PDA

View Full Version : Проблем с общуването с момичета.



hobo15
08-14-2012, 21:29
Здравейте на всички, току що се регистрирах и бързам да пиша. Имам един проблем току що седнах при едни момичета, познавам ги и не знам какво да им кажа как да ги заговоря така че да съм приятна компания и те да не ме отбласкват, незнам каква тема на разговор да започна, каква шега да пусна. Моля да ми дадете по някой съвет ще съм ви благодарен.

Anichkaxxwee
08-14-2012, 22:02
Щом ги познаваш, трябва да знаеш какво харесват
Започни тема с техните интереси и така .. (:

Psyko Nuts
08-14-2012, 22:07
Каква шега... Намери обща тема за разовор имай в предвид, че не винаги става, а когато не си сам на маса се завързва по-лесно разговор. А както точно успя да пишеш във форума, след като си с тях хаха :D

Sh@d0w
08-15-2012, 03:59
Дръж се както се държиш обикновено, почнеш ли да играеш някави роли или да позираш, ще се изложиш жестоко.

balu4ka
08-15-2012, 05:55
Като за начало стани от компа ,лошо впечатление ще създадеш веднага.
Бъди такъв какъвто си ,естествен и се отпусни.Никой не харесва нито натегачите ,нито преструвките :).Другото ще дойде от самосебе си,ще затикаш разговора и така.

Amore-Mio*
08-15-2012, 08:18
Отпусни се просто.
Поздрави ги, питай ги как са - що са. Какво са правили , какво обичат да правят. Открий общи интереси, за да има тема за разговор. Но ако се притесняваш все така, трудно ще се получи, нали знаеш?