PDA

View Full Version : Бележки



stelly12
08-14-2012, 19:41
Здравейте!
Имам идея да пишем за изминалия ден.С какво за вас, нас ще остане незабравим.Не казвам да пишете всичко,а просто това,което искате,не да давате personal information, а просто едно приятно споделяне!
Нека аз започна!
Днес докато си седях в градския парк с книга в ръце, наслаждавайки се на природата и всичко около мен, моите очи съзряха двама старци. Не, те не бяха обикновени, необикновенни ги правеше това,че бяха един за друг!На мнозина от вас това ще се струва безмислено,но на мен не. Знам,че малко хора ще ме разберат какво съм видяла,надавям се тази картина,която се сътвори пред очите ми да се случва по-често отколкото разрушителните гледки и напразните обещания всеки ден,въпреки че тези двама не рушаха нищо и не изграждаха нищо на вид могат да ти повлияят психически (разбира се в добрата страна). :)

Amore-Mio*
08-29-2012, 11:24
О, и при мен беше нещо подобно.

Стана ми доста сладурско, като ги видях. Че чак ми се прииска на техни години и аз да съм толкова влюбена. Сладки бяха.

vladity_166@abv.bg
09-03-2012, 14:48
Онзи ден..вървях на вън с приятелките си и видях една влубена двойка..тогава как си замещах и аз да съм по-голяма и да си имам гадеже..:*