PDA

View Full Version : Проблеми след аналан секс



DragonLady
08-13-2012, 20:40
Привет на всички!
Днес най-сетне се престраших да пусна на годеника ми отзад, след като ми опяваше за това месеци наред ( тоест просто да си начеши крастата ). Стана преди около 1-2 часа. Изпитвах само болка, после се избърсах с една салфета и по нея имаше бая кръв. Правихме го там не повече от 5 - 10 минути. Той свърши отзаде.
Проблема се появи когато като отидох да тоалетната получих разстройство придружено от силни болки и газове в корема, както и слаби болки в яйчниците. А не съм болна или настинала, от 1 година не съм се разболявала.
Ако някой знае как да облекча симптомите да казва.
Мерси предварително.

пс за 1ви и последен път ми беше

Psyko Nuts
08-13-2012, 20:43
По-добре ги остави сами да минат :)

FuCKkK13
08-13-2012, 20:49
странно... за кръвта не се притеснявай,но за другото...

SisiStrange
08-13-2012, 20:50
Не ползвахте ли лубрикант? Не започна ли с пръстче поне в началото? о.О За анален секс трябва ужасно много да си се отпуснала, не просто да искаш да угодиш. Трябва ти самата да искаш. Иначе няма как да стане нормално.

Симптомите ти са доста... странни и необичайни. Намажи, където е разранено с крем "Здраве" и прави всичко останало, което се прави при стомашно разстройство. Сигурно ще си мине самО.

ПП. Как така да не се притеснява от кръвта? Това никак не е нормално за обикновен анален. Това, че я е разранил е много лошо. С такива неща не трябва да си играе човек. Нещо такова може да има много лоши последствия за цялата мускулатура там. Трябвало е да се подготвите бая повече. о.О

lamer4e7o
08-13-2012, 20:54
И следващия път се пригответе добре, ако отново ще правите анален.

DragonLady
08-13-2012, 21:01
Не ползвахте ли лубрикант? Не започна ли с пръстче поне в началото? о.О За анален секс трябва ужасно много да си се отпуснала, не просто да искаш да угодиш. Трябва ти самата да искаш. Иначе няма как да стане нормално.

Симптомите ти са доста... странни и необичайни. Намажи, където е разранено с крем "Здраве" и прави всичко останало, което се прави при стомашно разстройство. Сигурно ще си мине самО.

ПП. Как така да не се притеснява от кръвта? Това никак не е нормално за обикновен анален. Това, че я е разранил е много лошо. С такива неща не трябва да си играе човек. Нещо такова може да има много лоши последствия за цялата мускулатура там. Трябвало е да се подготвите бая повече. о.О

Лубрикант нямахме под ръка, а и стана инцидентно, в смисъл, че не го бяхме планували. Да започна с пръстче, и овлажни добре мястото преди да го вкара. Иначе да исках го, бях се отпуснала максимално.
А за кръвта имаше малко, по тоалетната хартия после, но в момента не тече.

Oy7ofCon7roL
08-14-2012, 08:59
Кръвта е от хемороидите, които ти е разранил, като те че чукал, газовете са щот ти е напълнил задника с въздух, а другите симптоми са смехотворни, защото нямат нищо общо с аналния секс !

chushkopek
08-14-2012, 09:50
Лубрикант следващия път.

П.С Какво стана с "никога няма да правя анален, ужасно е". Още няколко пъти и ще разправяш колко е яко.

DragonLady
08-14-2012, 12:09
Oy7ofCon7roL нямам хемороиди, така че не е това причината за кръвта.
chushkopek Мнението ми за аналният секс не се е променило, даже се затвърди, и определено следващ път няма да има.

Grudi_SeXa
08-14-2012, 12:19
Цъфнаха ли ти ауспуха? :D

DragonLady
08-14-2012, 12:32
Цъфнаха ли ти ауспуха? :D

Търси си друг одушник за простотията!

Grudi_SeXa
08-14-2012, 12:57
"Праих група на бай Тошо с кака Лили, а въпроса беше във гъза боли ли.."

А сега де :?

anonymous708973
08-14-2012, 13:32
Ох, милата... Колкото те съжалявам, толкова искам и да те наредя - и теб, и годеника ти.
Анален секс за пръв път не се прави инцидентно. Като оставим настрана, че няма как да си се отпуснала напълно (първо, ново нещо е; второ, без клизма...), твоя какво е правил?! Нормален ли е?

Кръвта наистина може да е от хемороидите, ще мине. Разстройството е от спермата - нормално е, вземи две таблетки Имодиум/Стоперан.

Разговор между мен и моя:
Аз: Не знам, ама ако бях на нейно място, тоя годеник много щях да го насера...
Той: Ммм..
Аз: Добре де, вероятно "насера" не е най-подходящият глагол в случая :д

Какво става с твоя след тая ситуация?

Kavichki
08-14-2012, 13:37
:D Компетентната пак се изцепи (dragonlady)
В другите теми все разправя на този и онзи да се ограмотява, а пък тя даже и клизма не си е правила като я порили отзад.
Ей такива хора не харесвам! На теория знаещи, а на практика ... ъ-ъ-ъ-ъ ... разтройство...

DragonLady
08-14-2012, 13:38
Ох, милата... Колкото те съжалявам, толкова искам и да те наредя - и теб, и годеника ти.
Анален секс за пръв път не се прави инцидентно. Като оставим настрана, че няма как да си се отпуснала напълно (първо, ново нещо е; второ, без клизма...), твоя какво е правил?! Нормален ли е?

Кръвта наистина може да е от хемороидите, ще мине. Разстройството е от спермата - нормално е, вземи две таблетки Имодиум/Стоперан.

Разговор между мен и моя:
Аз: Не знам, ама ако бях на нейно място, тоя годеник много щях да го насера...
Той: Ммм..
Аз: Добре де, вероятно "насера" не е най-подходящият глагол в случая :д

Какво става с твоя след тая ситуация?

Реакцията му беше хиляди извинения колко кофти се чувствал, че ми е причинил всичките тея негативи и тн. последици. И ми каза, че повече определено нямало да го поиска пак, като знае на мен какво ми коства. Като цяло проба грешка, в случая грешка, която няма да повторим. Впрочем мерси за инфото, признавам си не знаех, че спермата може да предизвика разстройство, е научих го по трудният начин.

Kavichki комплексарче малко спести си неуместните коментарчета. Наясно съм, че трябваше клизма преди това, но какво казах стана непланирано, ако беше планирано щях да си се подготвя физически както подобава.

Kavichki
08-14-2012, 13:47
1. Не съм комплексарЧЕ!

Ти изобщо знаеш ли значението на тази дума?

2. Не съм малък.
3. Коментара си ми е много уместен, тъй като се правиш на много компетентна относно секса.

Пантерата ти го каза, казвам го и аз - ЗА СЪЖАЛЕНИЕ СИ!

xXxPETYAxXx
08-14-2012, 13:51
За да правиш анален секс, трябва наистина да го искаш, а не да стане ей така, че годеникът ти да си "начеше крастата" и трябва да е с ЛУБРИКАНТ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
П.П. И аз първия път имах подобни проблеми и не ми хареса никак, казах си, че повече няма да го правя, но сегашния ми приятел знае как да действа и дори бих казала, че е приятно, не отвръщаващо.
П.П.2: Кръвта вероятно е от протриване, за това трябва лубрикант!

SisiStrange
08-14-2012, 14:20
Е той не видя ли, че те боли? И не спря ли? То като цяло не става с 1 хакване и после като нормален секс. Става с почивки, с внимание и нежност, с пръстчета, после пенис, после пак пръстчета за малко, ако заболи... Сменяне на позите в случай, че дадена е по-болезнена...

Личния ми съвет: Не е хубаво мнението ти за аналния да се базира на 1 път и то абсолютно погрешен такъв. Може да бъде хубаво, ако го направите като хората. Първо с клизма, после с 5 глътки алкохол (не да се напиеш, просто алкохола е анестетик донякъде), накрая с много лубрикант и с повишено внимание. По никой начин не трябва да си траеш и да търпиш като те боли. Заболи ли - нещо не е в ред. Реално аналния може да бъде съвсем безболезнен или поне с много лека, дори приятна болка.

Oy7ofCon7roL
08-14-2012, 14:37
Хахаха ей големи спецове тука се извътихте тука бе.... Лубриканти, клизми нам си кво, аз пък до ся никога не съм правил анален секс с момиче, което си е правило клизма или пък да сме ползвали лубрикант. Достатъчно е да си изчисти дупето( може да прозвучи гнусно за някои, но е така) с пръсти, апък смазката става или с плюнчица или със смазка от сливата...

DragonLady: явно имаш хемороиди без да знаеш whatevaa..

xXxPETYAxXx : имаш ли представа кво протриване трябва да има за да се разрани ануса ? Те трябва да са го правили ептен на сухо и младежа да си е овалял оня работа в пясък преди тва, че да и текне кръв заради това..... или да е пълен несръчко..

PinkPan7her: Ти пък от кога взе да правиш анален секс, че и компетенция стана, ще ми обясниш ли как сперма би причинила разтройство при положение , че дебелото черво е дълго метър и кусур , до къде ще стигне ? Най много може да ти се прикенза , но не заради спермата, а щото дебелото черво е раздразнено или пък да е напълнено с въздух(от там може да се получи и леки болки в стомаха), но разтройство е абсурд

DragonLady
08-14-2012, 14:40
Е той не видя ли, че те боли? И не спря ли? То като цяло не става с 1 хакване и после като нормален секс. Става с почивки, с внимание и нежност, с пръстчета, после пенис, после пак пръстчета за малко, ако заболи... Сменяне на позите в случай, че дадена е по-болезнена...

Личния ми съвет: Не е хубаво мнението ти за аналния да се базира на 1 път и то абсолютно погрешен такъв. Може да бъде хубаво, ако го направите като хората. Първо с клизма, после с 5 глътки алкохол (не да се напиеш, просто алкохола е анестетик донякъде), накрая с много лубрикант и с повишено внимание. По никой начин не трябва да си траеш и да търпиш като те боли. Заболи ли - нещо не е в ред. Реално аналния може да бъде съвсем безболезнен или поне с много лека, дори приятна болка.

Видя, че ме боли, казах му да бъде по внимателен и по бавни движения, но накрая преди да свърши, усили темпото и болката стана адска, но си търпях за да не му развалям кефа от свършването в мен. И да там ми е грешката, че съм си търпяла. Както ида е не мисля да повторя.

пс Kavichki не смятам повече да вземам под внимание " компетентините " ти мнения.

Furious?
08-14-2012, 15:09
няма да ти е за последен , нали се обичкате ужасно много и сте годеници ! повече време му е майката , тряа му пускаш по-дълги и по-често

Kavichki
08-14-2012, 15:39
Dragonlady - Ти изобщо имаш ли мозък в главата си? Къде съм изказал КОМПЕТЕНТНО мнение? Просто ти се изсмях, защото, както казах, се правиш на голяма всезнайка и как съветваш някой да се ограмотява, а сега за втори път пускаш подобна тема.

Не те карам да взимаш под внимание това, което съм писал. Имаш правото дори да не ми отговаряш. Изборът си е твой.
Съветвам те да обърнеш малко по-особено внимание на това, как се отнасяш с хората, когато ги хокаш, пускащи подобни теми, защото и на теб не ти е приятно, когато ти се присмива някой, нали?

Както и да е. Нямам намерение да се карам с някого или да споря, но ме е яд, когато някой си е внушил, че разбира от нещо, а всъщност не е така.

Със здраве!

Furious?
08-14-2012, 15:48
Цъфнаха ли ти ауспуха? :D


HAHAHAHAHAAG GOLQM SIQ

anonymous708973
08-14-2012, 16:21
PinkPan7her: Ти пък от кога взе да правиш анален секс, че и компетенция стана, ще ми обясниш ли как сперма би причинила разтройство при положение , че дебелото черво е дълго метър и кусур , до къде ще стигне ? Най много може да ти се прикенза , но не заради спермата, а щото дебелото черво е раздразнено или пък да е напълнено с въздух(от там може да се получи и леки болки в стомаха), но разтройство е абсурд

Застреляй се.

ДрагънЛейди, съжалявам, че опитът е бил толкова неуспешен. Надявам се някой път да опиташ пак и да се получи като по ноти, за да видиш колко страшно приятно може да е.

kalpazanka
08-14-2012, 16:29
Не пий имодиум или стоперан! Спазвай си диетата и се консултирай за Е-Т-И-О-Л-О-Г-И-Ч-Н-О лечение на диарията! И прежали 10 лв. за лубрикант Дюрекс или 3 лв. за Gleitgelen.

nqmaznacheniee
08-14-2012, 16:36
НЕ НИ ГОВОРИ ЗА АНАЛНИТЕ ТИ ИЗВРАЩЕНИЯ! :x

chushkopek
08-14-2012, 16:54
Пантерката и Сиси ти казаха всичко....извод:опитай пак!

SisiStrange
08-14-2012, 16:58
Oy7ofCon7roL, няма значение според теб кое е достатъчно. Не е до вашето мнение. Трябва да си или някаква супер непукистка или с железни нерви, че да се отпуснеш качествено без клизма. Не е само до голям гаф. Аз не вярвам, че това става толкова лесно. До самата хигиена е.

И да, първите пъти трябва с повече внимание. После човек научава как боли по-малко или не боли въобще.

ПП. Пантерке, и аз не го разбрах, обаче, това с разстройството как се получава от сперма? Какво имаш в предвид?

Oy7ofCon7roL
08-14-2012, 17:05
Застреляй се.

Да разбирам, че нямаш отговор на дебилното(както обичаш да казваш ти) твърдение, че свршване в заднкика може да причини разтройство ?

Oy7ofCon7roL
08-14-2012, 17:08
Oy7ofCon7roL, няма значение според теб кое е достатъчно. Не е до вашето мнение. Трябва да си или някаква супер непукистка или с железни нерви, че да се отпуснеш качествено без клизма. Не е само до голям гаф. Аз не вярвам, че това става толкова лесно. До самата хигиена е.


?

Аз не казвам, че съм някъв жилнатин , който му се свиди да купи лубрикант, просто казвам,че и без него става

lalalal
08-14-2012, 17:17
да не ти е спукал тънкото черво ?

banalka
08-14-2012, 17:18
и защо трябва задължително да се прави клизма?
един път казвате, че ПЪРВИТЕ пъти трябва, после казвате трябва заради хигиената.... по тая логика следващите пъти няма да са хигиенични... малко няма логика.

SisiStrange
08-14-2012, 17:20
При нея не е станало. Според мен не при всички би се получило. Ако не е лубрикант или поне по-мазен крем какво? Слюнка само?

SisiStrange
08-14-2012, 17:21
и защо трябва задължително да се прави клизма?
един път казвате, че ПЪРВИТЕ пъти трябва, после казвате трябва заради хигиената.... по тая логика следващите пъти няма да са хигиенични... малко няма логика.
За всички пъти казвам, че трябва. Поне за мен е така.

Oy7ofCon7roL
08-14-2012, 17:31
Абе оправяйте се бе изобщо няма да си занимавам с ваще глупости, аз просто казвам, че ако момчето е внимателно не е нужно нищо друго освен слюнка и естествен овлажнител от вагината. То лубкрикант да не е нещо вълшебен, та се лубрикант та лубрикант, то ако първо си я отпуснеш мацката с пръстчета хич няма да ти трябват ни лубриканти ни кремчета и т.н.
А иначе за клизмата по принцип не мога да кажа нищо лошо, но казвам, че съм минал и без нея и това , че момичето си е направило клизма не дава никви гаранции, че няма да има гаф, имайте си го предвид

npp
08-14-2012, 17:36
не се хвърляйте на такива неща, това е все едно да се залъгващ че през пъпа ти може да мине цяла краставица без въобще да пострадаш, а в същото време това дори може да те убие, за какво ви е да бъркате там откъдето Бог е определил да излизат фекалиите?!, това е най-мръсното място в човешкото тяло, в това отношение за жените има едни играчки в секс шоповете наречени анални вибратори, те са много тънки и не причиняват наранявания, като идеята е чрез тях да се внася допълнително стимулиране докато жената прави вагинален секс с мъж, понеже ануса и влагалището са в съседство и вибрациите се предават лесно през аналният отвор към вагиналните ерогенни рецептори, обаче няма как да ви ги препоръчам, понеже както казахме и по-горе, ануса не е посочван от Бога за препоръчителна ерогенна зона за правене на секс, понеже не е проектиран (точно) за това, и по принцип там няма ерогенна нервна система каквато има в влагалищните стени

Amore-Mio*
08-14-2012, 17:45
Определено нейния проблем не е изникнал от това, че е правила анален секс без клизма. Аз също съм правила този вид секс, без клизма и за щастие проблеми не е имало. Проблемът е, че не сте ползвали лубрикант и не сте обърнало предостатъчно внимание на любовната игра, за да се отпуснеш максимално и да не се получат тия неща. И как за бога ще увеличава темпото? Точно при аналния секс не е особено приятно и правилно бързите и резки движения. Най - вероятно е било от това, или от хемороиди, евентуално. Ако искаш ги остави сами да си минат или се посъветвай със специалист.

anonymous708973
08-14-2012, 17:57
ПП. Пантерке, и аз не го разбрах, обаче, това с разстройството как се получава от сперма? Какво имаш в предвид?

При мен винаги става така. Просто съм свикнала вече. Не знам защо е, ама е факт.

Лубрикантът спокойно може да се пропусне от по-напредналите в тая дейност :)

Oy7ofCon7roL
08-14-2012, 18:08
:lol: :lol: :lol:

Gwendoline
08-14-2012, 18:28
При мен винаги става така. Просто съм свикнала вече. Не знам защо е, ама е факт.



не беше ли против аналния секс като цяло или греша

SisiStrange
08-14-2012, 20:08
Сериозни връзки с правилен човек. Там няма морал. Има само любов и секс.

SisiStrange
08-14-2012, 20:14
Лол? Говорим за нещата между двама души. Не между всеки по отделно и още 1000. Когато си с точния, няма задръжки. Така перифразирано по-ясно ли е?

ПП. Така погледнато няма връзка между това дали си моралистка и това дали правиш анален секс. Има бая момичета, които не дават отзад, а се праскат с целия квартал.

Oy7ofCon7roL
08-14-2012, 20:16
имала е предвид морални задръжки не е толко трудно са се сети човек

Oy7ofCon7roL
08-14-2012, 20:25
Живота променя, за това винаги трябва да бъдем умерени в изказванията си какво бихме и какво не бихме направили

chushkopek
08-14-2012, 20:29
Хората не се променят.

Oy7ofCon7roL
08-14-2012, 20:35
Да, обстоятелствата ги променят

chushkopek
08-14-2012, 20:42
Да, обстоятелствата СЕ променят

Fix'd that for ya!

SisiStrange
08-14-2012, 20:48
^ Да. А обстоятелствата малко или много ти променят мирогледа.

ПП. То няма общо с общата промяна на хората. Говорим си за деца (и аз съм в това число, да не прозвучи покровителствено). Като растеш, нещата се променят. На 5 съм казвала: "Ииил, секс. Каква гадост!" Нормално е.

chushkopek
08-14-2012, 20:55
Не се променяш а растеш. :) Не го променят, просто взимаш решения взимайки в предвид обстоятелствата.

Auriss
08-14-2012, 21:02
Mерсаж на ОП-то - доволно се посмях. Иначе си окей, както вече ти се каза. Другият път едно лубрикантче и си на шест ;)
Пак добре, че не си изсипала багажа насред сцената. Тогава и тема нямаше да посмееш да пуснеш =D

FuckedUp
08-14-2012, 21:35
:lol:

Прекрасна тема.

DragonLady
08-14-2012, 22:35
Milena96 моля малко по сдържано. Не е нуждо да се използват изрази от сорта на " пръснали и задника ", когато те не отговарят на истината.
Иначе нямам нищо против да се водят и малко офтопик дискусии и спорове в темата ми, стига те да са смислени ( какъвито са до сега ).

пс Присъединявам се към мнението, че в сериозна връзка, доста от задръжките и моралните ни бариери падат пред човека, на който принадлежи сърцето ни.

anonymous708973
08-15-2012, 08:47
не беше ли против аналния секс като цяло или греша

Не. :) Мисля, че се бъркаш.
Поне не си спомням, де. Никога не съм го отричала категорично, просто е имало някакъв момент в миналото, когато тая мисъл ме е притеснявала.
Но и така да е, както ДрагънЛейди и СисиСтрейндж казаха, в една сериозна връзка доста от "бариерите" падат.

Grudi_SeXa
08-15-2012, 09:38
моШно у гъзягата!

sweetycherry33
08-15-2012, 09:39
Казаха ти го и преди мен - другия път задължително с лубрикант (ако има друг път) ;)

sweetycherry33
08-15-2012, 09:40
моШно у гъзягата!

:razz: :razz: :razz: АХАХАХАХАХАХХАХ !

* не се сдържах *

Grudi_SeXa
08-15-2012, 09:42
ауспуха вече е цъфнат, задължително е да има друг път! има и бонус - като те олабят изотзадзе после никога няма да имаш запек. 8-)

lamer4e7o
08-15-2012, 10:29
Оригинален си като турски анцуг.

Kira_fen
08-15-2012, 10:57
Боже не съм виждал толкова хейт от доста време,а постя в доста форуми с много по-големи комплексари.Бива ли такива изказвания бре?Все пак затова е форума,да се дават съвети,не да се храним взаимно.DragonLady,не ти казвам нещо което не знаеш,но не им обръщай внимание,повечето от тях могат само да си мечтаят да имат това,което с партньора ти имате.Гафове стават при всеки,никой не е защитен.Утре на вас ще се случи нещо подобно,няма да ви е приятно да ви нападат.

Furious?
08-15-2012, 12:36
ауспуха вече е цъфнат, задължително е да има друг път! има и бонус - като те олабят изотзадзе после никога няма да имаш запек. 8-)

brutalality hahahaha

Cloud9
08-15-2012, 14:20
Оригинален си като турски анцуг.

Евала!

horacio
08-15-2012, 15:53
Много прости типове сте. Т'ва може да се случи на всеки, кв'о се гаврите? Забавнички сте се събрали, да не ги четете тия неща от някоя книжка?

DragonLady
08-16-2012, 20:00
Мислех да ти го спестя, но явно няма да стане.
Да ставаш от малка к*рвентия не е добра оферта. После едва ли някой мъж ще погледне на теб сериозно. Не е с цел да те засегна, а просто съвет да си преосмислиш начина на живот и до къде би те довел той.
Въпреки, че яко ми смърдиш на поредният фейк.

DragonLady
08-16-2012, 20:29
М дам, определено фейк. Даже си спомням като беше голямата триеница на фейкове, мачока изтри и някакъв рег Milena9 нещо си.
Аз спирам до тука, той админа си знае работата.

DragonLady
08-16-2012, 20:34
Тука си пише си всичко, даже си на 1ва страничка:
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/515769-%D0%94%D0%BE-%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D1%87%D 0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B8?highlight=%D0%B2%D1%81%D0%B 8%D1%87%D0%BA%D0%B8+%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4 %D0%B8%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B8

CupcakeKitty
08-16-2012, 20:51
с това лице дето го имаш на тъмно ли го правите секса ;с
аз не бих те изчукала
коментара го пиша САМО И ЕДИНСТВЕНО за да ми кажеш "малко комплексарче"

DragonLady
08-16-2012, 20:54
с това лице дето го имаш на тъмно ли го правите секса ;с
аз не бих те изчукала
коментара го пиша САМО И ЕДИНСТВЕНО за да ми кажеш "малко комплексарче"

Що да ти го казвам, ти си го знаеш, че е така ;)
И в интерес на истината само 1 път и то за не повече от 5 минути сме го правили на тъмно.

anonymous708973
08-16-2012, 21:14
с това лице дето го имаш на тъмно ли го правите секса ;с
аз не бих те изчукала
коментара го пиша САМО И ЕДИНСТВЕНО за да ми кажеш "малко комплексарче"

Ти пък ако си мислиш, че си първа красавица... По-интересна си само и единствено заради червената коса.
Остави това настрани, но си адски злобна. А това прави адски негативно впечатление - ако аз като момиче съм свикнала, момчетата бягат като луди от тая женска черта. Вземи се в ръце. Супер attention whore си.

Не ми спами. Няма да си направя труда да ти отговоря.

CupcakeKitty
08-16-2012, 21:28
Ти пък ако си мислиш, че си първа красавица... По-интересна си само и единствено заради червената коса.
Остави това настрани, но си адски злобна. А това прави адски негативно впечатление - ако аз като момиче съм свикнала, момчетата бягат като луди от тая женска черта. Вземи се в ръце. Супер attention whore си.

Не ми спами. Няма да си направя труда да ти отговоря.

аз пък решавам да ти поспамя само за да ти насоча вниманието към това което съм написала в края на предния си пост

щото не е пък като ти да не търсиш за какво да се хванеш

BloodyMeri
08-16-2012, 21:37
Хаха смъртницата dragonlady с мъж дето още не бил Граф Дракула и дефлорирали гъза...или по-правилно деформирали :D:D:D:D

chushkopek
08-16-2012, 23:42
аз пък решавам да ти поспамя само за да ти насоча вниманието към това което съм написала в края на предния си пост

щото не е пък като ти да не търсиш за какво да се хванеш

Ти, адорхър и хилари ще е най-добре да се съберете и групово да си срежете вените.....как може да ти ражда главата толкова простотия.

therichbitch
08-16-2012, 23:53
Сигурно е защото не сте ползвали лубрикант (както ти казаха всички по- нагоре) и все пак ми се струва малко прекалено чак кръв да ти текне..


с това лице дето го имаш на тъмно ли го правите секса ;с
аз не бих те изчукала

Освен, че си злобна и очевидно не особено умна (тук спазвам добрия тон), си адски жалка, нахлувайки в темата, за да кажеш кой колко е грозен. Да не говорим за онази тема, която беше пуснала преди няколко месеца- дали ти или ДрагънЛейди била по- хубава... Srsly,bitch? Ако чакаш признание от тийн форум заради снимки (бъкани с фотошоп), наистина си го закъсала. Спести си коментара, благодаря!

DragonLady
08-17-2012, 00:05
Сигурно е защото не сте ползвали лубрикант (както ти казаха всички по- нагоре) и все пак ми се струва малко прекалено чак кръв да ти текне..



Освен, че си злобна и очевидно не особено умна (тук спазвам добрия тон), си адски жалка, нахлувайки в темата, за да кажеш кой колко е грозен. Да не говорим за онази тема, която беше пуснала преди няколко месеца- дали ти или ДрагънЛейди била по- хубава... Srsly,bitch? Ако чакаш признание от тийн форум заради снимки (бъкани с фотошоп), наистина си го закъсала. Спести си коментара, благодаря!

Ххаахахха сериозно ли тая пускала тема коя е по хубава ( аз или тя )? Я дай линк или поне кажи къде да я диря, да погледам сеира на това жалко създаниице. Не вярвах, че има хора, които си градят самочувствието по този "начин".

bloodyF
08-17-2012, 00:41
с това лице дето го имаш на тъмно ли го правите секса ;с
аз не бих те изчукала
коментара го пиша САМО И ЕДИНСТВЕНО за да ми кажеш "малко комплексарче"



ного си елементарна
не се и учудвам че оня пич с брадата, как му беше ника не помня, не е искал да те чука
нещо си се взела твърде на сериозно,нито си красива,нито уникална, нито пък блестиш с кой знае колко голям умствен багаж
не защитавам никой в случая, шото никоя от двете не ме кефи особено ного
ама просто си ..проста

а за темата думи нямам просто..

SisiStrange
08-17-2012, 05:51
Не обичам да говоря грубо като цяло, ама: Оная Кити ли си, кво си, толкова злобно същество не знам другаде. о.О То бива бива тук таме трол, бива да не харесваш някого, ама твоето е някакво избиване на много сериозни комплекси.

Пф, последните 1-2 седмици все повече се дразня на това колко прости, първосигнални и злобни хора са се заселили в тоя форум. Накрая ще си събера скайповете на тези, които са свястни и ще се преселя в бг-мама. И там не е цвете, но поне хората се държат прилично.

CupcakeKitty
08-17-2012, 05:57
Сигурно е защото не сте ползвали лубрикант (както ти казаха всички по- нагоре) и все пак ми се струва малко прекалено чак кръв да ти текне..


Да не говорим за онази тема, която беше пуснала преди няколко месеца- дали ти или ДрагънЛейди била по- хубава...

Знам аз знам как всички мили и добри същества ще тръгнат да се заяждат без да обърнат внимание на последното изречение :D:D:D:D
Слънце, темата изобщо не я бях пуснала аз :D

Kavichki
08-17-2012, 06:03
SisiStrange, кои потребители визираш? Прости, злобни, първосигнални...?

KokoDjambo
08-17-2012, 08:09
Привет на всички!
Днес най-сетне се престраших да пусна на годеника ми отзад, след като ми опяваше за това месеци наред ( тоест просто да си начеши крастата ). Стана преди около 1-2 часа. Изпитвах само болка, после се избърсах с една салфета и по нея имаше бая кръв. Правихме го там не повече от 5 - 10 минути. Той свърши отзаде.
Проблема се появи когато като отидох да тоалетната получих разстройство придружено от силни болки и газове в корема, както и слаби болки в яйчниците. А не съм болна или настинала, от 1 година не съм се разболявала.
Ако някой знае как да облекча симптомите да казва.
Мерси предварително.

пс за 1ви и последен път ми беше

Така е ,когато се ебете отзад само някой да си "начеше крастата"!!!Така ,че не се оплаквай и не се излагай с подобни теми!Трябва да го искаш и ти за да мине добре аналния!

nqmaznacheniee
08-17-2012, 08:09
Ти, адорхър и хилари ще е най-добре да се съберете и групово да си срежете вените.....как може да ти ражда главата толкова простотия.

аве ей мухлио адорхър е класи над тях къде ги слагаш заедно

anonymous708973
08-17-2012, 08:24
Пф, последните 1-2 седмици все повече се дразня на това колко прости, първосигнални и злобни хора са се заселили в тоя форум. Накрая ще си събера скайповете на тези, които са свястни и ще се преселя в бг-мама. И там не е цвете, но поне хората се държат прилично.

Абсолютно.
Пък и сякаш го надраснахме тоя форум. Освен акъли да даваме, друго няма какво да правим. Реално полза за нас няма, колкото и егоистично да звучи.

Къпкейк, маце, опитваш се много тънко да се измъкнеш, ама такива като теб сме ги виждали достатъчно и номерът не минава. Щото и аз мога да напиша "Всички сте много тъпи и задръстени, казвам го, за да ме наредите" и после да го използвам като оправдание. Жива attention whore си. Друго обяснение за включването ти в темата няма.

nymphadora
08-17-2012, 08:55
Все едно всички тук не познавате добрата,стара женска злоба-не се косете толкова.
Колкото до къпкейка-на мен никога не ми е изглеждала злобна,даже се учудих на изказването й-абсолютно безпочвено е.

SisiStrange
08-17-2012, 09:18
SisiStrange, кои потребители визираш? Прости, злобни, първосигнални...?
Ами няма смисъл да седна да изреждам. Има прекалено много хора вече, които само се включват в темите, за да нахранят някого, да си вдигнат малко интернет рейтинга. Ти си от новите, но аз си спомням стария форум. Леле, имаше дискусии, имаше спорове на високо ниво. Донякъде си имахме уважението. Не беше без изцепки, но хич не беше като сега. Само тая тема като чета. Как може толкова злоба към момиче, което въобще никой от тук не познава? Груби, зли, просташки коментари. Аз се съгласявам, че тая и постъпка не е най-умната и е пропуснала бая четене на тема анален секс, ама бива ли чак такова нещо? Не са просто неприятни тези коментари, не са нещо остроумно да се посмееш - зли са. Ей това е истински противно да го четеш и да виждаш, че е писано от деца.

Половината Любов и Секс се напълниха с тия индивиди с голямото его, крепено на това на колко човека са се развикали или са прочели морал днес. Къде ли не чета вече заяжданици и глупости. Идеята на форума беше друга. Да се помага, да има интересни дебати, да си изразяваш мнението, да тролиш също, да, ама не така.

kalpazanka
08-17-2012, 09:48
Мно-о-о-о-го жалко...