PDA

View Full Version : помощ сестра ми ме подлудява



berkow99
08-14-2012, 19:32
здравейте исках да ви питам какво да правя защото вече не издържам аз съм на 13 а сестра ми е на 9 всички я мислят за света вода ненапита синеока русокоса разревава се за най малкото нещо съвсем целенасочено използва факта че всички си мислят че тя никога не лъже и си е изградила имидж на толкова безпомощна че дори не може да си оправи леглото
а преди една година съвсем хладнокръвно ме уцели с камък триста грама по главата наще само и се поскараха и толкоз

другата година ще строим нова стая за да може всеки да има отделна тя рева крещя и казаха че вероятно тя ще вземе по голямата иде ми да я изкормя не издържам дайте някакъв съвет какво да правя

HollyGolightly
08-14-2012, 22:39
Говори с ваще, ама като цяло така са по-малките. Иска се много търпение, това ти го казвам от личен опит. Имам по-малък брат знам за какво иде реч.

wiiwa
08-15-2012, 12:34
Не й обръщай внимание и няма да ти досажда. Не се занимавай с нея. След някоя друга година няма да е така. А за стаята - разликата в големината голяма ли е ? Вашите най - вероятно са и казали така да спре да мрънка. И все пак ако тя получи по голямата и теб трябва да те компенсират с нещо.

Amore-Mio*
08-15-2012, 13:19
Или говориш с родителите си, или просто не се занимаваш с нея, дори и сестра да ти е. Ясно ми е какво е. Но така е винаги при по - малките деца. Свиквай. Търпение. И след година - две вече няма да имаш този проблем, мисля.

Nikolcheto24
08-15-2012, 19:06
"Така е винаги при по-малките деца" - глупости.Аз съм по-малка и винаги са ме третирали по същия начин, като по-голямата ми сестра.Затова не съм и разлигавена като повечето, но сестрата май си е сериозен случай - малко манипулаторче.Както пише по-горе, просто не и обръщай внимание.

BrainlessROCKBABY
08-16-2012, 09:54
И аз имам дребна сестра, беше голямо манипулаторче, изходът е да порасне малко.

wiiwa
08-16-2012, 14:57
Аз имам разлика със сестра ми 7 години и никога не съм била досадна. И все пак на моменти бях малко гадна. 8-)

AreYouNoob
08-17-2012, 13:02
свиквай ;)

mrankoniiii
08-28-2012, 20:17
Така е при всички и при мен беше така . Опитах се да говоря с родителите ли ми , но те ми казаха ,че тя била по-малка и
не знам си още какво . Но е така тя все още е дете , а ти си тийнейджър все едно двама души на две различни планети . Ще се карате още многоооооооо . Но като пораснеш ще се смеете на това и няма да имаш по-добър приятел от нея

Miki26
08-31-2012, 17:43
И с моята сестричка имаше същия проблем въпроса е да я изолираш прави се , че не те интерсува какво прави съгласявакщй се с всяко нейно желание (знам колко ще е трудно) опитай . След седмица-две ще и доскучае и тогаваотиди и говори с ваще обясни им най-деликатно и спокойно и цивилизовано положението . На другия ден накарай да поговорят и със сестра ти . Аз така направих имай търпение .

Miss Smiley ..
09-08-2012, 13:22
И аз имам по-малка сестра,която е на 9 години.И мене ме дразни страшно много,но не и обръщам внимание..пробвай и ти ;) :D .