PDA

View Full Version : Огромен проблем!!! (блонд синя точка)



banalka
08-14-2012, 14:57
Здравейте, реших да си изсветля на ръцете космите с блонд синя точка... правила съм го и друг път и известно време след това кожата, където е седял блонда става по-светла... както и сега ... но какъв е проблема.. преди като съм се изрусявала е било зимата и нямах никакъв тен, а сега съм се пекала и съм почерняла много и стои ужасно ужасно грозно по-светлото..... и имам чувството, че не се маха!!!! :X:X:X:X:X:X:X:X:X После се сетих, че тена е меланина в кожата, както и космите се изсветляват като се изсветли меланина в космите.............. дано не съм права......... :X :X Малее идва ми да се хвърля от някъде.... някой друг пробвал ли е, ще се оправи ли......................

Goddess
08-14-2012, 15:04
Меланина си е меланин, той не се изсветлява, от него зависи просто колко ти е заложено да почернееш. Избелила си си кожата просто..ще се оправи, трябва да мине време. Мисля, че с подходящ слънцезащитен фактор можеш да се печеш, за да се изравни. И все пак, обезкосмяването на ръцете не е толкова страшно и не разбирам защо толкова жени се опитват да го избегнат или с такива изрусявания, или като просто си ходят космати...

banalka
08-14-2012, 15:06
случвало ли ти се е?
преди като съм правила от самосебе си се оправя до половин час да кажем
аз не мога да се покажа така по улицатаааа.....................:X:X:X::X :X:X:X:X:X::X:XX

banalka
08-14-2012, 15:10
точно от това се опасявам да не ми е паднал тена и да не се оправи от самосебе си, изглежда като витилиго :@:@ :XXX

Goddess
08-14-2012, 15:10
Не, даже за първи път го чувам този продукт. Предполагам, че има доста амоняк в него...Просто сега заради тена контрастира повече бялото и затова сигурно ти се струва повече. Би трябвало да ти мине, щом и друг път си го правила и не е имало проблем.