PDA

View Full Version : Зловещо момиче



web_designer
08-14-2012, 20:09
Здравейте,
Значи като цяло имам много проблеми.На 16 съм. Нямам много приятели, по цял ден си стоя вкъщи и още много работи. Но най-големият ми проблем е следният - от известно време ме преследва момиче на моята възраст, обажда ми се, праща ми SMS-и и не ме оставя намира. "Е ок" ще кажете вие, "какво толкова - дай й шанс". Но тя е зловеща... Във всичките й SMS-и ме пита дали бихме тръгнали, а щом и кажа "не мисля", тя го игнорира и продължава да ме търси... Как да се оттърва от нея без да й "разбивам сърцето" с тежки думи ? :/

Your.Passion
08-14-2012, 20:12
Еми щом е толкова досадна ще потрябват ''тежките думи'' ..

HollyGolightly
08-15-2012, 00:25
Зловещо момиче :D :D :D е колко да е зловеща???
Иначе пробвал си с добри думи, пробвал си просто да кажеш не, след като тя не разбира давай с лошото

Amore-Mio*
08-15-2012, 08:05
В какъв смисъл зловеща?

Иначе щом не става с добро, действай с лошо. Разкрещи се, както се изразиха по - горе: действай с "тежки думи". А ти си вдигни самочувствието и стани по - общителен. Изобщо не е хубаво да си се затвориш в стаята и да седиш непрекъснато там. Да изградиш стени около себе си, без сериозна причина.

SHPAIdURmeN
08-16-2012, 09:54
Значи има един начин, да отидеш при нея и да и обясниш цялата истина да й кажеш "така й така, с тези твой директни съобщения от рода "Били ТРЪГНАЛ с мен" (ме отблъсна(нещо от рода измисли нещо)) и допълваш някакви други факти, обаче гласът ти да не е жалостен да някъде към среда хем сериозен хем не " и така да създадеш впечатлението, че тя виновната в цялата ситуация (този избор малко заобикаля "тежките думи") обаче ако се извърти на 180 градуса(имам предвид да не е разбрала нещо и се пробва още да се натиска) ще е време за "тежките думи"..... КЪСМЕТ !!!

wiiwa
08-16-2012, 16:49
Вместо '' не мисля '' кажи '' не '' ,а ако не подейства просто няколко дни не й обръщай никакво внимание, НИКАКВО. Без да й отговаряш, без да общуваш с нея. Нищо. Все едно я няма. Навярно ще й омръзне и ще те остави.

4o4ina
08-16-2012, 18:25
Какво разбираш под зловеща?

Anichkaxxwee
08-17-2012, 00:25
Отрежи я дори с "тежки думи"