PDA

View Full Version : Дайте съвет моля :)



3x0tik
08-13-2012, 18:38
От няколко дни не се чувствам никак добре ! Някак си постоянно съм уморен без да съм направил нищо, имам ужасно главоболие ... Отидох на лекар казаха ми, че ми няма нищо и при главоболие да пия Аналгин ... Но не минава мисля си че е на психологическа основа. На някой да му се е случвало такова нещо и ако да как е преминал този период ? /// Аз съм момче на 17 години !!!

SHPAIdURmeN
08-13-2012, 20:11
Когато те боли глава на определено място ли те боли точно или въобще ? И кога Те заболява имам предвид докато си у вас на компютара и бам или ?

3x0tik
08-14-2012, 08:57
Еми няма определено време. Боли ме само едната половина в смисъл лявата част.

sashinka95
08-14-2012, 12:53
Някакви психически натоварвания (прекалено висене пред компютър, телевизор, прекалено много четене)? Стрес или други силно емоционални преживявания? Напълно възможно е ако си стоял на течение, да си настинал без да усетиш.

HollyGolightly
08-14-2012, 13:27
Стой по-малко на компютъра, пред телевизора или с телефона. Внимавай със слънцето, но все пак прекаравай време на чист въздух.

Amore-Mio*
08-14-2012, 16:46
Стрес, напрежение, преумора.
Прав си ,че е на психическа основа. Стой по - малко на компютъра, отпочини си малко и след това пак ще си се занимаваш с това.

SHPAIdURmeN
08-14-2012, 18:11
Няма нищо общо с психическите истории, брато имаш синузит понеже и аз имам и затова те попитах имали определен част , където Те боли (сигурно е в лявата част на челото Ти). А иначе стой по малко пред компютъра и на слънце повечко (но не чак толкова дълго че да получиш удар :D) трябва да ти се напича челото (ако си от морски град още по добре). Но аз те съветвам да отидеш при този лекар който те ти е казал че ти няма нищо и да му кажеш че си мислиш че ти имаш синузит и той да провери да ли е така и дотогава да си сигурен..

Урсула
08-14-2012, 18:26
Същите симптоми, най-вече убийственото главоболие ги имам от известно време - било от възрастта.
Отиди за ден-два извън града, на чист въздух, далече от компютъра, ала-бала .. гледай да не се натоварваш психически, да не се ядосваш за глупости (щото при мен забелязвам любопитна зависимост: колкото по-ядосана съм, толкова по-силно ме удря главоболието).
Ако не се оправиш, отиди да се прегледаш при някой друг. За всеки случай :)

3x0tik
08-14-2012, 20:40
Благодаря ви за съветите :) Урсула и при мен понякога е така като се ядосам почва повече да ме боли !

JuStElly
08-17-2012, 00:36
Наспи се хубаво,излез малко... Ако не ти мине,значи ти има нещо ;д

bllackbarbie
08-19-2012, 17:25
И аз преди няколко дни бях в подобно положение само ,че при мен беше без главоболие ами с световъртеж бях при лекарката ми и тя каза ,че ми нямало нищо -_- при което доста се вбесих дори не ме прегледа каза ми .че е от преуморяване и от жегите .Надявам се да не е периодично и другия месец да не стане пак така :х

DannyS
08-28-2012, 21:34
Компютъра вреди много преди аз прекарвах доста време на компютъра като станех в 12 на обяд и чак до вечерта 1-2 часа през ноща после неможех да заспя.Но след това реших да излизам с приятели и сега съм много по-добре прекарвам по 1-2 часа на компютъра и като изляза в 17:00 часа следобяд чак 21:30 се пребирам и пак 1-2 часа на компютъра и си лягам.

~The Smile~
08-30-2012, 13:39
наспи се едно хубаво :)

DarkVampireAngel
09-09-2012, 23:07
Може да имаш мигрена,синозит или просто да си се уморил,от смяна на сезоните,дадени храни,стоене повече пред компютъра и още куп работи които влияят.За сега пий аналгин като те заболи главата ако до 2 седмици не мине поискай направление за невролог. :)

druzilla
09-09-2012, 23:13
Аз цяла лятна ваканция съм така..Ако си лягаш късно и като цяло нямаш режим,мисля че е нормално.Щом лекаря ти е казал,че нищо ти няма,значи няма повод за притеснение.Пък защо мислиш,че е на психологическа основа,има ли нещо,което те тревоожи напоследък?