PDA

View Full Version : Напукани устни !!! ;х



no.name
08-14-2012, 20:02
Проблема е следния : устните от сега почват да ми се напукват, , да ми щипят и горят ,а не искам и да мисля какво ще бъде през зимата ;хх..И въпроса ми е : Какво ползвате за напукани устни през зимата и изобщо .. Много е гадно и боли.Искам да е нещо по - незабележимо (за мазилото) защото на даскало като ходя точно тогава са най-гадни устните ми и няма как да ходя с крем по устата ..Моля за помощ!!!!!

Your.Passion
08-14-2012, 20:09
Еми честно да ти кажа аз ползвам балсам за устни на My Face на него пише LIP CARE STICK и е синя капачицата :Д .. Инъче е хипер гадно да ти се напукват устните ,да са ти възпалени и да те болът особено през зимата ..

DragonLady
08-14-2012, 23:38
Пробвай медицинският балсам на Nivea - http://shopix.bg/img/products/orig/2023/products_6026752_1330439689.jpg
Не съм го ползвала лично ( ползвам други два на нивея от който съм много доволна), но съм чувала доста добри отзиви, и предполагам е безцветен, така че няма да си личи, че имаш мазило на устните. Но да знаеш, че е по-скъпичък - към 5-6 лева.

HollyGolightly
08-15-2012, 03:26
И аз преди имах този проблем с устните и започнах да ползвам Nivea , наистина много помага , вече 6 години нямам никакъв проблем, независимо кой сезон е.

iwwo_
08-15-2012, 07:45
http://www.niveausa.com/products/lip-care

DesireToFire
08-15-2012, 07:54
И аз имам същия проблем. Най-много ми допада Leocrema, но синия, нормалния. Иначе и Nivea са хубави. Но каквото и да си взимаш, не си взимай някакви с цвят и блясък и прочие, обикновените ще помогнат повече.

Amore-Mio*
08-15-2012, 13:40
Този на Leocrema е наистина добър. На Nivea , също. Имам ги и двете, на Nivea една розова. Та, и двете са доста добри. Сменям си ги, като искам разнообразие. Имам и балсам за устни, който също използвам като излизам, най - вече.

Cloud9
08-15-2012, 14:28
Аз си правя скраб с мед и захар и после слагам балсам. Чудесия е.

sweetycherry33
08-15-2012, 20:45
Наистина е ужасно да те болят, да те щипят и да са ти напукани особено през зимата ... аз използвам вазелин за устни или на Нивеа, но не минава бързо...

TaLoV
08-16-2012, 22:02
При мен имаше нещо подобно. Приятелите ми ме бъзикаха, че това било от много пиене и съм се бил нуждаел от лекуване на алкохолизъм (http://kapkite.com). Накрая се оказва, че просто така ми се пукат и ще трябва да го превъзмогна. Може да ги мажеш с малко ракийка ;)

ChubbyBunny
08-16-2012, 22:27
Проблема е следния : устните от сега почват да ми се напукват, , да ми щипят и горят ,а не искам и да мисля какво ще бъде през зимата ;хх..И въпроса ми е : Какво ползвате за напукани устни през зимата и изобщо .. Много е гадно и боли.Искам да е нещо по - незабележимо (за мазилото) защото на даскало като ходя точно тогава са най-гадни устните ми и няма как да ходя с крем по устата ..Моля за помощ!!!!!

Aз съм същата. И на мен тия дни ми се напукаха, а зимата е ужас просто. Аз се мажа с вазелин и ми помага, постоянно се мажа като попие, той е прозрачен и е като гланц - почти не си личи.

mimeto_0o0o
08-16-2012, 23:16
Много познато. Постоянно ми се напукват устните и аз си късам кожичките (също така и от вътрешната страна на бузите и горната устна.Ужасен навик е това и правя такива физоиномии :D) и много си ги разранявам и понякога и до кръв стигам. Иначе аз само Нивеа течните ползвам и съм си много доволна.

bllackbarbie
08-19-2012, 15:45
Аз ползвам гланцове на Нивеа и си слагам мед . А пък през зимата изобщо не се трае :@

ronaldinio337
08-19-2012, 16:00
Оф ужасия е ''момче съм'' сега лятото понеже аз съм спортист мисля че се напукват когато няма достатъчно вода в организна например ако поя по по малко а на него му трябва се пукат и кожички да ама ако на ден пия 1 литър вода и не ми се пукат устните ама зиматааа лелееее.,, гадория студ пукат се много гадно слагам вазелин гадно е мнооо шибано..