PDA

View Full Version : какво за вас е щастие?



Mary_Jane_69
08-14-2012, 15:19
:)

поздрав

http://www.youtube.com/watch?v=DmeUuoxyt_E

Amore-Mio*
08-14-2012, 18:00
Нещо ценно , искрено и истинско. Чувство, което те кара да се чувстваш на седмото небе, независимо поради каква причина. Дори понякога без причина, просто гледаш на живота през розови очила. Всеки човек е способен да изпита щастието, стига да вярва в него. И да гледа, и добрата, и лошата страна на нещата. В повечето случаи е нужно позитивно мислене и гледане, за да е всичко наред.

yakuza_
08-14-2012, 18:02
нямам идея, никога не съм бил щастлив, да се радвам за нещо може би, но чак щастлив, не

Mary_Jane_69
08-14-2012, 18:11
Amore-Mio* именно.

yakuza_ .. или си реалист, или песимист. гледайте по хубав начин на нещата, независимо какви са те. радвай се и на това, че все още дишаш. ценете здравето си, бъдете щастливи, че сте живи. бъдете щастливи от положението си, независимо какво е то, защото винаги може да стане още по зле.

yakuza_
08-14-2012, 18:18
не, нямам нужда, просто за мен щастлив е много силно като дума, бих бил щастлив, ако оцелея в самолетна катастрофа примерно, ако ударя от тотото, ако си намеря нимфоманка, която да ме издържа

ти си на 13, ще си говорим като станеш на 20+, как да гледаш щастливо на нещата, като виждаш каква меланхолия е навсякъде около теб, като слушаш как ваще се чудят от къде да отделят пари, за да те пратят да учиш примерно, като всичките ти приятели заминават къде ли не, само защото няма какво да работят, ще става и по - зле, до 10тина години

nqmaznacheniee
08-14-2012, 18:39
имаше период в който щастието за мен бе да се надрусам и да дивея някъде ама за ЩАСТИЕ отмина :D

LadyDi
08-14-2012, 18:51
ако си намеря нимфоманка, която да ме издържа
те такива под път и над път :)

EinGutesKind
08-14-2012, 18:52
Да си с любимия човек гушнат до камината, и наоколо да няма никой и нищо <3

yakuza_
08-14-2012, 19:02
те такива под път и над път :)

КАЖИ ИМ АДРЕСИТЕ

LadyDi
08-14-2012, 19:07
КАЖИ ИМ АДРЕСИТЕ

аха да

аз кво получавам от цялата далавера?

което ме присеща... да си срещал мойто поло днес? има подозрителна драскотина на лявата предна врата

yakuza_
08-14-2012, 19:12
не, дори не съм във Варна, но видях едно бяло :(

LadyDi
08-14-2012, 19:15
ясно...

трябва по-рядко да го мия явно
така си личи къде пак съм го одрала

FuCKkK13
08-14-2012, 19:17
много неща за мен са щастие - изключвам всичко материално

Mary_Jane_69
08-14-2012, 20:07
не, нямам нужда, просто за мен щастлив е много силно като дума, бих бил щастлив, ако оцелея в самолетна катастрофа примерно, ако ударя от тотото, ако си намеря нимфоманка, която да ме издържа

ти си на 13, ще си говорим като станеш на 20+, как да гледаш щастливо на нещата, като виждаш каква меланхолия е навсякъде около теб, като слушаш как ваще се чудят от къде да отделят пари, за да те пратят да учиш примерно, като всичките ти приятели заминават къде ли не, само защото няма какво да работят, ще става и по - зле, до 10тина години

ти си твърде черноглед, годините ми не са фактор, определящ начина ми на мислене. попринцип съм си същата като теб, но самата ми критичност към света, колкото и кофти да е той, ми действа като автогол, защото събуждайки се всяка сутрин, съзнавайки проблемите около мен, случващи се на близките ми, забравям най - важното - да живея пълноценно. да се радвам на малкото. радвай се и ти. не ме бива в обясненията като цяло, но поне зная повече, отколкото мога да покажа. и все пак, ако не погледаме поне за дестина минути през ~розовите очила~, ще живеем в сив свят денонощно. 10 минути изкуствено щастие, са като истинското. всичко си е до настройка.

nqmaznacheniee
08-14-2012, 21:01
какви проблеми имаш пък ти на 13 :D

Mary_Jane_69
08-14-2012, 21:02
лична работа си е. ако толкова и толкова любопитстваш, сводобен си да ме питаш на лс____

nqmaznacheniee
08-14-2012, 21:09
м не ме интересува, просто не мога да си го представя

Mary_Jane_69
08-15-2012, 07:42
еми щото си тесногръд, явно си свикнал да получаваш всичко на готово.

Perchem
08-15-2012, 08:06
ти си твърде черноглед, годините ми не са фактор, определящ начина ми на мислене. попринцип съм си същата като теб, но самата ми критичност към света, колкото и кофти да е той, ми действа като автогол, защото събуждайки се всяка сутрин, съзнавайки проблемите около мен, случващи се на близките ми, забравям най - важното - да живея пълноценно. да се радвам на малкото. радвай се и ти. не ме бива в обясненията като цяло, но поне зная повече, отколкото мога да покажа. и все пак, ако не погледаме поне за дестина минути през ~розовите очила~, ще живеем в сив свят денонощно. 10 минути изкуствено щастие, са като истинското. всичко си е до настройка.

http://i.imgur.com/T6oAr.jpg

nqmaznacheniee
08-15-2012, 09:28
еми щото си тесногръд, явно си свикнал да получаваш всичко на готово.

щях да се радвам, ако получавах всичко на готово, ама уви..

Grudi_SeXa
08-15-2012, 09:50
Щастие е някоя сутрин да се събудя между Pedigree и cweet, а Devil_Ass да се появи по бельо и да ми направи един lap dance и по някое време да усети сутрешната ми ерекция в дяволското си дупе. 8-)

Pedigree
08-15-2012, 11:44
Щастието е за мен, когато съм доволна, когато въобще нищо не ме притеснява, и всичко е така добре балансирано и наредено, че всичко ми се струва приятно. Щастлива съм, когато съм доволна от себе си, когато това, което съм искала да го постигна, съм го постигнала. Когато като съм искала нещо, съм си го взела. Когато е трябвало да направя нещо, съм го направила. До тук за частта от щастието, която зависи от мен.
Щастлива съм, когато близките ми същества(семейството ми, приятелите ми и човекът до мен, ако има такъв) са добре.
Щастлива съм, когато имам мъж до себе си, който ценя, както и той мен също, и може да ме прави щастлива(а това е доста трудно).
Музиката, книгите, филмите. Нещо изключително важно за мен.
Материални неща също ме правят щастлива. Обичам дрехи, обувки, гримове, да ходя на много места и тнт. Обичам купони, обичам партита, обичам си смеха.
И нека обобщим реално какво ме прави щастлива - аз и моите постижения и успехи, щастието на близките ми, любимият човек, музиката, книгите, филмите(прекрасно е, когато намеря нещо ново, което да ми харесва) и парите.