PDA

View Full Version : Кошмари..



druzilla
08-14-2012, 07:58
Здравейте :) Днес сънувах ужасен кошмар и дори след като се събудих и осъзнах,че нищо не се случва действително - ми беше адски трудно да се успокоя.Та интересува ме - Сънувате ли често кошмари?Какви?Използвате ли съновник,за да ги тълкувате?Плашите ли се след като се събудите?

muhtesemfan
08-14-2012, 07:59
Не сънувам много често,не използвам съновници,аз докато се събудя и съм забравила половината от съня си. :razz:

druzilla
08-14-2012, 08:09
Чела съм,че до няколко минути след като човек се събуди - забравя 90% от съня си.И все пак помня откъсачни моменти и да кажем ако помня,че е е имало вода търся го в съновника и то си пише какво означава,ако сънуваш вода и т.н.

muhtesemfan
08-14-2012, 08:44
Днес за първи път горе-долу да си спомням съня,знам че ще прозвучи тъпо,но сънувах Мери Шоу. :lol: :cool: :smt003

HollyGolightly
08-14-2012, 13:22
Не сънувам често, много рядко дори си спомням какво съм сънувала. Иначе не , не ползвам съновници , за мен сънищата са си сънища и не ги приемам за нищо повече, че да им търся и значението.

Amore-Mio*
08-14-2012, 13:38
Кошмари май, досега не съм сънувала. Съновници не използвам. Сънят си е просто сън, не трябва да се превръща в нещо друго. Сънят е просто игра на подсъзнанието.

wiiwa
08-15-2012, 12:42
Само понякога сънувам и то повечето пъти глупости. Докато се надигна да видя в съновник или да го разкажа на някой съм забравила почти всичко. Кошмари сънувам най-вече когато ми е студено. 8-)

Nikolcheto24
08-15-2012, 19:11
Често сънувам кошмари.Даже наскоро, в продължение на една седмица, имах кошмари всяка вечер.Съновници не гледам това са глупости.Но сънищата не трябва да се пренебрегват.Обикновено отразяват подсъзнателни желания и страхове.

ick0y
08-15-2012, 21:51
От 4 месеца насам сънувам всяка божи вечер по 3-4 съня .. По принцип ги помня почти винаги :) Не знам какво става с мен от както видях едно момиче :P Тя преобърна живота ми и в същото време го направи по хубав но да не се отклонявам от темата .. Съновници използвах само в началото но спрях :) Няма смисъл според мен от тези неща :)

П.П забравих да спомена че като се събудя си мисля че нещата които съм сънувал са истина и едва след 4-5 минути осъзнавам че е било просто сън .. Побърках се :)