеки ден, в едно даскало сме :) + събота/неделя

На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно?
Различно; обикновено към 4-5

На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти?
Веднъж най-често;

Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате?
Обикновено има основателна причина да не се виждаме, така че гледаме да не си правим проблеми :)

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие:
Естествено, че го оставям. Не държа да е 24/7 с мен.

Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време?
Предпочитам да знам, ама той обикновено си ми и казва :)

Колко често говорите по телефона, когато не се виждате?
Поне веднъж на ден се чуваме.

DarknessAngel
08-14-2012, 18:17
На колко години сте (вие и половинката ви)? 17-21
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? Уча

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? Всеки ден
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? Средно 2-3
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? Веднъж
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? Седмица евентуално ...

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? да
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? не
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? 2-3 пъти

UltrasGirl
08-14-2012, 20:04
На колко години сте (вие и половинката ви)? Аз на 16 той на 18
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? Ми рядко се случва нещо да ни попречи да се видим

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? всеки ден рядко се случва да не се видим
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? зависи някой път сме цял ден заедно друг път 4 5
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? зависи
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? 3-4 дни имаше период в който не се виждах ме 1 месец бях е чужбина

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? мии рядко се случва да не сме заедно
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? ми той всичко ми казва както и аз на него
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? колкото е нужно ;д

anonymous708973
08-15-2012, 09:15
Имам АНКЕТИРАЩИ въпроси:

На колко години сте (вие и половинката ви)?
Аз съм на 18, той е почти на 20.

Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)?
През учебната година той е в София, а аз - в Пловдив. Виждаме се всеки уикенд, целите ваканции плюс разни рандъм почивни дни.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)?
През годината прекарваме заедно петък вечер, събота и неделя. През ваканциите - 5-6 пъти седмично.

На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно?
Когато се видим - поне 2 часа. В повечето случаи обаче си отиват 6-7-8 часа.

На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти?
Веднъж.

Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате?
Не знам как да тълкувам въпроса.
Най-дългия период, в който не сме се виждали, беше 2 седмици. Той имаше да учи за изпит и така. Проблем си беше - в смисъл, кофти ни беше и на двамата, но от моя страна не е имало мрънкане в стил "Идвай си, стига си учил."

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])?
Естествено. Повечето пъти ме взима с него, защото така му харесва, а не защото аз го карам. Преспивал е у приятел. Никакъв проблем нямаме в това отношение.

Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време?
Не го държа под контрол, но така или иначе знам къде е. Ако не в дадения момент, то вечер ми разказва за деня си, както и аз за своя.

Колко често говорите по телефона, когато не се виждате?
През учебната година - всяка вечер. През деня може да си драснем някой смс, но разговорът е вечерта.
През ваканциите - говорим си, колкото да се разберем кога ще се видим.

Може да ви се стори странна анкетата, но не я правя току така! Ще се радвам да съдействие. Приятен ден :)

В заключение - не приемам приятеля си като начин да си прекарам забавно за час на ден на поредното кафене. Затова и прекарваме повече време заедно. Считам го за нормално.

ComeGetMe
08-15-2012, 11:27
Би ли споделила целта на анкетата?


Разбира се.
Извинявам се, че сега отговарям, но иначе чета как се развива темата.
Участвам от миналата учебна година към ЦУНТ в моя град, където се развиват различни идеи на младите хора, нещо като кръжок е, понякога и в даскало се обсъждат темите, ако има представител, който да дойде. Та еко-идеи, проблеми сред младежите, сещате се. Ся септември мисля да си продължа с това и се сетих да направя предложения за идеи, които да се обсъждат - не само наркотици, засаждане на дръвчета и т.н., които вече вземат да писват само едно и също във всички кръжоци и реших на малко "по-горно ниво" да вдигна летвата, а именно ОТНОШЕНИЯТА МЕЖДУ ХОРАТА. Не само любовни, но и тях. Също между приятели, млади-стари, различните субкултури, малък град-голям град и различните светогледи спрямо мястото, на което живееш и т.н. Сега и без това ми е скука тия дни и мисля да направя нещо като план тезис да представя. Любовните отношения межу младите ще са отделни и като чета постоянно се пускат теми кой на кого не се обадил, единия ревял по цял ден, единия не го еб*ло за другия и т.н. и с анкетата целя да направя нещо като представителна извадка към едната подточка в плана. Надявам се да съм обяснила горе-долу какво имам като идея в главата си, но не знам дали ще се получи, още не съм седнала да го напиша, само нахвърлям идеи.

Сега обаче като чета отговорите на въпроса "Държите ли да знаете къде и с кого е той/тя по всяко време?" излиза, че никой не държи сметка на другия, тогава как сте сигурни, че не ви изневеряват, не звънят на друг/друга и не е ли именно това корена на проблемите между партньорите и затова късат много двойки?
Този въпрос може би трябваше още в началото да го задам, но не знаех какви ще са отговорите. Проблем ли ще е тези, които отговориха да отговорят наново само на този въпрос? А за другите ще го добавя в първия пост.

едит: сега се сетих още един въпрос: кога за вас връзката става "сериозна" и какво значи сериозна връзка за вас? да е просто някой, който не сте хванали са секса? да имате чувства, т.е. да сте се влюбили? от значение ли е продължителността на връзката? Пример: мъж и жена след 1 месец се сгодяват. Мъж и жена след 10 месеца се женят. Мъж и жена след 3 години се разделят и не искат да чуват за другия. ще допълня и това в първия пост

едит2: офф, не мога да си редактирам първия пост :( Ако все пак видите този пост допълнете с нов коментар :P

TheBeliever
08-15-2012, 11:46
Сега обаче като чета отговорите на въпроса "Държите ли да знаете къде и с кого е той/тя по всяко време?" излиза, че никой не държи сметка на другия, тогава как сте сигурни, че не ви изневеряват, не звънят на друг/друга и не е ли именно това корена на проблемите между партньорите и затова късат много двойки?

Въпрос на доверие. Ако му вярвам достатъчно няма нужда да го проверявам през час с кой е и къде е.

кога за вас връзката става "сериозна" и какво значи сериозна връзка за вас? да е просто някой, който не сте хванали са секса? да имате чувства, т.е. да сте се влюбили? от значение ли е продължителността на връзката? Пример: мъж и жена след 1 месец се сгодяват. Мъж и жена след 10 месеца се женят. Мъж и жена след 3 години се разделят и не искат да чуват за другия.

Времето не е мерило за сериозността на една връзка. За мен една връзка е сериозна когато намеренията на партньорите един към друг са сериозни.

Furious?
08-15-2012, 11:54
в момента пак съм самичак , обаче с последната приятелка - по няколко часа на 2-3 дена

SisiStrange
08-15-2012, 18:17
Сега обаче като чета отговорите на въпроса "Държите ли да знаете къде и с кого е той/тя по всяко време?" излиза, че никой не държи сметка на другия, тогава как сте сигурни, че не ви изневеряват, не звънят на друг/друга и не е ли именно това корена на проблемите между партньорите и затова късат много двойки?

Не му държа сметка и той не ми държи, но обикновено знаем кое, къде и кога е било. И си познаваме 1 на друг приятелите. Когато нещо е неприятно за един от двама ни, говорим. Уважаваме се и знаем кой къде слага границата. Затова не се налага много питане и притеснения. Вярваме си, но това доверие е изградено. Не просто по дифолт.

кога за вас връзката става "сериозна" и какво значи сериозна връзка за вас? да е просто някой, който не сте хванали са секса? да имате чувства, т.е. да сте се влюбили? от значение ли е продължителността на връзката? Пример: мъж и жена след 1 месец се сгодяват. Мъж и жена след 10 месеца се женят. Мъж и жена след 3 години се разделят и не искат да чуват за другия.

Сериозна е връзка, която има бъдеще. Да знаете, че може да останете завинаги заедно и да се стараете да се разбирате така, че да се случи.

blqqqh
08-16-2012, 07:47
На колко години сте (вие и половинката ви)? аз-16 , той-18
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? -не, живеем в един град и учим в едно училище.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? - 7 пъти ;д
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? - различно, ноо по поне 4-5 часа а понякога и по 10.. зависи кога стане той ;д
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? веднъж, но за дълго.. или пък ако сме на училище всяко м/у часие.
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? никога не е проблем, ако не се виждаме то трябва да е по някаква причина, например море или почивка някъде другаде.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? ами.. не е изявявал желание до сега ;д но ако е с момиче, няма да го пусна. ;д
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? той е с мен при мен по цял ден ^^
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? доста.

blqqqh
08-16-2012, 07:49
На колко години сте (вие и половинката ви)? Аз на 16 той на 18
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? Ми рядко се случва нещо да ни попречи да се видим

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? всеки ден рядко се случва да не се видим
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? зависи някой път сме цял ден заедно друг път 4 5
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? зависи
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? 3-4 дни имаше период в който не се виждах ме 1 месец бях е чужбина

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? мии рядко се случва да не сме заедно
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? ми той всичко ми казва както и аз на него
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? колкото е нужно ;д
same. всъщност ;д

TheBobqk
08-16-2012, 10:16
Сега обаче като чета отговорите на въпроса "Държите ли да знаете къде и с кого е той/тя по всяко време?" излиза, че никой не държи сметка на другия, тогава как сте сигурни, че не ви изневеряват, не звънят на друг/друга и не е ли именно това корена на проблемите между партньорите и затова късат много двойки?
- Аз му вярвам, познавам го, държим един на друг. Според мен всичко е до човека. Има хора, които са много ревниви и държат да знаят всичко, а други като мен просто вярват на човека. Имам си основателни причини да му вярвам. Все пак си знам как стоят нещата във връзката ми с този човек.

едит: сега се сетих още един въпрос: кога за вас връзката става "сериозна" и какво значи сериозна връзка за вас? да е просто някой, който не сте хванали са секса? да имате чувства, т.е. да сте се влюбили? от значение ли е продължителността на връзката? Пример: мъж и жена след 1 месец се сгодяват. Мъж и жена след 10 месеца се женят. Мъж и жена след 3 години се разделят и не искат да чуват за другия.
- Не мисля, че има значение каква е продължителността на една връзка, за да бъде сериозна. Доверието, чувствата, приятелството, уважението. За мен тези са основните фактори за една здрава, сериозна връзка. Аз имам доверие на човека до мен, получавам и му давам подкрепа, той е човекът, с когото мога да споделя, когато има нещо и съответно обратното. Не мисля, че след като двама души са правили секс връзката им вече е сериозна. Зависи и от начинът по който възприемаме нещата. Всеки си гледа по различен начин на нещата. Например майка ми и баща ми са се сгодили 3 месеца, след като са тръгнали, което пък се е оказало грешка, защото сега са разведени. И според мен проблемът е в това, че не са се познавали достатъчно. Примерно с приятеля ми се познаваме от 2 години, заедно сме от 5 месеца и възприемаме връзката си сериозно. Познаваме се. Та в крайна сметка моето мнение е, че за да имаш сериозна връзка трябва да се отнасяш сериозно към нея. Не да хойкаш по мадами и нацепени батки. Трябва да познаваш човекът до себе си и да си щастлив с него.
Надявам се отговорът да е достатъчен за авторката. :Р

Hilary_
08-16-2012, 13:57
В момента нямам мъж до себе си, но се изкушавам да отговоря, съдейки по това как е било.


На колко години сте (вие и половинката ви)?
..
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)?
Да, имала съм.
Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)?
Не обичам всекидневните срещи. Винаги е било през ден - два.
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно?
3 - 4 часа .. в редки случаи - повече.
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти?
Веднъж е достатъчно.
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате?
Седмица. (и то не, че ми е проблем, а просто ще ми долипсва)
Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])?
Всеки трябва да има личен живот. Отнася се и за мен и за него.
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време?
Не. Не обичам да се отчитам пред никой, съответно не го изсиквам от човека до мен.
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате?
Случвало ми се е да се чуем 2-3 пъти през деня.

tori
08-16-2012, 17:15
На колко години сте (вие и половинката ви)? - Аз на 16, а той на 15.
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? - Училище.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? - Ами 7 пъти в седмицата. :дд
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? - Ако сме на училище, не повече от 3-4 часа. Ако сме ваканции понякога ги навъртаме и по 7-8. :дд
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? - По по принцип веднъж, рядко по два пъти.
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? - Винаги, когато не сме заедно си липсваме, но чак проблем... Можем да издържим и по 40 дни да не се виждаме, но и 1 е достатъчен, за да си липсваме.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? - Ами излизаме си заедно, защото сме в една компания, но ако някой от нас има някакво излизане с други хора, можем да се видим и с тях. Не се сърдим или нещо такова.
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? - Не, той сам ми казва, а и аз на него.
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? - О, постоянно си говорим, защото имаме безплатни минути един към друг, така че много често.

gabby1995
08-16-2012, 17:46
На колко години сте (вие и половинката ви)? Аз -17,той-22. :)
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? Да.Той ходи на работа.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? Всеки ден .
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? 6-7
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? Два. Преди и след работа.
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? Ами до сега не се е случвало да не се виждаме в продължение на 1 , 2 дни примерно . Но в рамките на нормалното 5 дни мисля ,че е ПРОБЛЕМ.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? Ами той много не удобрява да излизам с мойте приятелки и много често се караме ,но иначе не ме придружава като съм с тях . :)
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? Не.
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? Мнооого често . Чак ме задушава понякога :Д :)

roki25
09-02-2013, 13:58
На колко години сте (вие и половинката ви)? Тя е на 14 аз на 16
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)?Само лятото и някои от ваканциите понеже живее в моя град но на квартира

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? 4-5 пъти
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? 5-6 часа
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? Веднъж
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? 3 дена са достатъчни за да ми стане кофти

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излиза през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? НЕ МОГА ДА И ЗАБРАНЯ ДА ИЗЛИЗА НО ПРИНЦИПНО СЪМ РЕВНИВ
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? НЕ
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? ГОВОРИМ ПО СКАЙП НЕ ПО ТЕЛЕФОНА

horacio
09-02-2013, 18:45
На колко години сте (вие и половинката ви)? аз на 18, той декември прави 20
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? моето училище, неговата работа, шофьорските курсове, на които ходи той

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? различно... като бяхме в едно училище се виждахме всеки ден общо взето, някой път през ден или два, случвало се е да не се виждаме по 10 дена.. различно
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? колкото можем повече
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? веднъж
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? не знам... на него му липсвам ако не се видим и един ден, докато аз обичам да съм си сама и ако си пишем по скайп или се чуваме често не усещам кой знае каква липса, въпреки, че примерно след седмица изпушвам вече

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? да, оставям го, но предпочитам да знам с кой е, най-вече от любопитство... иначе някой път и аз присъствам
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? да, обичам да знам какво се случва с него
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? поне един път на ден

wasch0
09-02-2013, 19:36
Аз съм на 16, а той на 20.
Той учи в друг град, лятото също не живее тук.
Виждаме се в събота и неделя, като се наслаждаваме на всяка една секунда.
На ден...нямаме възможност. Ако за заедно се брои и чата - около 3-4 часа.
Проблем става ако седмица не се видим - започваме да се дърпаме за глупости.
Разбира се, че го оставям да излиза с приятелите си - това си е лично пространство.
Не държа, имам му доверие.
Да речем по два пъти на ден.

SNikolov_Rugby
09-03-2013, 19:17
Аз на 18, тя е на 19.
Аз карам шофьорски курсове, тя работи.
Почти всеки ден.
Зависи средно час-два.
Зависи от ситуацията, максимум два пъти.
Два-три дни.
Да.
Всичко си казваме.
Ами доста често като сме свободни. Ако сме заети през 5-6 часа.

FuckinAwesome
09-04-2013, 00:52
На колко години сте (вие и половинката ви)? - И двамата сме на 19
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? - От време на време аз пътувам, също така работя, но си се виждаме.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? - Всеки ден различно. Много често си говорим по телефона.
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? - Ако е през делничните дни от 4 до 6 часа, ако е уикенда - е..цял уикенд.
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? - Няколко - сутрин, на обяд, следобяд, надвечер, вечер (задължително)
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? - Ми ако 1 ден не сме се видели ни става и на двамата адски кофти. Просто не можем един без друг.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие:
1. [на кафе или излизане] през деня - предпочитам да присъствам, но в повечето случаи тя излиза сама, аз излизам сам и така.
2. вечер [като излизате или на домашно с приятели]? - същото
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? - Да, притеснявам се за нея.
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? - Часове. Можем да си говорим по цял ден, цяла нощ. :)

betudontbet
09-04-2013, 17:24
от 30 мин до 2 часа на ден

panda_girl_
09-05-2013, 01:44
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? Живеем в различни градове

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? Заедно сме през уикендите, а когато сме ваканция - всеки ден
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? Когато сме заедно, не се отлепяме един от друг
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? Един, защото не се разделяме :д
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? Налагало се е да не се виждаме по 2-3 седмици...гадно е, липсваме си

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? И двамата ходим където си искаме и с когото си искаме, вярваме си.
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? Не съм сигурна дали държа, но така съм свикнала. По-скоро от любопиство, отколкото от съмнения.
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? - Различно, но може би общо около час на ден

mimitttooy
09-05-2013, 06:42
На колко години сте (вие и половинката ви)? Аз съм на 20, той е на 28 години
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? - Работим, но всяка вечер сме заедно. За около година и 3,4 месеца най-много 10 дни да не сме се видели.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? - Всяка вечер.
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? - Между 3-4 часа. Свободните ни дни и по повече
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? Понякога се е случвало и по няколко, но по често само веднъж.
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? - Мен ще ми е гадно и за ден, защото съм свикнала да го виждам. А и живее до нас.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? - Искам да съм с него. За щастие не ми се налага да го моля да ме взема, защото сме в една компания с неговите приятели и излизаме всички заедно.
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? - Да, по-спокойно ми е
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? - Зависи. В началото много често. По няколко пъти на ден. Сега се чуваме, когато единия има да каже нещо на другия, но не и ей така просто да ме чуе ;D

iiinaaa
09-05-2013, 08:29
На колко години сте (вие и половинката ви)? аз-17 той-21
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? когато съм на училище, не ни е проблем да се виждаме когато е на работа, понеже мога да ходя да го виждам

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? всеки ден
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? 2-3 часа, като почивните дни сме по цял ден заедно
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? веднъж
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? не е проблем ако не се виждаме, и на двамата ни се налага да отсъстваме известно време от града

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? разбира се, знам колко много държи на приятелите си и че има нужда да излезе с тях
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? не държа, имам му доверие
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате?2-3 пъти на ден

ellzyy
09-05-2013, 10:49
На колко години сте (вие и половинката ви)? аз на 15 , той на 19 :)
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? аз училище , а той работа

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? 3-4 пъти седмично
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? 2-3 часа
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? веднъж , понякога и не се виждаме
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? 1/2 седмици предполагам , не сме се разделяли за по - дълго

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? Дала съм му свобода , но той пък винаги предпочита да съм с него
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? ами не винаги ;д не искам да го "задушавам"
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? през 30 мин ;д

make_me_love_you
09-05-2013, 17:41
На колко години сте (вие и половинката ви)? - Аз на 20, той на 25.
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? Аз уча, той работи.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? Всеки ден.
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? През делничните дни 2-3 часа, ако не остана да спя у тях.
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? През седмицата веднъж след работа. Уикенда е наш
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? Проблем едва ли, но може би след 2-3 седмици най-много започваме да си липсваме

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? Разбира се. Той е свободен човек и също както мен има нужда от лично пространство и да разпусне понякога с приятели. Зависи дали имаме желание да сме заедно някъде и зависи от ситуацията.
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? По всяко време не, никога не съм държала да ми дава отчет, макар че почти винаги си знаем къде сме и с кого сме.
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? Чуваме се 1 път през деня, понякога и за лека нощ :)

make_me_love_you
09-05-2013, 18:09
Как сте сигурни, че не ви изневеряват, не звънят на друг/друга и не е ли именно това корена на проблемите между партньорите и затова късат много двойки?

Просто си имаме доверие. Но аз лично си казвам къде съм и с кой съм без да ме пита, той също.Пък и за мен едно от най-омразните неща ми е това да седна примерно на кафе с някоя приятелка и нейното гадже постоянно да й пише или звъни. Честно казано, ако той реши да ми изневерява и 100 пъти да му звънна пак ще го направи. Ревността си е загуба на нерви.


Кога за вас връзката става "сериозна" и какво значи сериозна връзка за вас? да е просто някой, който не сте хванали са секса? да имате чувства, т.е. да сте се влюбили? от значение ли е продължителността на връзката?

Ами за мен връзката става сериозна, тогава когато разбера,че наистина му пука за мен. Всички малки неща, които прави, за да го докаже. Когато разбереш, че той наистина те обича не само на думи и е готов винаги да върне усмивката ти дори той да се чувства по-зле. До някаква степен има значение продължителността, защото лично аз предпочитам по-добре да опозная човека отсреща и тогава да се отпусна напълно.

Успех с идеята, на мен ми допада :)

bitchwolf
09-05-2013, 19:37
На колко години сте (вие и половинката ви)? - 19;19
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? - учим, работим, пътуваме, при нас зависи кое време от годината е.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? - различно, понякога всеки ден, друг път - изобщо
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? - когато сме свободни-целия ден.
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? - ^ един дъъълъг път
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? - няма проблем.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? - разбира се.
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? - не, той сам си казва :д
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? - 1-2 пъти на ден, понякога не се чуваме.

marilyn
09-06-2013, 15:24
На колко години сте (вие и половинката ви)? Аз на 20, той на 28.
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? Да, той работи, аз уча в университет.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? Почти всеки ден, рядко пропускаме.
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? Когато не спя при него ходим на кафе за 2 часа примерно. Ако не, след работа ме взима и отиваме у тях и прекарваме нощта заедно. Иначе уикендите са наши.
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? Веднъж.
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? Какво значи проблем? Виждаме се, когато сме свободни. Ако не се видим два дни няма да се разсърдим един на друг.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие (1. [на кафе или излизане] през деня И също така 2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? Разбира се, че го оставям да излиза с приятели. Ходи където му е приятно и аз не му държа сметка. Често пъти излизаме с негови приятели или с мои заедно, но не винаги. Все пак той си има нужда да си види момчетата, да пият по бира, както аз да си видя моите хора. Не си държим сметка един на друг, големи хора сме.
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? НЕ му звъня по 100 пъти. А и той работи всеки ден по 12ч. така че по цял ден е в работата.
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? По няколко пъти на ден, вечер задължително.

NissaN
10-03-2013, 07:06
Аз съм на 17 тя на 16
Даскалото не е проблем.Може да се каже че нямаме възпрепятствания.
Всеки ден сега като сме на училище само през седмицата.Но всеки ден си пишем.
Понякога се виждаме по повече пъти на ден.
Незнам.
Рядко съм излизал с нея и приятелките и,но лятот тя се движеше с мойте приятели(двама на 14години 1 на 18 години 1 на 17 години и 1 на 20 години).
Не не държа да знам къде е постоянно.
Не говорим много по телефона.

fUcKsMiLe
10-03-2013, 10:25
На колко години сте (вие и половинката ви)? 17 и 19
Имате ли някакви задължения, които ви възпрепятстват да се виждате, когато желаете (примерно работа, училище, пътуване от друг град и т.н.)? В момента той учи във друга държава.

Колко често се виждате с гаджето си (в седмицата примерно)? Когато е тук - всеки ден.
На ден (ГОРЕ-ДОЛУ) колко часа прекарвате заедно? Колкото можем, принципно един час след като се събудя, докато не заспим.
На ден веднъж ли се виждате или няколко пъти? Веднъж, но за целия ден, освен ако някой няма работа.
Колко време е вече ПРОБЛЕМ, ако не се виждате? Повече от няколко месеца (и половин година не ми е проблем, стига след това да се виждаме и да сме заедно поне за месец). Зависи от обстоятелствата и какво ни разделя.

Оставяте ли я/го да излиза сам с нейни/негови приятели или държите да присъствате и вие :
(1. [на кафе или излизане] през деня Не държа, но в повечето случаи вървим в пакет.
И също така
2. вечер [като излизате или на домашно с приятели])? Ако иска мъжка вечер, ще му я дам. Нямам проблеми, все пак света не се върти само около мен. :) Пък и аз имам нужда от време на време да прекарвам време само с приятелките си.
Държите ли да знаете къде е и с кого е по всяко време? Не, всеки си има лично пространство. Както не искам на мен да ми се държи сметка, така и аз не го правя на други хора.
Колко често говорите по телефона, когато не се виждате? Говорим по скайп.. предимно всеки ден, пропускаме понякога ден, максимум два.